Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Mogli by coś do wnętrz ciężarówek dodać :) np viaTOLL lub jego zagraniczne odpowiedniki, albo własnie jak wspomniał ElectroMusic! proporczyki z flagami państw na przednią szybę :) bo z tym to chyba dużo pracy by nie było. Ciekawa też by była możliwość polakierowania orurowania :D 

Edited by Jaro [PL]
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiecie na co ja czekam? Aż scs zrobi tak mocny silnik gry, że będą wstanie połączyć ets'a i ats'a w jedną całość. Wiecie, był by to największy na świecie "World Truck Simulator" Idealne by to było na mp, konwój z Warszawy do Usa itd... Ale to tylko marzenia :)

Ale najbardziej czego bym chciał od scs i nie tylko ja to: Porządne dźwięki V8 i V6 do każdej ciężarówki i nieograniczony tuning. Tak wiem że są mody ale na mp nie mają sensu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GZTRUCKING said:

Wiecie na co ja czekam? Aż scs zrobi tak mocny silnik gry, że będą wstanie połączyć ets'a i ats'a w jedną całość. Wiecie, był by to największy na świecie "World Truck Simulator" Idealne by to było na mp, konwój z Warszawy do Usa itd

To nierealne. Transport towaru kosztowałby w grze ok. 2.000.000 zł, sam prom zeżarłby 1.200.000. O wiele chętniej bym się doczekał mp na promods mimo tego, że to również jest tylko marzenie.

Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu nowej Scanii. Zauważyłem dziwną rozbieżność w postach publikowanych przez SCS. Najpierw był film, w którym mówiono, że Scania może być zaimplementowana w grze jeszcze przed wakacjami, natomiast w poście na blogu SCS dodano, że nie gwarantują tego, że wtedy zostanie opublikowana, ale za mniej więcej "12 człowieko-miesięcy" - cokolwiek by to znaczyło. Tymczasem RaneMoro dał link do profilu FB, że nowa Scania wyjdzie "wkrótce" (jak odległe jest to "wkrótce" tego nie próbuję zgadnąć). Także lepiej z dystansem podchodzić do tego, co pisze nawet samo studio na swoim blogu do momentu, aż będzie wszystko pewne - ten kto pamięta wtopę z Dafem XF Euro 6 wie o czym mówię.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, elot360PL said:

Wg niektórych "biedniej".

Polska na 2.15 moim zdaniem była lekko przesadzona straszne spadki FPS miałem w innych państwach takich sytuacji nie mam.

 

6 hours ago, terrordrome said:

Wracając do tematu nowej Scanii. Zauważyłem dziwną rozbieżność w postach publikowanych przez SCS. Najpierw był film, w którym mówiono, że Scania może być zaimplementowana w grze jeszcze przed wakacjami, natomiast w poście na blogu SCS dodano, że nie gwarantują tego, że wtedy zostanie opublikowana, ale za mniej więcej "12 człowieko-miesięcy" - cokolwiek by to znaczyło. Tymczasem RaneMoro dał link do profilu FB, że nowa Scania wyjdzie "wkrótce" (jak odległe jest to "wkrótce" tego nie próbuję zgadnąć). Także lepiej z dystansem podchodzić do tego, co pisze nawet samo studio na swoim blogu do momentu, aż będzie wszystko pewne - ten kto pamięta wtopę z Dafem XF Euro 6 wie o czym mówię.

No właśnie ja też wyczytałem że scanie przed wakacjami nie wyjda. Może scs zdaje sobie sprawę że renault predko nie wyjdzie albo i wcale dla tego przyspieszyli prace nad Scania 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.