Jump to content

Imperator Tracz

Veteran Driver IV
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Sunday Driver

About Imperator Tracz

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 07/19/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  somewhere in Poland
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Flagstaff
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  English, Polish, German

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Triest jest we Włoszech, więc nie rozumiem, czemu miałby się pojawić ze Słowenią.
 2. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Być może zostanie utworzone we Włoszech miasto Triest, z którego wypływają promy do Stambułu https://www.dfds.com/en/freight-shipping/routes-and-schedules/pendik-trieste
 3. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Gwoli ścisłości, Stambuł nie jest stolicą Turcji Stolicą jest Ankara, która w całości leży w Azji i jest jakieś 300 km od Stambułu, a i nie jest to jakoś świeży "awans" tego miasta do tego miana. EDIT: Ciekawi mnie jeszcze, czy faktycznie będzie tylko europejska część Stambułu, czy też może wyjadą na drugi brzeg cieśniny Bosfor i może zahaczą trochę dalej; w europejskiej Turcji jest bardzo mało miast, które są jakieś większe i mogą mieć większe znaczenie, natomiast całkiem niedaleko od Stambułu jest Bursa, czyli całkiem spory ośrodek miejski oraz Golcuk, gdzie są produkowane Fordy F-Max (kolejno 130 i 90 km w głąb Turcji). Wówczas można byłoby się pokusić o "otoczenie" całego morza Marmara i przeprawę promową Galipoli - Lapseki. @bazyliszek [PL] Stambuł będzie, SCS o tym napisało na blogu
 4. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zawsze mnie zastanawia, jak to jest, że wszyscy naokoło mają jakieś błędy cuda niewidy, a ja jestem od nich wolny
 5. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie wiem, czego się wszyscy spodziewali po wprowadzeniu DX11 - jakiegoś super skoku grafiki, mega wzrostu FPSów, fajerwerków wystrzeliwanych z rury wydechowej? Poza tym, jeśli masz 24 FPSy w mieście i to dosyć starym technologicznie, to coś tu jest nie halo raczej z Twoim sprzętem, a nie z grą. Nie należy też zapominać, że o ile dobrze kojarzę, to DX11 ma być wprowadzany stopniowo, więc to dopiero pierwsza faza.
 6. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja bym raczej zwrócił uwagę na hasztagi pod tym wpisem; ewidentnie ukierunkowują one na coś z Volvo mimo, że na materiale pokazany jest DAF.
 7. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Własnych kierowców można było też spotkać na trasie w starszych grach SCSu np. 18 WoS PTTM. Były to wówczas chyba jedyne ciężarówki AI, które można było spotkać w trasie i ich działanie było bardzo toporne. Do dziś pamiętam, jak jeden z moich kierowców, gdy go wyprzedzałem zajeżdżał mi drogę powodując solidne uszkodzenia - parę razy pod rząd!
 8. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Pamiętaj też, że SCS musi się trzymać w ramach minimalnych wymagań sprzętowych, które deklarują. Moderzy takiego ograniczenia nie mają i mogą robić modele, które na standardowej grze przy słabszym komputerze będą działać przy ok. 10-15 FPS, gdzie czysta gra osiąga na tych samych ustawieniach (a często i przy wyższych) przy tej samej konfiguracji ponad 30-60 FPS (zależnie od lokacji na mapie).
 9. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kierowany postem @MarkON postanowiłem odnaleźć swoje dawne przypuszczenia i je też tutaj opublikować. W pewnej mierze zgadzam się z autorem artykułu, jednakże nie w każdej kwestii. Po pierwsze: Mołdawia. Kraj, jak zostało w tekście wspomniane, postsowiecki, a jednocześnie dosyć bliski kulturowo Rumunii. Na mojej mapie jest on zaznaczony w kratkę. Co to oznacza? Mógłby się ukazać w DLC z Bułgarią, Rumunią i europejską Turcją, a także z Ukrainą i Białorusią. Mógłby być częścią składową obu tych DLC tzn. kupujesz samą Ukrainę itp. - masz też Mołdawię, kupujesz Rumunię itp. - masz Mołdawię. Jest też opcja, że w ogóle by się ten kraj nie pokazał w DLC. Do tego pozostaje kwestia Naddniestrza. Z tego powodu na tą chwilę najbardziej prawdopodobna jak dla mnie opcja to albo Rumunia, albo w ogóle. Po drugie: kraje postsowieckie. Na mapie pokazałem całą Ukrainę, Białoruś oraz rosyjskie obwody przyległe do Białorusi. Na tą chwilę odłączyłbym ze względu na niejasną sytuację polityczną wschodnią Ukrainę oraz Krym. A zatem: czemu jeszcze Rosja? Otóż byłby to moim zdaniem dobry kierunek rozwoju Rosji, jaką mamy obecnie. Jednocześnie nie zahaczyłem o Moskwę i obwody przyległe z powodu gigantycznego rozmiaru DLC. Moskwa i tak dalej zostały zaznaczone na mapie kolorem "kawy z mlekiem" (?). Takie DLC jako osobne byłoby znacznie lepsze, ponieważ miałoby połączenie jednocześnie z ww. DLC BY+UA oraz BTBS. Po trzecie: Bałkany. Bałkanów bym nie dzielił, tak jak to jest w artykule. Dlaczego? Wszystkie te kraje (a w zasadzie obszar, jaki miałoby takie DLC objąć) mają powierzchnię niewiele większą do proponowanego DLC Rumunia itp. - zaledwie kilkanaśnie tysięcy kilometrów kwadratowych więcej, co daje przyrost o ok. 3,5%. Pamiętajmy, że Grecja to w znacznej mierze małe wysepki, których SCS raczej by nie robił (ew. Kreta). Po czwarte: Bałkany Wschodnie. Mówiąc o Bałkanach Wschodnich, mam na myśli właśnie Rumunię, Bułgarię oraz europejską Turcję, a także Mołdawię, o której się wypowiedziałem wyżej. Tutaj oprócz tego kraju zgadzam się w pełni z autorem Po piąte: wyspy na północy. Tutaj oprócz Irlandii, Islandii i Wysp Owczych dodałbym jeszcze Irlandię Północną, północną Szkocję z przyległymi wyspami, Wyspę Man oraz Guernsey i Jersey, by to DLC miało jakieś sensowne rozmiary.
 10. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Takie coś było chyba w 18 WoS PTTM; o ile dobrze kojarzę, dało też się uciec policji i uniknąć mandatu
 11. Imperator Tracz

  Gra się zawiesza

  00:02:47.231 : <ERROR> [dx9] Present failed. [0x8007000e] Masz za słaby komputer. Za dużo z tym zrobić nie można.
 12. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&amp;t=260993&amp;start=2595 Na forum SCSu pojawiło się info, że przypadkowo przy open becie 1.31 lub 1.32 wyciekły pliki dds, które przedstawiały mapę z planowanymi nowymi drogami na terenach nowych DLC: Waszyngton, Utah oraz Teksas.
 13. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Potwierdzam, to Bułgaria, a dokładniej to Wielkie Tyrnowo. Google znalazło po tak niskiej rozdzielczości niewyraźnego zdjęcia xD EDIT: Dokładniej to Sobór Wniebowstąpienia Pańskiego
 14. Imperator Tracz

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ponoć góra to Borah Peak. Z kolei doczytałem, że niektóre wskazówki mogą być fałszywymi tropami (nie zwróciłem na to uwagi z początku) SCS Stream Notes
×