Jump to content

Update 1.19 ETS2 nowe miasta Pécs i Szeged


Recommended Posts

Kiedy ten update bedzie dostepny na multiplayer?

A może zamiast zadawać pytania małego dziecka które się pyta się kiedy może odpakować prezenty, poczekasz na to aż wydadzą OFICJALNĄ wersje 1.19?

 

(Oczywiście po wydaniu stabilnej wersji to jest jeszcze kwestia od kilku dni do dwóch tygodni, nigdy nie wiadomo co Michał trzyma w folderze o nazwie rękaw :P )

Link to comment
Share on other sites

- Dashboard Clear info (tak - coś takiego jest) <- w updacie dodali licznik kilometrów tzw. dzienny (jak w samochodach). Wciśnięcie przycisku czyści wszystkie statystyki (nie licząc głównego licznika przebiegu).

 

Ja akurat przeleciałem tylko komputerek w nowym Mercedesie i nie zauważyłem tego "dziennego" licznika, a tylko możliwość zresetowania spalania. Czyżby znowu były jakieś funkcje dostępne tylko dla wybranych ciężarówek? Na kontrolki podniesionej ośki do dzisiaj nie możemy się doczekać chociaż chyba wszystkie ciężarówki je posiadają.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat przeleciałem tylko komputerek w nowym Mercedesie i nie zauważyłem tego "dziennego" licznika, a tylko możliwość zresetowania spalania. Czyżby znowu były jakieś funkcje dostępne tylko dla wybranych ciężarówek? Na kontrolki podniesionej ośki do dzisiaj nie możemy się doczekać chociaż chyba wszystkie ciężarówki je posiadają.

 

Wygląda na to że tak...  -_-

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat przeleciałem tylko komputerek w nowym Mercedesie i nie zauważyłem tego "dziennego" licznika, a tylko możliwość zresetowania spalania. Czyżby znowu były jakieś funkcje dostępne tylko dla wybranych ciężarówek? Na kontrolki podniesionej ośki do dzisiaj nie możemy się doczekać chociaż chyba wszystkie ciężarówki je posiadają.

W nowym Mercedesie jest ta kontrolka i chyba tylko tam, w sensie, że się zapala przy podniesionej osi.

Link to comment
Share on other sites

A może zamiast zadawać pytania małego dziecka które się pyta się kiedy może odpakować prezenty, poczekasz na to aż wydadzą OFICJALNĄ wersje 1.19?

 

(Oczywiście po wydaniu stabilnej wersji to jest jeszcze kwestia od kilku dni do dwóch tygodni, nigdy nie wiadomo co Michał trzyma w folderze o nazwie rękaw :P )

 

WOW! Czlowiek sie tylko pyta... Poluzuj kuce kolego....niepotrzebna ta agresja. Juz sie wiecej nie spytam bo to widze niektorzy jak by na kaktusie siedzieli

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Ymmm... Sprawdziłem jak do tej pory większość ciężarówek i ten drugi licznik jest obecny w nowym Actrosie oraz ( żeby nie skłamać) jeszcze jednym, ale nie pamiętam, którym.

Funkcja resetowaniav jest okrutna, bo ustawiłem na głupim przycisku obok entera, przez co przy wciśnięciu owego przycisku kasuję wszystko, co raczej jest potrzebne, także nie polecam ustawiać w takich miejscach przycisku.

Opcja przełączania skrzyni jest mi zbędny, bo się już nauczyłem jeździć na sekwensie i zmienianie na automat i z powrotem troszkę mnie wybije z rytmu.

Podzielam zdanie ElectroMusic! - landówki są fajne. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.