Jump to content

Merlin6

Veteran Driver III
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Unlicensed

2 Followers

About Merlin6

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Polska
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Podobno, to co sprzedaja na allegro, nie za bardzo chce dzialac. Brak sterowników. Ludzie polecają ten: http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=97&products_id=188&zenid=17718725d58c38bd4c828be958139ff3
 2. Do shiftera od logitecha musisz miec adapter, no chyba ze kupisz którąś z tych kierownic, to wtedy podpinasz pod kiere: G25, G27, G29, G920
 3. Merlin6

  Problem z G29

  Nie wiem czy wywalenie tylko tych plików pomaga, czy trzeba czyścić rejestr. Na pewno łatwiej i szybciej stworzyć nowego użytkownika w systemie i przetestować. W wielu przypadkach właśnie g-hub powodował problemy. Ale nie zawsze, czasem nie wiadomo dlaczego G29 nie współpracuje w100 procentach nawet z LGS'em. Sam LGS nie był już aktualizowany od bardzo długiego czasu i pewnie juz nigdy nie zostanie. Natomiast g-hub, tak jak pisałem został tylko przystosowany do g29, ale nie został stworzony z myślą o obsłudze kierownic. Być może po aktualizacji to właśnie on będzie najlepszy dla G29/G920, ale za bardzo bym na to nie liczył.
 4. Merlin6

  Problem z G29

  Ja Ci mogę napisać. Problem powodował program G-Hub, gdyż nie został on stworzony do obsługi kierownic. Dopiero po jakimś czasie firma Logitech, prawdopodobnie nieudolnie, skopiowała sterownik z oprogramowania LGS (Logitech gaming software) i tym samym g-hub teoretycznie może obsługiwać kierownice. Jednak nie zalecam używać tego właśnie oprogramowania, a radzę pobierać i instalować Logitech gaming software, najlepiej w wersji 9.0.65. Jest ona chyba najbardziej stabilna z tych "nowszych". Jeśli jednak ktoś przez przypadek zainstaluje G-Hub i będzie miał problem, to najlepiej stworzyć nowego użytkownika w systemie windows. Na nim zainstalować LGS i sprawdzić czy wszystko działa poprawnie. Jeżeli działa, to zostać na tym koncie i cieszyć się grą.
 5. Merlin6

  Problem z G29

  Z mojego doświadczenia to przeważnie g-hub jest problemem. Ale spróbuj jeszcze w grze zmienić suwakami, wszystkie ustawienia w lewo, czyli na minimum i zobacz czy coś sie zmieniło. Bo na filmie przywróciłeś ustawienia i wszystkie suwaki masz w środkowej pozycji. Jeśli to nic nie da, utwórz nowe konto w systemie windows i dla sprawdzenia zaloguj się na nim, zainstaluj lgs, ustaw wszystko i uruchom grę. W grze wiadomo suwaki w lewo. @KosYnieR
 6. Czego ty nie rozumiesz ? Przeczytałeś mój pierwszy post ? Chodzi o tryb singleplayer. @sQueaky
 7. Merlin6

  Problem z G29

  Absolutnie nie instaluj G-Hub, to oprogramowanie nie zostało stworzone pod obsługę kierownic. Masz LGS i dobrze. Wejdź w zakładkę G29 i zaznacz aby można było z poziomu gry, ustawić sile force feedback. @KosYnieR
 8. A gdzie ja napisałem, że chodzi o multiplayer ? @sQueаky
 9. Czy ktos z was jest w posiadaniu moda, który eliminuje z gry noc ? Albo synchronizuje czas w grze, z aktualną godziną na komputerze ? Lubię na singlu jeździć w dzień i męczy mnie już przesuwanie czasu za pomocą komendy g_set_time.
 10. Podobno w poczcie wp jest problem z docieraniem maili aktywacyjnych. Jesli masz tam swojego maila, to zmien na cos innego, np gmail, czy o2.
 11. Stosujesz winter mod? Albo jakies inne mody ?
 12. Popieram i bardzo dobrze zaznajomilem sie podczas gry, z tym "problemem". Można się mocno wkurzyć, gdy na trasie 2500km, trafiasz na 3-4 takie miejsca. Jest jedno takie miejsce, niestety nie pamiętam w którym miejscu, gdzie strefa 60km/h jest bardzo duża i "trzyma" nas na autostradzie z takim ogarniczeniem, mimo iż miasto już dawno minęliśmy. Mam nadzieję, że sugestia autora tematu zostanie zaakceptowana i wszystkie takie miejsca, będą sukcesywnie poprawiane.
 13. I takie pytanie zadajesz w pomocy ? No chyba, ze ktos je tu przeniósł. Tak, jest śnieg na drodze i poza nią.
 14. Merlin6

  Błąd

  Każdy tak ma. Slyszalem ze jest to spowodowane poprzez to, ze ets2 dziala juz tylko na dx11, a truckersmp zostalo na dx9. Ale ile w tym prawdy? Nie wiem. Do warsztatu trzeba dojechać, teleport bedzie powodowal taki objaw jak napisales.
×
×
 • Create New...