Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

8 hours ago, BTS Duch said:

 

 

czy o nie jest czasem SUV  z lawety? 

przypomina cos z xc

 

 

ciezko wygladac ze to V60 lub S60

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, elot360PL said:

Ustawienia -> Kontrolery -> Ustawienia Adaptacyjnej Skrzyni Biegów (Jakoś tak).

 

Ale jakiejś różnicy nie widzę jeśli chodzi o ustawienia skrzyni biegów. W każdym trybie w sumie jedzie tak samo. Co do zagadki z Volvo to XC :) Jest jakieś DLC z oświetleniem kabin w każdej ciężarówce. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ElectroMusic! też mi się to rzuciło w oczy i bardzo się na tym zawiodłam. Jakoś nie za bardzo chce mi się edytować save i wrzucać do mojego Volvo dodatki ze Scanii, a już tym bardziej przesiadać się z niego właśnie na Skakankę. Ten smoczek co był do zdobycia ostatnio również mi nie pod pasował więc liczyłam na Ravena.. a tu klops :mellow:

  • Upvote 2

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PatrycjaPL said:

Jako tako Raven jest kompatybilny. Jedyne czego nie widać to zmian w kołach i tych ptaszydeł :D Ale to już pewnie zostanie dodane po wyjściu 1.27 :)

 

@ElectroMusic! u mnie to w ogóle jakiś kosmos jest :D realistyczne jest większe od tego "nierealistycznego" XD

Na to liczę ale swoją drogą chyba każdy ze zostanie dodane w Update widoczność tych bajerów na mp. Swoją drogą wiesz może jak zdobyć to DLC PC GAMER?  

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, polskihitman said:

Na to liczę ale swoją drogą chyba każdy ze zostanie dodane w Update widoczność tych bajerów na mp. Swoją drogą wiesz może jak zdobyć to DLC PC GAMER?  

http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-pc-gamer-dlc-unikat-i6744560400.html?reco_id=be3b9392-052a-11e7-82f8-56847afe9799&ars_rule_id=201

:)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 akcesoria z "raven" są widoczne ale tylko te co były wydane z 2k14 obecne jeszcze nie , trzeba czekac aż Michał je doda.

 

2 spalanie realistyczne zazwyczaj jest większe od tego nierealistycznego :D  (nierealistyczne bez względu jaki motor, jaki tonaż, oraz styl jazdy zawsze wyjdzie 32,06 +/-0,1 )

 

3 DLC "PC Gamers" było do zdobycia już po raz 3. Pierwszy raz można je było zdobyć na stronach PC Gamers, z racji że SCS wyprodukowało aż 10000 kopi klucza po pewnym czasie po raz 2 można było zdobyć w/w DLC w czasopiśmie wydawane właśnie przez Pc Gamers i co najważniejsze ostatnie klucze zostały rozdane w tym roku na imprezie w Londynie,

i tu mała uwaga wyżej przedstawiana aukcja z danym dlc ukazała się dużo wcześniej przed imprezą w Londynie ,co wydaje się podejrzane.

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PatrycjaPL said:

Wczoraj po przestawieniu się na realistyczne spalanie i wzięciu ładunku 24t pierwszy raz zobaczyłam normę 25/26l (średnia prędkość 80-85km/h). Przy nieszczęsnych 3t spalanie wzrosło do 40l. Nie wiem od czego to zależy :lol: Chyba powinno być na odwrót czy coś, albo się mylę. 

Spalanie zależy od wszystkiego od stylu jazdy kierowcy oraz od prędkości z jaką się porusza i do tego od liczby przewożonych ton. Zgadza się im większy tonaż  tym większe spalanie ;) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.