Jump to content

Slusher34

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  151
 • Joined

 • Last visited

About Slusher34

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Computer Engineering,Computer Games,
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • Known languages
  Turkish English German Spanish Polish

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

19145 profile views

Slusher34's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Old Timer
 • Well Followed
 • Conversation Starter
 • Avid Talker
 • Getting Noticed

Recent Badges

105

Reputation

1

Community Answers

 1. Hazırladığım bu konu size yardımcı olacaktır. https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/112085-çözüm-truckersmpnin-oyunu-singleplayer-olarak-başlatması/
 2. Congratulations

 3. Merhabalar, Hazırladığım bu konu sizin sorununuza yardımcı olacaktır. Soronunuz çözülmezse bana ulaşabilirsiniz.
 4. Şuan ki 14-17 yaş grubunun küfürü büyüklük olarak görmesi ve çoğu insanda sabır olmamasından dolayı çoğu oyunlarda Toplumumuz bu durumda. Umarım düzeliriz. Ve oyunlarda Türklere bakış açıları değişir.
 5. Merhaba Arkadaşlar, Sanırım son zamanların en yaygın sorunlarından biri de TruckersMp'nin oyunu Singleplayer olarak başlatması. Şimdi sizlerle deneyimlediğim ve gözlemlediğim en yaygın çözümü detaylı olarak anlatmaya çalışacağım. İlk olarak oyun dosyalarınızı doğrulayın: Link biraz eski fakat mantık aynı olduğu için ben uzun uzun anlatarak sizleri yormayayım. Launcher'i C:\ProgramData yoluna kurmayı deneyin. ETS2'yi OpenGL ile başlatın. Steam üzerinden oyunu başlat dedikten sonra Başlatma seçeneklerinden OpenGl'i seçiyoruz. Oyunu açtıktan sonra Sür diyoruz ve oyun açıldıktan sonra oyunu kapatıyoruz. Launcher'i yönetici olarak çalıştırın. TruckersMP Launcher -> Sağ Tıklayın -> Yönetici Olarak Çalıştır Eğer hala olmuyorsa Launcher'i bilgisayarından kaldırmamız gerekir. Win+R -> %programdata% -> TruckersMP klasörünü silin. (Görsel boyutlardan dolayı yüklenemedi.) C:\Program Files\ -> TruckersMP (Görsel boyutlardan dolayı yüklenemedi.) Belgelerim -> ETS2MP klasörünü silin (Görsel boyutlardan dolayı yüklenemedi.) Win+R -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE adlı yeri genişletin -> SOFTWARE adlı yeri genişletin -> TruckersMP dosyasını silin. Dosyanın yeri bazı bilgisayarlarda farklılık gösterdiği için burada sizlere görüntü sunamayacağım. Fakat Regedit açıldıktan sonra bu sıralamada yer almazsa ctrl+f ile arama yeri açıldığında aşağıda görüntüdekinin aynısını yapıp dosyayı bulabilirsiniz. Son olarak Oyunu indiriyoruz Oyunu buraya tıklayarak indirip temiz bir kurulum yapıyoruz. Dostlar Bazı seçeneklerdeki görüntüler toplam boyuttan dolayı yüklenemedi. Kusura bakmayın fakat onları en basit şekilde anlattığımı düşünüyorum. Bana bu Rehberi hazırlamamda yardımcı olan !drkYVZ teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım bu rehber sorununuzu çözmekte yardımcı olacaktır. İyi Günler Dilerim Saygılarımla Slusher
 6. Merhaba eğer internetinizde sorun olmadığına eminseniz sorun yaşayan bilgisiyarda, sunucuya katılmadan önce oyunu düşük grafiklere çekebilir, kalabalık şehirlerde oyuna başlamak yerine daha sakin şehirlerde oyuna başlayabilir ve tarayıcı/Antivirüs gibi gereksiz tüm işlemleri kapatmanız gerek. Bunları yaptıktan sonra sorununuz devam ederse bildirebilirsiniz.
 7. Burada da gördüğünüz gibi şuan raporlar yoğun olduğu için geç bakılması normal şunu bilin geç bakılır fakat her şekilde bakılır. Burada kötü düşünmenize gerek yok sadece sabır. İyi Günler
 8. Aşağı yazdığım sorunları deneyip çözüme kavuşabilirsiniz. Çözülmezse yazabilirsiniz. İlk önce belgelerimde profil düzgün bir şekilde açılmış mı kontrol edelim. Eğer sorun görürseniz. Profili silelim ve oyuna girip profil açalım. Sonra. SinglePlayer girip biraz oynayın sonra belgelerden kontrol edin. Eğer sorununuz çözülmezse; 1-Steam > Kütüphane > Oyunları açın 2-Euro Truck Simulator 2'nin dosyalarını doğrulayın. Sorun varsa dosyaları tekrar yükleyin. Bunlara rağmen düzelmezse; Launcher'i sildikten sonra %appdata%'den de Tmp dosyalarını silelim ve öyle kurulum yapalım. Umarım sorununuz çözülür.
 9. Thanks for follow 🙂

  1. Ahmed_Mahmoud

   Ahmed_Mahmoud

   you are welcome 🥰

 10. Thanks for the nice update.
 11. Hello, I will write you a few solutions for this problem: 1- Have you tried update your graphic card driver? FPS drop can be caused from outdated driver. 2- In - game - Enable Vsync - is always better to having a Stable FPS Rate around 60 than often a Jumping between 180 till 45 or lower. - Set Scale to 200% could be less 125% can be lower - Disable MLAA - Disable DOF Also, since TruckersMP is an external mod, you may experience fps drops. If your problem is not solved, you can write.
 12. Aşağı yazdığım sorunları deneyip çözüme kavuşabilirsiniz. Çözülmezse yazabilirsiniz. İlk önce belgelerimde profil düzgün bir şekilde açılmış mı kontrol edelim. Eğer sorun görürseniz. Profili silelim ve oyuna girip profil açalım. Sonra. SinglePlayer girip biraz oynayın sonra belgelerden kontrol edin. Eğer sorununuz çözülmezse; 1-Steam > Kütüphane > Oyunları açın 2-Euro Truck Simulator 2'nin dosyalarını doğrulayın. Sorun varsa dosyaları tekrar yükleyin. Bunlara rağmen düzelmezse; Launcher'i sildikten sonra %appdata%'den de Tmp dosyalarını silelim ve öyle kurulum yapalım. Umarım sorununuz çözülür.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.