Jump to content
Unsupported version Read more... ×

Merlin6

Veteran Driver III
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Unlicensed

About Merlin6

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Polska
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. W wakacje również gramy, choć nieco mniej oficjalnie. Zapraszamy !
 2. Merlin6

  Dx11 na mp

  Wcale nie trzeba, wystarczy gre odpalic na singlu w wersji z dx11 i to ustawienie zostanie zapamietane. Potem przy uruchamianiu MP, gra włączy sie w tym trybie.
 3. Merlin6

  CV K0perek- 4 lata

 4. Merlin6

  Serwery arcade

  Nie mam tego pliku, gdyż wczoraj usunąłem launcher i wszystko co było z nim związane i zainstalowałem na nowo. Najpierw nie przyniosło to żadnego skutku, nadal wywalało z arcade 1 i 2. Ale po którejś następnej próbie, wpadłem na pomysł aby po wejściu do gry odpalić konsole (myślałem, ze może tam pojawi się komunikat o błędzie) i dopiero teraz wyjść z menu do gry i tym samym połączyć się z serwerem. I tu ku mojemu zdziwieniu, gra się nie wykrzaczyła a ja moglem w końcu pojeździć na serwerze innym, niż symulacyjny. Nie wiem co pomogło, czy któreś z kolei uruchomienie (choć wcześniej tez łączyłem się kilka, jak nie kilkanaście razy, sprawdzając czy działa) czy to ze miałem uruchomioną konsole, a może samo się naprawiło.? Na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale ciesze się, że w końcu mogę grac na serwerach arcade. Także dziękuje za pomoc, a temat uważam za zamknięty.
 5. Merlin6

  Serwery arcade

  Nie wyświetla żadnego błędu. Gra zostaje zamknięta bez żadnego komunikatu. Dziwne zachowanie, bo wydawałoby sie, że tylko rozłączy z serwerem w przypadku jakiegoś problemu. Dzieje sie tak na arcade 1 i 2. Na symulacyjnych wszystko ładnie działa :(
 6. Merlin6

  Serwery arcade

  Nadal wyrzuca mi gre, gdy próbuje wejść na serwery arcade. Nie tyle rozłącza, co całkiem crasa'uje gre. Na serwerach simulation mogę bez problemów grac, ale chciałbym tez moc wejść na arcade.
 7. Merlin6

  Serwery Arcade

  Chętnie, tylko jak go wyłączyć ?
 8. Merlin6

  Serwery Arcade

  Nie wiem o co chodzi, ale jak wchodze na serwer Arcade 1 lub 2 to automatycznie wyrzuca mnie do pulpitu i gra sie wyłącza. działają w ogóle te serwery ? Ktoś coś wie ?
 9. Merlin6

  Problem z kierownicą

  Po podłączeniu kierownicy do prądu, następuje kalibracja ?
 10. Merlin6

  CV JokeR_PL - 3 lata

 11. Merlin6

  Problem z uruchomieniem gry przez luncher

  @Mateuusszzek Może to głupie pytanie, ale grałeś na wersji 1.34 ? Bo jesli nie, to zmiana tego ustawienia nic Ci nie da.
 12. Merlin6

  Generowanie zleceń dla siebie na konwój.

  @Michal1983 Liczę, że wiesz jak działa virtual speditor i z jakiego save (quicksave) się korzysta. Tak więc, po załadowaniu pierwszego z brzegu save, w virtual speditorze będziesz miał wyświetloną nazwę profilu, który (poniżej zaznaczone na czerwono) aktualnie został wczytany. Jeśli nie jest to ten, na którym aktualnie grasz, wczytujesz save z następnego folderu. I tak do skutku Na zielono zaznaczyłem ścieżkę prowadzącą do save, z którego korzysta virtual speditor. Aha, jeśli masz zaznaczony zapis w chmurze, musisz go odznaczyć w ustawieniach profilu w grze, po czym wejść do gry i wykonać "zwykły" i szybki zapis. Dopiero teraz możesz korzystać z programu.
 13. Jeśli mam sie wypowiedzieć, to nie widzę sensu zakładania konta i firmy na takiej stronie. Czasy, kiedy trasy dodawało się ręcznie chyba już minęły. Odkąd istnieje trucksbook, albo vtlog nikt chyba, a przynajmniej większość nie wróci do oddawania tras ręczenie. To oczywiście moje zdanie.
 14. Merlin6

  Logitech G29

  Obudowy kierownicy nie chce rozkręcać, właśnie z uwagi na gwarancję. Myślałem że jest inna możliwość. Niestety w necie nic nie znalazłem.
×