Jump to content

Zdobywca Zdobyczy.

Veteran Driver VII
 • Posts

  289
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zdobywca Zdobyczy. last won the day on February 10 2016

Zdobywca Zdobyczy. had the most liked content!

About Zdobywca Zdobyczy.

 • Birthday 07/14/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pomorze Środkowe, Zachodniopomorskie.
 • Interests
  Dzień dobry. Moje hobby to nie tylko ćwiczenia fizyczne i spożywanie sporadycznie od czasu do czasu piwa (na imprezie łychę) czy granie, w Music Racer, lub American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2. Dodatkowo lubię czytać książki [tematyczne i historyczne z różnych okresów], głównie o torturach i eksperymentach na ludziach i okrucieństwie wojennym, książki [wojenne i na faktach], głównie z okresów ---> (I Wojna Światowa na froncie wschodnim, Wojna w Wietnamie i okolicach). Często pozyskuje z nich wiele ciekawych opisów i cytatów. Jestem fanem muzyki Hardstyle, Hardcore, Oldschool, Jump. Kocham wszystko co jest z tym związane!
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  A bit Bulgarian, Polish, English, little Russian and little German.

TruckersMP Information

 • VTC Name
  Jazda, w konwojach i wydarzeniach.

Recent Profile Visitors

6385 profile views

Zdobywca Zdobyczy.'s Achievements

143

Reputation

 1. Co w tym strasznego heh Osiągnięcia jak osiągnięcia
 2. Logujesz się na swoim koncie Steam, czy masz Steam kogoś innego z grą ETS2/ ATS (family share) i próbujesz wejść na TMP w grze swoimi pasami? Dodaj najwyżej dokładne informacje, jeżeli to i pomoc BoSsik2'a nie pomoże to inaczej zaradzimy.
 3. Rozumiem, mam pytanie tak jak już mi pomogłeś. Podkręcenie karty graficznej zwiększy moje FPS'y (chociaż o parę w górę) ---> (chodzi mi strefy martwe gdzie modyfikacje graficzne i mody w grze na pogodę i inne rzeczy + AI + obiekty w miastach gdzie się nakładają i czasem potrafi mi poniżej 30 spaść co jest lekko dziwne). Nie przeszkadza mi to, ale jak mam możliwość OC karty to pytam czy jest sens. Dzięki za odpowiedzi!
 4. Witam. Dlaczego opcję "dc " mam czerwoną. Od czego to może być? Czy to w ATS i ETS na MP i (na SP również) mam to podświetlone jako krytyczne. Komputer mój spełnia wymagania do dogodnej gry w FullHD, może dodatkowo przez to mój PC czasami ma lekkie spadki w miastach z FPS? GPU: GTX 1080ti CPU: I7 7k RAM: 8GB Dysk: SSD Jak to zredukować na poziom podstawowy, lub co to jest? Dzięki za odpowiedź! PS: Używam Sweetfx, ReShade, wszystko zmaksowane i wymaksowane na wszystkie możliwości.
 5. Suggestion Name: Additionally registration plate from ATS (WoTr site) on forum profile. Suggestion Description: Add additionally registration plate from WoTr site (if is possible of course) for our forum profiles (like in example image). Any example images: Why should it be added?: It's looking good in TMP profiles
 6. Faktycznie, przyznaje racje, lecz 1.91 w dalszym ciągu pozostaje bez zmian
 7. Maybe try change scout, beacause this range is little bugged IMO.
 8. Nie na każdej wersji promods'a pograsz. Bez DLC mapowych pozostanie Tobie tylko starsza wersja niewymagająca DLC (1.91 bodajże jeśli się nie mylę).
 9. Nie ma problemu. Zawsze tym głosowaniem pomożemy SCS' owi w każdym bądź razie
 10. Nie no całkiem fajnie. Dodatek co raz bliżej
 11. Jeszcze troszkę czasu i wintermod również będzie zapewne
 12. Przyczepności i powodzenia. Oby wam dobrze się ułożyło w świecie TMP
 13. Dokładnie tak jak wyżej. Jeśli ktoś się nie wepcha, albo nie zrobi zamieszania w szykach waszej złożonej grupki osób, to może się udać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.