Jump to content

Minato Mirai 21

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  370
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Minato Mirai 21

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Września
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

5569 profile views

Minato Mirai 21's Achievements

194

Reputation

 1. Jaki jest sens ładowania 730/7tp do wszystkiego co się rusza i do każdej masy ładunku. Mi 500 starcza ja jeszcze zastanawiam się nad zmniejszeniem mocy.
 2. Event mógłby być z tej okazji jak BigSur ale w ETS to będzie katastrofa a nie event.
 3. Sádząc po akcji ze światłami nad którymi @WooQash przez 2 bodajże miesiące słusznie ubolewał (sytuacja po wyłączeniu Winter Moda) możemy się spodziewać nawet opierdzielania się w trakcie ,,pracy,, nad aktualizacją TMP do 1.35. Wszystko jest możliwe.
 4. Nie żeby coś ale AE85 Trueno > 200 sx
 5. Baltic to jest trochę zadupie Europy... Bardzo ładne ale jednak zadupie. Nie uświadczyliśmy tam jakiegoś wielkiego ruchu jak we Włoszech. Dopiero gdy event będzie dotyczył tamtych rejonów coś na wzór Trade Connections to wtedy będzie cokolwiek się działo.
 6. Jak dla mnie to ATS nie powinien wyjść w ogóle w takiej formie jak wyszedł skoro Podstawowo wyszły tylko 2 stany. Potem darmowo Arizona. Jako podstawowa wersja gry powinniśmy otrzymać od razu terytoria Kalifornii, Nevady, Oregonu, Washingtonu, Arizony, Utah i Idaho. A może nawet i Nowego Meksyku, Kolorado, Wyomingu i Montany. Stanów jest dużo i co jak co wydanie wszystkiego i zakupienie to będzie spory wydatek.
 7. Wystarczy sprawdzić realną mapę. Można obstawiać tutaj 2 główne miasta z większym portem promowym czyli to moze być Ajaccio z łącznikiem promowym do Marsylii i Tulonu ( bliskie sobie miasta ) i Bastia która ma łącznik z Niceą, Marsyliąi Tulonem, dodatkowo z włochami w Livorno i Genuą. Dla łącznika z Neapolem jest mniejszy port w Porto Vecchio. Logicznie to łącznikami byłyby Marsylia i Nicea a z Włoch Neapol i gdyby zrobili port promowy to Genua lub Livorno.
 8. Wiem, ze jest we Włoszech ale to jest tak mały cypelek, ze obecnie jakoś nie widzę sensu jego tworzenia aby prowadzić tam jedno połaczenie drogowe.
 9. @kylo67 Pierwsze jeszcze ujdzie ale drugie wygląda jak ciągnik siodłowy Volkswagena @Imperator Tracz Powstanie Triestu prędej wiązałbym z powstaniem DLC ( o ile takowe by powstało ) dodające pozostałą część Bałkan, gdyby Pojawiła się Słowenia
 10. Chciałbym wspomnieć o czymś o czym wszyscy zapomnieli. @BollmeNiak, o ile same ładunki ze Special Transport nie działają na multi to jednak światła ostrzegawcze są dostępne na multi i bez przeszkód można ich używać. Wiadomo, ze jeśli grasz tylko na multi to uznasz ze jako tako kupowanie tego DLC nie ma za bardzo sensu , to jednak dla samych bomb warto, bo wyglądają duzo lepiej od tych podstawowych SCSowskich.
 11. Przyznam, że czegoś innego się spodziewałem. bardziej terenów Słowenii, Chorwacji itp. w Końcu we Włoszech mozna ujrzeć na zasłoniętych drogowskazach prześwitującą nazwę Stolicy Słowenii. Lekko się zawiodłem ale trudno. Dobre i to.
 12. Czasem na tych ślimakach to naczepa skakała. Wartości stabilności naczepy mam niezmienne od samego początku gry.
 13. Uskoki bywają wszędzie nam np. na łączeniu autostrad nad Dortmundem. Co prawda nie wywala jak na powyższym materiale ale jednak coś takiego jest.
 14. Czyli typowy film robiony na siłę na C-D dodatkowo zaśmiecających YT równie beznadziejnymi kompilacjami idiotów na drodze tworzonych przez wcale nie lepszych twórców. Czytaj Darwen, Tony itp. itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.