Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

On 3.03.2017 at 11:15 AM, Trybcio86 said:

Ty nie wiesz o czym gadasz...Gdyby to bylo takie hop siup to zapewny by bylo. Trzbe opracowac skrypt ktory bedzie generowal ladunki dla naczepy ktora ty posiadasz i towaru jaki mozna w nim przewozic. Bedzie inne naliczanie oplaty za taki transport. Uszkodzenia i naprawa naczepy tez musi byc. Dodawanie tych zakupionych naczep dla kierowcow ktorych masz i generowanie calkowicie innych obliczen za dostawe niz do tej pory ! Jestes taki kozak to zrob ekonomie dla tej gry dla wlasnych naczep zeby wspolpracowala z dotychczasowa bo nie kazdy bedzie chcial bawic sie w kupno wlasnej naczepy i zloz swoj projekt z wszystkim rozwiazaniami do scsu :) Pieprzyc farmazony w stylu co to za problem to moze kazdy a robic nie ma komu...

 

On 3.03.2017 at 11:13 AM, elot360PL said:

Żebyś ty jeszcze wiedział coś o temacie na jaki się wypowiadasz...

 

@elot360PL, @Trybcio86 nie zapominajcie że SCS ma zapewne swój harmonogram zaplanowanych prac i nie zrobią dealera naczep bo ktoś sobie tak życzy. To że wysłuchają naszych pomysłów i sugestii nie znaczy,że muszą je zrealizować. 

Myślę, że warto by zapytać kogoś z SCS-u na przykład @RootKiller jak to wygląda z perspektywy programistów ;)

To jest najpewniejsze źródło informacji ! :)

 

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sebeq511 said:

Ale za pewnika tego nie bierz :P Bo scs podawała w zeszłym tygdniu ze bedzie do konca zeszlego tygodnia ale ze nie bylo to pewnie maja cos jeszcze tam do zrobienia :P

Bo tak się zastanawiałem bo już trochę czasu słyszałem o tej aktualizacji. Jak  mógłbyś napisać co będzie zawierać aktualizacja był bym wdzięczny ;) 

Link to comment
Share on other sites

@Bartosztuch 1.27 ma wyjść wkrótce, tylko nie myśl sobie już, że to wersja finalna 1.27, tylko dopiero wersja Beta.

Dopiero później za jakiś czas wyjdzie 1.27 (gdy zbędne błędy zostaną poprawione, bądź też jakieś niedoróbki uzupełnione) pod, którą multiplayer, będzie mógł być wspierany.

 

  • Upvote 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kacperovsky said:

@Bartosztuch 1.27 ma wyjść wkrótce, tylko nie myśl sobie już, że to wersja finalna 1.27, tylko dopiero wersja Beta.

Dopiero później za jakiś czas wyjdzie 1.27 (gdy zbędne błędy zostaną poprawione, bądź też jakieś niedoróbki uzupełnione) pod, którą multiplayer, będzie mógł być wspierany.

 

No to wiadomo jasna sprawa że najpierw Beta ;) również dziękuje za odpowiedź :D 

Link to comment
Share on other sites

Czy te ośki to fajna sprawa... Powiem tak kolejna nie potrzebna bzdura, tym bardziej że nie mamy swoich naczep jak kierowcy wspomnieli wyżej przydały by się naczepy ale SCS znowu buduje dom zaczynając od dachu, po co nam podnoszona oś jak nie mamy swojej naczepy. I pytanie ile razy ta oś będzie przez nas podnoszona, moje zdanie każdy podniesie ją raz tylko po to by zobaczyć jak działa. Owszem gdyby ktoś miał swoją naczepę i musiał ją jechać po ładunek to wtedy jest to dobry pomysł bo podniesiemy sobie oś i wpływa to na prędkość spalanie itd ale na tą chwilę te osie to kolejny niepotrzebny pomysł SCS. Takie moje zdanie :)

  • Upvote 3

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Raven Pack DLC zostal dodany na steeam(ale jeszcze nie wiem, czy sa na steamia niz na stronie: http://store.steampowered.com/app/318521

Cieszycie? xD

 

E: dziala, bo odwiez

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, polskihitman said:

Czy te ośki to fajna sprawa... Powiem tak kolejna nie potrzebna bzdura, tym bardziej że nie mamy swoich naczep jak kierowcy wspomnieli wyżej przydały by się naczepy ale SCS znowu buduje dom zaczynając od dachu, po co nam podnoszona oś jak nie mamy swojej naczepy. I pytanie ile razy ta oś będzie przez nas podnoszona, moje zdanie każdy podniesie ją raz tylko po to by zobaczyć jak działa. Owszem gdyby ktoś miał swoją naczepę i musiał ją jechać po ładunek to wtedy jest to dobry pomysł bo podniesiemy sobie oś i wpływa to na prędkość spalanie itd ale na tą chwilę te osie to kolejny niepotrzebny pomysł SCS. Takie moje zdanie :)

A może właśnie to nie jest budowa domu od dachu tylko od podstaw i powolne przygotowywanie się 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, elot360PL said:

Świetnie. Już nie będę się czuł wyjątkowo że mam DLC którego już nie można było zgarnąć...

Ja z ta świadomościa żyje od wczoraj 

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, polskihitman said:

Czy te ośki to fajna sprawa... Powiem tak kolejna nie potrzebna bzdura, tym bardziej że nie mamy swoich naczep jak kierowcy wspomnieli wyżej przydały by się naczepy ale SCS znowu buduje dom zaczynając od dachu, po co nam podnoszona oś jak nie mamy swojej naczepy. I pytanie ile razy ta oś będzie przez nas podnoszona, moje zdanie każdy podniesie ją raz tylko po to by zobaczyć jak działa. Owszem gdyby ktoś miał swoją naczepę i musiał ją jechać po ładunek to wtedy jest to dobry pomysł bo podniesiemy sobie oś i wpływa to na prędkość spalanie itd ale na tą chwilę te osie to kolejny niepotrzebny pomysł SCS. Takie moje zdanie :)

Podobne zdanie wypowiedzial wujek bohun a ty powtarzasz po nim :D Zapomniales ze te osie sa na zycznie naszej spolecznosci ktora sie tego w sporej czesci domagala. Scs ich/nas wysluchal i postanowil to wprowadzic wiec o co ten bol dupy ? ze nas sluchaja ? Dla mnie to jak i dla czesci graczy jest to jakies urozmaicenie i dobry ruch w kierunku symulacji. Wprowadzajac kiedys wlasne naczepy scs bedzie mial juz problem podnoszonych osi z glowy. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, polskihitman said:

Czy te ośki to fajna sprawa... Powiem tak kolejna nie potrzebna bzdura, tym bardziej że nie mamy swoich naczep jak kierowcy wspomnieli wyżej przydały by się naczepy ale SCS znowu buduje dom zaczynając od dachu, po co nam podnoszona oś jak nie mamy swojej naczepy. I pytanie ile razy ta oś będzie przez nas podnoszona, moje zdanie każdy podniesie ją raz tylko po to by zobaczyć jak działa. Owszem gdyby ktoś miał swoją naczepę i musiał ją jechać po ładunek to wtedy jest to dobry pomysł bo podniesiemy sobie oś i wpływa to na prędkość spalanie itd ale na tą chwilę te osie to kolejny niepotrzebny pomysł SCS. Takie moje zdanie :)

Pewnie można się z tobą zgodzić lecz lepiej jak jest coś robione niż wq by nic nie miało się dziać ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.