Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

6 hours ago, MinatomiraiX said:

^ 25l? Nigdy tyle nie miałem. Moja średnia to ze 40l na realistycznym i spalanie zwiększające się przy wzroście tonażu.

 

Przed którymś updatem jak oddawałam trasy to spalanie miałam od 24l do 27l. Po którymś update jak zejdę do 30l to jestem szczęśliwa :lol:

 

@Bartosztuch to moje Volvo ma coś nie ten tego w silniku :lol: albo po milionie przejechanych kilometrów już trzeba je wymienić xD

Poranna trasa z 3t zakończyła się spalaniem 26l więc jest super :D

 

Automat u mnie jest totalną porażką i dostaje zawału jak widzę 68l/100km. Wróciłam na sekwencję i jest miodzio.

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

^ Hm, ja gram od początku MP i pomimo, że nie korzystam z Cheat Engine mam prawie 150 poziom.. 

Co do tego spalania, chciałbym zobaczyć trasę jaką jechałeś, ładunek oraz czym śmigasz bo mało prawdopodobne jest uzyskanie takiego wyniku posiadając mocnego konia i duży tonaż. Wręcz niemożliwe. 

Link to comment
Share on other sites

  9.6 / 154 x 100 = 2.33...

z 2 strony  normy tygodniowej by nie wyrobił u nas w miesiąc :D

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ech ludzie, powtórzyłem wyczyn z filmiku bo byłem ciekawy czy ktoś taki jak ja (Okres kiedy spalanie mi się trzymało między 30 a 35 litrów) dałby radę zejść do takiej wartości. 

Wiem że to nie ma nic wspólnego zjazdu, ale sam cel wydawał mi się ciekawy że go wykonałem dwu lub trzykrotnie. 

 

Screenshota z dawnych czasów kiedy jeszcze grałem sensownie często wrzuciłem bo akurat coś pisali o niskim spalaniu to chciałem zabłysnąć jak woda w kiblu. Więc dyktowanie mi poprawnych wartości że to nie jest prawdziwa gra i inne rzeczy naprawdę nie są wskazane. 

Aż zacząłem żałować że go wrzuciłem...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, elot360PL said:

Helikopter to 3 tony, silnik na screenie masz że 540 koni.

 

Jak was interesuje "Sekret Vizira" to tutaj macie na czym się wzorowałem (Ja tylko zmieniłem spedycje końcową), wynik miałem trochę gorszy.

 

 

Ja bym aż tak wolno nie mógł, statystyki statystykami ale przyjemność z gry trzeba mieć a nie jechać takl jak nie filmie :P

  • Upvote 1

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, simrace.pl|tommi said:

Jazda o kropelce robi wrażenie. Ale wracając do mojego tematu to jakoś nie widzę jazdy w trybie sekwencyjnym czy też w pełni manualnym gdy w aucie w standardzie znajduje się automatyczna skrzynia biegów. No i w realu nie ma tam tak kosmicznego zużycia paliwa. Mam nadzieję, że SCS coś z tym zrobi :)

 

Kwestia przyzwyczajenia się ;)

Rożnica jest taka, że w ciężarówce masz 12 biegów i w manualu lub sekwencji musisz trochę powajchować. Ewentualnie jednym przyciskiem zmieniasz w automat.

Czasami manualna skrzynia przydatna jest pod strome wzniesienia albo w kopalni kiedy wyjeżdżasz z ciężkim gabarytem.

Sam jeżdżę na sekwencyjnej skrzyni biegów i naprawdę polecam !

Trochę pojeździsz i da się ogarnąć. :)

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.