Jump to content

Kolejne DLC


Merlin6

Recommended Posts

8 hours ago, Plotaaa said:

Ale z tego co przeczytałem to to DLC jest darmowe więc ja tam problemu nie widzę. Chociaż mam jeszcze jakąś pierdółkę za DLC Cabin Accesories, wydałem kasę to mam.

 

Ale mi nie chodzi o to, czy to bedzie darmowe czy nie. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że zajmują się znowu nie tym co trzeba. Ja się nie dziwię, że Francja wyjdzie pod zapewne koniec roku, skoro nie poświęcają sie tylko temu.

  • Upvote 1

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

Narzekacie jak stare Panny :P , jest to zwykły chwyt marketingowy który ma się zareklamować w dwóch społecznościach powiązanych odpowiednio z ets2 i RL. I osobiście uważam że to akurat jakoś bardzo nie wpłynęło na pracę nad Francją, choć mogli by podać jakiś przybliżony termin wypuszczenia dlc żeby trochę nas uspokoić. Jeszcze zwrócę uwagę na fakt że między dużymi dodatkami SCS musi wypuszczać mniejsze płatne żeby na czymś zarabiać ( to akurat odnośnie narzekań na Wheel Tuning Pack ).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaneMoro said:

^Ale trzeba będzie mieć DLC Cabin Accessories, a więc xD?

 

Wydałem na DLC Cabin Accesories, to mam lepiej.

 

1 hour ago, merlin6 said:

Ale mi nie chodzi o to, czy to bedzie darmowe czy nie. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że zajmują się znowu nie tym co trzeba. Ja się nie dziwię, że Francja wyjdzie pod zapewne koniec roku, skoro nie poświęcają sie tylko temu.

 

Ja jestem cierpliwym człowiekiem. Tak i tak DLC z Francją było by później wydane więc ja aż tak wielkiego problemu nie widzę.

Edited by Plotaaa
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Marketing i tyle ,oba gry na tym mogą tylko zyskać , inicjatywa fajna .

A nam przyjdzie tylko trzaskać kilometry w oczekiwaniu na premiery w postaci dlc

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego twierdzicie, że to jest "darmowe"? Przecież wyraźnie jest napisane, że trzeba posiadać tę drugą połówkę czyli grę o jakimś tam tytule. Czyli muszę zapłacić 20 eurosów aby otrzymać samochodzik do kabiny? To jest pierwszy dodatek któremu mówię głośno i wyraźnie "dziękuje, postoję". Posiadam wszystkie malowania których nawet raz nie użyję, ale mam i kosztowały mnie śmieszne grosze czy centy. Lecz ta nowość to jakaś porażka moim zdaniem. :/

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BeBe13 said:

Dlaczego twierdzicie, że to jest "darmowe"? Przecież wyraźnie jest napisane, że trzeba posiadać tę drugą połówkę czyli grę o jakimś tam tytule. Czyli muszę zapłacić 20 eurosów aby otrzymać samochodzik do kabiny? To jest pierwszy dodatek któremu mówię głośno i wyraźnie "dziękuje, postoję". Posiadam wszystkie malowania których nawet raz nie użyję, ale mam i kosztowały mnie śmieszne grosze czy centy. Lecz ta nowość to jakaś porażka moim zdaniem. :/

 

yymmm... coś za coś co nie? Ci którzy kupili DLC Cabin Accesories będą mieli umilaną rozgrywkę.

 

9 minutes ago, DudekAKADudek said:

Wskaż mi cytat, że trzeba posiadać obie gry, bo coś się nie mogę doczytać ;)

 

Mu chodzi o DLC Cabin Accesories.

 

Tak w ogóle to ludzie my tu gadamy o tym DLC z samochodem i piłką a nie o poprzednich DLC. 

Edited by Plotaaa
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Równie dobrze, mogli nie robić tych dodatków do kabiny i nie byłoby tej paniki oto, że trzeba mieć dlc kabin accesories.

Ale, że chodzi głównie o pieniądze to zrobili 2 dodatki.

I teraz Ci, którym spodobają się te nowe dodatki i będą chcieli je mieć w kabinie, będą zmuszeni zakupić dlc kabin accesories.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.