Jump to content

Imperator Tracz

Veteran Driver IV
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Sunday Driver

About Imperator Tracz

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 07/19/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  somewhere in Poland
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Flagstaff
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  English, Polish, German

Recent Profile Visitors

987 profile views
 1. Czyżby dogadali się z ProMods i otwierają serwer z tą mapą? Z instagramowych zdjęć też to wynika, gdyż nie kojarzę tablic prowadzących w barwach biało-niebieskich na podstawowej mapie ze starymi prefabami, które to widać na screenie (jednakże jeżeli ktoś kojarzy, to niech się zgłosi).
 2. Patrząc po nazwach, jak i kryptonimach można mniej więcej się zorientować, czego będą dotyczyć poszczególne osiągnięcia: Beehive State - kryptonim "ut_visit_cities" - Odkryj wszystkie miasta w stanie Utah (wymaga DLC Utah). - Tutaj chyba nie muszę tłumaczyć. This One is Mine - kryptonim "ut_mines" - Dostarcz ładunek do każdej kopalni w stanie Utah (wymaga DLC Utah). - W tym przypadku również nie ma nad czym dyskutować. Pozostaje jednak pytanie, czy faktycznie chodzi o wszystkie kopanie, czy też może o jedną konkretną np. Bingham Canyon Mine, która jest największą kopalnią odkrywkową na świecie. It's Something - kryptonim "ut_sign" - Odkryj każdy znak wjazdowy do stanu Utah (wymaga DLC Utah) (?). - Tutaj miałem trochę wątpliwości; czy może chodzić o coś tak z pozoru banalnego? Some Like It Salty - kryptonim "ut_salt_lake_companies" - Odwiedź każdą firmę w Salt Lake City (wymaga DLC Utah) - Tutaj raczej nie trzeba tłumaczyć. Pojawia się jednak pewna wątpliwość, czy chodzi o firmy w samym Salt Lake City, czy też może o firmy naokoło Salt Lake, czyli Wielkiego Jeziora Słonego. Welcome to Fracture - kryptonim "ut_frac_tank" - (?) (wymaga DLC Utah) - Tutaj kompletnie nie mam pomysłu. Może tutaj chodzić zarówno o pola naftowe (ziemia jako "pęknięty zbiornik, z którego wypływa czarne złoto"), kaniony (pęknięcia w ziemi", jak również o coś kompletnie innego.
 3. Wszystkiego najlepszego

 4. https://blog.scssoft.com/2019/06/ats-screenshot-teasing.html
 5. Widzę, że mój poprzedni post został zmoderowany, co może świadczyć o tym, że niekoniecznie chce się tym chwalić szerszemu gronu. Z kolei ta wiadomość wyszła podczas zupełnie innej dyskusji na inny temat, podczas której mwl4 odpowiedział w ten sposób na moje luźno zadane pytanie. EDIT: Post powrócił na swoje miejsce.
 6. @WooQash Czy daleko do wydania nowej wersji MP, to nie byłbym taki pewien ;) Poniżej wypowiedź Michała z pewnego portalu, na którym czasem Ciebie też można spotkać :)
 7. @WooQash Pamiętaj, że przy TruckersMP pracuje nie tylko mwl4, ale także grono innych ludzi, więc fakt nieuruchamiania ATSa od jakiegoś czasu o niczym nie świadczy. Inna sprawa jest też taka, że aktualizacja 1.35 do obu gier przyniosła sporo nowości i na to też trzeba czasu (przy czym trzeba pamiętać, że update do ATSa pojawił się poniedziałek wieczorem). Weź też pod uwagę, że TruckersMP jest projektem czysto hobbystycznym, a deweloperzy mają swoje życie, swoją pracę, a aktualizacją mogą się zająć dopiero w czasie wolnym. Ja się mwl4'owi nie dziwię, że może poświęcać jeszcze mniej czasu na ten projekt biorąc pod uwagę fakt, że normalnie pracuje przy produkcji gier, a gapienie się w monitor nie jest ani dobre dla wzroku, ani dla umysłu.
 8. Triest jest we Włoszech, więc nie rozumiem, czemu miałby się pojawić ze Słowenią.
 9. Być może zostanie utworzone we Włoszech miasto Triest, z którego wypływają promy do Stambułu https://www.dfds.com/en/freight-shipping/routes-and-schedules/pendik-trieste
 10. Gwoli ścisłości, Stambuł nie jest stolicą Turcji Stolicą jest Ankara, która w całości leży w Azji i jest jakieś 300 km od Stambułu, a i nie jest to jakoś świeży "awans" tego miasta do tego miana. EDIT: Ciekawi mnie jeszcze, czy faktycznie będzie tylko europejska część Stambułu, czy też może wyjadą na drugi brzeg cieśniny Bosfor i może zahaczą trochę dalej; w europejskiej Turcji jest bardzo mało miast, które są jakieś większe i mogą mieć większe znaczenie, natomiast całkiem niedaleko od Stambułu jest Bursa, czyli całkiem spory ośrodek miejski oraz Golcuk, gdzie są produkowane Fordy F-Max (kolejno 130 i 90 km w głąb Turcji). Wówczas można byłoby się pokusić o "otoczenie" całego morza Marmara i przeprawę promową Galipoli - Lapseki. @bazyliszek [PL] Stambuł będzie, SCS o tym napisało na blogu
 11. Zawsze mnie zastanawia, jak to jest, że wszyscy naokoło mają jakieś błędy cuda niewidy, a ja jestem od nich wolny
 12. Nie wiem, czego się wszyscy spodziewali po wprowadzeniu DX11 - jakiegoś super skoku grafiki, mega wzrostu FPSów, fajerwerków wystrzeliwanych z rury wydechowej? Poza tym, jeśli masz 24 FPSy w mieście i to dosyć starym technologicznie, to coś tu jest nie halo raczej z Twoim sprzętem, a nie z grą. Nie należy też zapominać, że o ile dobrze kojarzę, to DX11 ma być wprowadzany stopniowo, więc to dopiero pierwsza faza.
 13. Ja bym raczej zwrócił uwagę na hasztagi pod tym wpisem; ewidentnie ukierunkowują one na coś z Volvo mimo, że na materiale pokazany jest DAF.
 14. Własnych kierowców można było też spotkać na trasie w starszych grach SCSu np. 18 WoS PTTM. Były to wówczas chyba jedyne ciężarówki AI, które można było spotkać w trasie i ich działanie było bardzo toporne. Do dziś pamiętam, jak jeden z moich kierowców, gdy go wyprzedzałem zajeżdżał mi drogę powodując solidne uszkodzenia - parę razy pod rząd!
×
×
 • Create New...