Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/25/14 in all areas

 1. Nazwa sugestii: Modyfikacja ruchu przy Europorcie. Opis sugestii: W godzinach szczytu przy Europorcie powstają ogromne korki, przez dużą ilość graczy ilość fpsów spada przez co ludzie jadą chaotycznie. Na dodatek większość graczy jedzie po linii GPSu i skręca w lewo, zamiast pojechać spokojnie prosto. Moją sugestią jest zmodyfikowanie dróg przy Europorcie tak by upłynnić ruch. Przykładowe obrazki: Na dwóch powyższych obrazkach widać problem Europortu. Jak wcześniej napisałem, ludzie jadą za GPSem i skręcają w lewo. Droga na wprost jest całkowicie pusta, ale ludzie i tak się pchają tam gdzie nie trzeba. Teraz popatrzmy trochę dalej, widzimy ogromną kolejkę ciężarówek, które z kolei blokują się na wcześniejszym zakręcie. Tutaj widać moje graficzne przedstawienie rozwiązania problemu. Drogi przerobić na dwupasmowe jednokierunkowe, magazynujące czekające ciężarówki. Tuż przed Europortem następuje zwężenie, tak by dwie ciężarówki nie próbowały wjeżdżać na raz, jeśli gracze stosowaliby jazdę na suwak to pomysł powinien w praktyce być bardzo płynny. Dlaczego moja sugestia, a nie inna? Dlatego, że nie widziałem na tym forum identycznej sugestii, a wydaje mi się, że mój pomysł nie jest głupi. Taka modyfikacja nie ważyłaby wiele i byłaby obowiązkowa dla każdego gracza, a zator w Europorcie powinien znacznie zmaleć.
  2 points
 2. What alot of users seem to forget is this mod is still in ALPHA stages. There are going to be issues/bugs and everyone knows how laggy it can get around the ports and cities close to those said ports. As said by other users avoid those areas or go via channel tunnel. To save pages of the same comments/flaming this topic is locked.
  2 points
 3. Well then. The door is over there. Please close it on your way out and don't come back knocking on it later on because it is too cold outside. We'll manage to have fun without you. For the saddest it might be (it isn't), we'll manage to overcome this moment of crisis (#sarcasm). Enjoy the holidays. P.S: While one player leaves, another hundred join.
  2 points
 4. Mod Version: 0.1.2R2 Controllers Used: Keyboard and mouse Description of Issue : Error "Unsuported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS2 1.15s (Steam release)". But launcher version 0.1.2 R2 and the game version 1.15.1.1s. What could be the problem ? How to reproduce: I do not know, what to do. Screenshots / Videos:
  1 point
 5. But Aycliffe how do we change it to 1.15s?
  1 point
 6. Powtórzę to samo co w temacie (w Sugestiach) odnośnie nowej organizacji ruchu w obrębie Europortu. Większość osób jeżdżących tam to dzieci i trolle (co widać a zdjęciach - jazda pod prąd, używanie pasów awaryjnych, blokowanie ruchu itd) i nie da się ich nauczyć zdrowych zasad ruchu drogowego i logiki na drodze, aby wszystkim żyło się lepiej. O ile jest admin to jeszcze jakoś to idzie, ale i tak zdarza się ktoś, kto chce zasłynąć. Jeśli admin znika zaczyna się wolna amerykanka i hulaj dusza piekła nie ma. nawet gdyby wymurowano mur oddzielający wszystkie pasy i tak znalazły by się dzieci, które by zaczęły blokować i ramować, więc nie ma złotego środka. Jest to specyficzne miejsce i jeśli ktoś ma czas i chęci czekać to może tam jeździć, jeśli nie to musi wybrać alternatywne drogi przez Dover lub Amsterdam. Czasami mam wrażenie, że nawet Ci dobrze jeżdżący jadą tam po to by powyzywać, ponarzekać i powkurzać się, bo tam trzeba mieć stalowe nerwy (chyba, że ktoś się na Nas zespawnuje, to już co innego).
  1 point
 7. f7+enter costs a couple of bucks but not 12k
  1 point
 8. But it is also good to give credit for someones else's work and/or have permission to re-post their work. Removed
  1 point
 9. And yet..You let a kid stop you enjoying a game. Winners never quit Quitters never win
  1 point
 10. I really want Bulgaria to be in the game. Sadly it's quite a bit down south-east so I'm doubting it will happen
  1 point
 11. Planujemy wprowadzić coś w tym stylu . Dzięki za sugestie - oczywiście akceptuje. Pozdrawiam.
  1 point
 12. Sprawa wygląda tak. Masz przerąbane. Żartuje Pytanie nr 1. Czy posiadasz już swoją ciężarówkę? Jeżeli tak. Jedz na parking i spij. Jeżeli nie To musisz zrobić następujące czynności. Wejdz w moje dokumenty - Euro Truck Simulator 2 - config. Otwórz go notatnikiem i znajdź "uset g_developer "0" 0 zmień na 1, a także "uset g_console "0" i także zmień na 1. Zapisz plik. Uruchom grę, zaloguj się na profil wcinij "~" : -wpisz w konsoli komendę g_force_economy_reset 1-enter -wyjdź z gry ( wyłącz) -uruchom jeszcze raz -wpisz komendę g_force_economy_reset 0-enter I wszystko wróci do normy
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.