Jump to content

Bartek Polski Kierowca

Veteran Driver II
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Unlicensed

About Bartek Polski Kierowca

 • Rank
  6t Yacht

Recent Profile Visitors

1432 profile views
 1. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Niedzielny konwój firmowy .
 2. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  #100latniepodległości
 3. Bartek Polski Kierowca

  Konkurs na zdjęcie miesiąca - Listopad 2018

  #ANTRANS
 4. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Konwój firmowy
 5. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Cześć wam dziś na dobranoc mamy to co obiecaliśmy, wy spisaliście się świetnie już tego samego dnia wpadło ponad 50. No to na początek fotki nowego zestawu na tryb Multiplayer co uważacie będzie robił wrażenie na wirtualnych drogach :)? Materiał z odbioru już niebawem na kanale ale to o tym damy wam znać, również za jakiś czas będzie trochę o kolejnych nowościach dla naszych kierowców... :) CZAS NA PREZENT DLA WAS No więc organizujemy konkurs w którym do wygrania będą 3 naklejki lub tabliczki na czołową szybę. ( Zwycięzcy, którzy wybiorą tabliczki dostaną wzory do wyboru). Co należy zrobić? Zasady są banalne... Znaleźć poniższy zestaw na serwerze wykonać jego zdjęcie, należy mieć odpalony Tabulator ( Z widocznym nickiem kierowcy tego zestawu) - Dodać zdjęcie oraz napisać gotowe w sekcji komentarzy pod tym postem *Konkurs potrwa do 25.11.2018r, wylosujemy aż 5 zwycięzców! Mała podpowiedź DAF'a spotkacie najszybciej na serwerze EU1 ;) To tyle trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
 6. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Przypominamy, że rekrutacja do naszej firmy jest otwarta :). Więcej informacji w przypiętym poście na FB https://www.facebook.com/VSANTRANS/
 7. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Mała informacja dla wszystkich osób, które nam kibicują nasza flota aktualnie liczy sobie aż trzech podwykonawców. Bardzo dziękujemy CoolPol, Bombex&express oraz Garboliński Transport za zaufanie, dążymy do tego aby nasza współpraca trwała jak najdłużej oraz abyśmy mieli coraz lepsze kontakty między firmowe :). Niedługo poinformujemy was o kolejnych niespodziankach, które czekają na naszych podwykonawców! Tym czasem życzymy vską wymienionym wyżej szerokości oraz powodzenia. :)
 8. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Taki oto kolejny nasz zestaw :).
 9. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Zapraszamy na stronę naszych mechaników! https://www.facebook.com/Service-Garage-Antrans-Wirtualna-Spedycja-478611439211005/?modal=admin_todo_tour
 10. Bartek Polski Kierowca

  Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Lipiec 2018

  Tego się nie spodziewałem, że kiedyś uda się wygrać . Bardzo mi z tego powodu miło reszcie zwycięzców gratuluje super zdjęć oraz polecam uczestnictwo w kolejnych edycjach!
 11. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  Nasi kierowcy w trasie .
 12. Bartek Polski Kierowca

  Wirtualna Spedycja ANTRANS

  W ten weekend nasi kierowcy urządzili sobie piknik dlatego dla odmiany jechaliśmy autami z campingami :). Ale wszystko co dobre szybko się kończy dziś wracamy do domów i jutro już w trasę.
×