Jump to content

Expectancy

Verified VTC Leader
 TruckersMP Profile
 • Posts

  264
 • Joined

 • Last visited

About Expectancy

 • Birthday June 14

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Arizona: Kingman
 • EU Garage Location
  Bulgaria: Burgas
 • Known languages
  English, Turkish, Bulgarian

TruckersMP Information

External Websites

Recent Profile Visitors

49228 profile views

Expectancy's Achievements

Contributor

Contributor (4/13)

 • Posting Machine
 • Dedicated
 • Discussionist
 • Collaborator
 • First Post

Recent Badges

1.5k

Reputation

2

Community Answers

 1. Hello @saran61431 You can try one of the following solutions; -Stay away from busy cities and roads. -Try to get internet over ethernet instead of using Wi-Fi. -Do not download / upload any other while playing TruckersMP. -Do not do Windows Updates while in the game. -Try not to have too many users or devices on your network at the same time. -You should not use streaming services at the same time. -Check your firewall settings. -Choose to use servers closest to your location. -Try talking to your IS (Internet Service Provider) and see if you can find a solution. I hope you solve your problem as soon as possible and enjoy driving smoothly. Sincerely, Expectancy
 2. Merhaba, @iskender1801 Öncelikle, TruckersMP'nin forumunda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! 1.Çözüm: > Buraya Gidin\ ProgramData \ TruckersMP > Her iki core_ets2mp.dll dosyasını da silin > Truckersmp başlatıcısını yönetici olarak başlatın ve dosyaları kurun 2.Çözüm: > Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Win + R) tuşlarına basın > "% Programdata%" girin (tırnak işaretleri olmadan) > "TruckersMP" klasörünü bulun ve bu klasörü silin. > \ Program Files \ gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin > Bilgisayarınızı yeniden başlatın > Websitesine gidin ve Başlatıcı'yı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirip yükleyin https://truckersmp.com/download/ > Yönetici ayrıcalıklarına sahip Başlatıcı'yı açın ve "Mevcut Güncellemeleri Yükle" ye tıklayın. 3. Çözüm: > Ultrasurf'u indirin. > Ultrasurf'u çalıştırın. > TruckersMP'yi Yönetici olarak açın. > Mevcut güncellemeleri yükleyin (yalnızca Ultrasurf ile ilk çalıştırma), bitmesini bekleyin ve Başlat düğmesi belirir. > Ultrasurf'ten çık 4.Çözüm: Herhangi bir VPN programını açın ve tekrar deneyin. Güvenlik duvarı ve anti-virüs programlarını kapatın. Yönlendiricinizi 1 dakikalığına kapatmayı ve ardından tekrar açmayı deneyin ve hala bağlantı sorunlarınız olup olmadığına bakın. DNS önbelleğinizi temizlemeyi deneyin, 5. Çözüm: 1. Programı yönetici olarak çalıştırın (kısayola sağ tıklayın ve 'yönetici olarak çalıştır'ı seçin ve UAC istemini kabul edin.) 2. TruckersMP'yi Windows 10 için uyumluluk modunda çalıştırın, lütfen bu kılavuzu inceleyin https://www.laptopmag.com/articles/set-compatibility-mode-windows-10 3. Bu iki programı kurun: .NET Framework 4.6.2: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53344 VisualC ++ 2015 https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145 Saygılarımla, Expectancy
 3. Merhaba, @KrugerrTV Aşağıdaki çözümlerden birini deneyebilirsiniz; -Yoğun şehirlerden ve yollardan uzak durun. -Wi-Fi kullanmak yerine ethernet üzerinden internet'e bağlanın. -TruckersMP oynarken başka bir indirme/yükleme yapmayın. -Oyundayken Windows Güncellemelerini yapmayın. -Ağınızda aynı anda çok fazla kullanıcı veya cihaz bulundurmamaya çalışın. -Aynı anda yayın hizmetlerini kullanmamalısınız. -Güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin. -Bulunduğunuz yere en yakın sunucuları kullanmayı tercih edin. -ISS'nizle (İnternet Servis Sağlayıcısı) konuşmaya çalışın ve bir çözüm bulup bulamayacağınıza bakın. Umarım sorununuzu en kısa sürede çözersiniz ve sorunsuz bir şekilde sürmekten zevk alırsınız.
 4. Buddyyyyy Congrats :HaulieLove: 

  1. Nody

   Nody

   Thank you ❤️

 5. Hello, HAPPY-TRUCKER Reputation: The number of likes for everything you post on the forum. You have the Driver role. After 1 year has passed since you created the forum account, you will have the role of Veteran Driver. For example, I have the role of Veteran Driver III because I created my forum account 3 years ago.
 6. Congratulations :HaulieLove:

 7. Thanks for the follow :HaulieLove:

 8. Takip ettiğiniz için teşekkürler.  ❤️

 9. It was really great survey. It was really great to answer.
 10. I would like to return to the support team again. This is my dream position.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.