Jump to content

LlGHTOFGOD

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

About LlGHTOFGOD

 • Birthday 07/10/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Phoenix
 • EU Garage Location
  Germany: Berlin

Recent Profile Visitors

3,686 profile views

LlGHTOFGOD's Achievements

50

Reputation

1

Community Answers

 1. happy birthday!

 2. Happy birthday 🙂 🎂

 3. Ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Haritada bir eksiklik varsa bununla ilgili SCS ile görüşmeniz gerekir. TruckersMP sadece MP modifikasyonu ile ilgileniyor.
 4. Thanks for the follow!

 5. Thanks for follow 💙

 6. Güç kaynağınız kaç w? Sistem için yeterli geliyor mu? Eğer yeterli geliyorsa yanlış bir driver yüklemiş olmanız gerekiyor. Sisteminiz oyun için çok yeterli
 7. Thank you for following me! :] 

 8. Thanks a lot for back follow ❤️

 9. Hello! Can you try to connect a server with a VPN program? Your ISP causes this situation in my opinion. Thank you!
 10. As a ex staff member, your suggestion is really good. It looks usefull. I totally agree with you!
 11. Suggestion Name: TruckersMP Mobile Application Suggestion Description: A mobile application for IOS and Android devices Any example images: None Why should it be added?: We are in technological age and most of people have smartphones at the present time. A mobile application is always useful, quick and user friendly. I think that most of people support my idea.
 12. Karşılaştığınız o hatanın ekran görüntüsünü atar mısınız?
 13. Merhabalar, Yaklaşık olarak 4 sene hizmet verdiğim bu takım için direk olarak bir dil seviyesi söylenemez. Listening-Speaking yapılması için iyi bir İngilizce gerekiyor ama TruckersMP’de Reading-Writing için bir İngilizce dil bilgisi yeterli oluyor. O yüzden İngilizce cümle kurma kurallarını ve birkaç tane zaman bilmen senin için kat ve kat yeterlidir. Ayrıca burada söylenenler gözünü korkutmasın, çünkü takım üyeleri aslında düşündüğün kadar iyi bir İngilizce bilgisi bulunmuyor. Karşındaki kişi senin ne söylediğini anlaması ve senin de onu anlaman yeterli
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.