Jump to content

Greybeard

Veteran Driver V
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Truck?

6 Followers

About Greybeard

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 02/28/1998

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Germany: Köln
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Tarihimizi tam anlamıyla bilebilsek çok iyi birer birey olabiliriz, özellikle de bu bayramın anlamını bilebilsek. Kut'lu olsun.
 2. Raporlamak için elinizde bulunan kanıtı internete yükleyip linkini oraya koyacaksın. Kanıtın fotoğraf ise https://prnt.sc/ , video ise https://www.youtube.com/ yükleyebileceğin sitelerden ikisi.
 3. Herkese selamlar, ShadowPlay'in Anında Yeniden Oynatma özelliğinden bilgisi olmayan arkadaşlarımız var ve onlar için bir rehber hazırlıyorum. Not: Bu özellik için GeForce GTX 650 ve üzeri ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekmekte. Sistem Gereksinimleri İlk Olarak NVIDIA GeForce Experience indirip kuruyoruz ve ekran kartı sürücümüzü son sürüme güncelliyoruz. Ardından Alt + Z tuş kombinasyonu ile ShadowPlay arayüzünü açıp sağdaki çark işaretinden ayarlara giriyoruz. Fare yuvarlağını aşağı kaydırıp en alttaki Kişisel Gizlilik Kontrolü seçeneğine tıklıyoruz. Buradaki seçeneği aktifleştirdiğimiz takdirde masaüstümüzün de kaydı alınacaktır. Seçimimizi yaptıktan sonra ayarlar menüsüne geri geliyor ve Kayıtlar kısmına giriyoruz. Burada videolarımızın nereye kaydedileceğini alt kısımdan seçiyoruz. Seçimimizi yaptıktan sonra ayarlar menüsüne geri gelip sağ üstteki Tamamlandı seçeneğine tıklıyoruz. Sonrasında Anlık Yeniden Oynatma penceresi altındaki ayarlara giriyoruz. Üst kısımdan kaydedilecek video süresini, alt kısımdan ise videonun kalitesini seçip kaydediyoruz. Son olarak Anında Yeniden Oynatma özelliğini açıyoruz(Alt + Shift + F10) ve kullanıma hazır. Eğer kayıt almamız gereken bir an yaşadıysak kısayol tuşunu(Alt + F10) kullanarak o anın videosunu ayarladığımız yere kaydediyoruz. Varsayılan tuş kombinasyonları ise şu şekilde: Hatalı gördüğünüz bir yer var ise lütfen belirtiniz. Saygılarımla.
 4. Hi truckers, some players do not know Instant Replay feature of ShadowPlay and I will try to tell for this players. Note: You need GeForce GTX 650 or newer graphics card for use this feature. System Requirements Firstly, download and install NVIDIA GeForce Experience and update your graphics drivers. After the installation use Alt + Z keyboard shortcut and go to settings from gear icon. Scroll Down and click Privacy Control. If you allow to this, your desktop will record. Make your selection, go back to settings menu and click Recordings. Select the recording location of videos from the bottom option. After, get back to settings menu and click Done. Now, get into the settings under the Instant Replay option. Set the recording time from the top side, adjust video quality from bottom side and save. Finally, turn on the Instant Replay(Alt + Shift + F10) and enjoy. You can use the hotkey(Alt + F10) whenever you want to record instant video. Default keyboard shortcuts: If you see a mistake please correct it. Best regards.
 5. Hi, try reinstall TruckersMP, and run with adminstrator. if this don't help you, maybe this topic can help you.
 6. if I come across the respectable drivers, I can enjoyable time in the crowded areas but I usually see trolls and NFS players. inevitable end, Alt + F4.
 7. 2 sene öncesi gibi sonbahar modu getirmişti TruckersMP, sanırım pek ilgi görmediği için sonraki yıllar devam ettirmedi. İlkbahar modu da sanırım öyle olur. Ama yapılabilir tabi neden olmasın? Birde SCS Software mevsim sistemi getirecekti, tam hatırlayamıyorum bir yerden duymuştum doğru olmayabilir de.
 8. Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenip güzel vakit geçirebileceğiniz bir bayram havası olması dileğiyle, kurban bayramınız kutlu olsun!
 9. I liked the new germany cities, if you are wondering Duisburg you can watch this short video;
 10. Could you have forgotten to choose your wheel in controls settings menu?
×
×
 • Create New...