Jump to content

Imperator Tracz

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  181
 • Joined

 • Last visited

About Imperator Tracz

 • Birthday 07/19/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  somewhere in Poland
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Flagstaff
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  English, Polish, German

Recent Profile Visitors

1,836 profile views

Imperator Tracz's Achievements

 • Dedicated
 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

115

Reputation

 1. Happy Birthday! 🎂

 2. Happy birthday. 🥳

 3. @Rambo88pl Jak szukasz Lunar, to nie wyszukuje?
 4. Jest to nowa Cascadia. Zarówno naklejka na drzwiach, wlot powietrza, grill, jak i dolne światełko pasują.
 5. Happy birthday. Hope you have a nice life. 🍰

  1. Imperator Tracz

   Imperator Tracz

   Thank you very much ❤️

 6. Na podstawie tej miniaturki wykonałem mapę u ukochanego wujka Google, która zawiera chyba wszystkie te miasta, które są widoczne na miniaturce. Duże wątpliwości miałem co do centralnej Bułgarii oraz Targu Mures, Sybina i Rovinari w Rumunii. Lokalizacje szczególnie tego ostatniego w rzeczywistości oraz na mapie SCSu są rozbieżne, jednakże w pamięci miałem, że miejscowa elektrownia pojawiała się na pierwszych screenach z DLC. https://drive.google.com/open?id=14ofL4aDBJvENXoyOajeXQIWA5cbq4ALh&usp=sharing
 7. @[BTS] Duch Poziom wg mnie utrzyma się długo - ProMods wymaga wielu DLC, a gdy SCS będzie wydawał kolejne mapy, to PM najpewniej będzie ich również wymagało. W związku z tym koszty trollowania drastycznie wzrosną i nie będzie się to opłacało. Oczywiście będą występowały pojedyncze przypadki/odstępstwa od reguły, ale biorąc pod uwagę fakt, że za trollowanie najczęściej brali się nasi przyjaciele ze wschodu (czyt. Turcy oraz Rosjanie), gdzie pensja raczej nie pozwala na wydatek kilkudziesięciu euro miesięcznie (zależy czy jest promocja czy nie), to te osoby pozostaną raczej przy podstawce.
 8. Serwer ProMods startuje za mniej więcej godzinę (wg opisu na YT)
 9. Czyżby dogadali się z ProMods i otwierają serwer z tą mapą? Z instagramowych zdjęć też to wynika, gdyż nie kojarzę tablic prowadzących w barwach biało-niebieskich na podstawowej mapie ze starymi prefabami, które to widać na screenie (jednakże jeżeli ktoś kojarzy, to niech się zgłosi).
 10. Patrząc po nazwach, jak i kryptonimach można mniej więcej się zorientować, czego będą dotyczyć poszczególne osiągnięcia: Beehive State - kryptonim "ut_visit_cities" - Odkryj wszystkie miasta w stanie Utah (wymaga DLC Utah). - Tutaj chyba nie muszę tłumaczyć. This One is Mine - kryptonim "ut_mines" - Dostarcz ładunek do każdej kopalni w stanie Utah (wymaga DLC Utah). - W tym przypadku również nie ma nad czym dyskutować. Pozostaje jednak pytanie, czy faktycznie chodzi o wszystkie kopanie, czy też może o jedną konkretną np. Bingham Canyon Mine, która jest największą kopalnią odkrywkową na świecie. It's Something - kryptonim "ut_sign" - Odkryj każdy znak wjazdowy do stanu Utah (wymaga DLC Utah) (?). - Tutaj miałem trochę wątpliwości; czy może chodzić o coś tak z pozoru banalnego? Some Like It Salty - kryptonim "ut_salt_lake_companies" - Odwiedź każdą firmę w Salt Lake City (wymaga DLC Utah) - Tutaj raczej nie trzeba tłumaczyć. Pojawia się jednak pewna wątpliwość, czy chodzi o firmy w samym Salt Lake City, czy też może o firmy naokoło Salt Lake, czyli Wielkiego Jeziora Słonego. Welcome to Fracture - kryptonim "ut_frac_tank" - (?) (wymaga DLC Utah) - Tutaj kompletnie nie mam pomysłu. Może tutaj chodzić zarówno o pola naftowe (ziemia jako "pęknięty zbiornik, z którego wypływa czarne złoto"), kaniony (pęknięcia w ziemi", jak również o coś kompletnie innego.
 11. Wszystkiego najlepszego

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.