Jump to content

Badoshke

Veteran Driver VI
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

2 Followers

About Badoshke

 • Rank
  3t Young Seedlings
 • Birthday 06/11/1998

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa, Polska
 • Interests
  Trochę tego, trochę tamtego. :)

Recent Profile Visitors

640 profile views
 1. ^ It means you can report player even then after he leaves the server or drives away from your range. He is still in a tab menu under "history" - I guess - button.
 2. Świetna sprawa, wykonanie zdecydowanie na plus.
 3. Dzięki wielkie, ale powiem Ci, że szukałem w tym dziale 2 razy zanim mi napisałeś tą jakże zacną radę. Nie przeglądałem wszystkich wątków, szukałem po tytułach i żaden nie rzucił mi się w oczy. No i to jest wzorowa odpowiedź, prosto i na temat. Dziękuję serdecznie. Dokładnie to co kiedyś miałem na kompie nawet, tylko zapomniałem nazwy. Przyda się na jakieś konwoje z znajomymi. Poszła okejka czy jak tutaj polubienie postu się nazywa.
 4. Cześć. Wydaje mi się, że kiedyś przewinął się gdzieś na forum tym lub oficjalnym SCS'u mod/narzędzie pozwalające tworzyć użytkownikowi własne zlecenie. Można było wybrać skąd, dokąd jechać, ładunek i może coś tam jeszcze. Wiecie może jak to się nazywa i czy w ogóle istnieje, bo równie dobrze może to być wytwór mojej wyobraźni Fajnie by było to mieć, móc jechać z znajomymi że wspólnym spersonalizowanym ładunkiem. I jakby co nie chodzi mi o ets2sync Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam
 5. Moim zdaniem powinno zostać wydzielonych np. 5 kanałów językowych dla m. in. Polskiego, Angielskiego, Niemieckiego, Rosyjskiego i Hiszpańskiego, a resztę kanałów zostawić dla każdego. Dlaczego te języki? Ponieważ Polski to nasz ojczysty oraz kolebka MP, a 4 pozostałe to języki 4 największych społeczności poza naszym krajem.
 6. Przeczytałem tylko 1 stronę wątku i widzę, że ludziom tak samo jak mi nie zależy na nowych terenach, a na aktualizacji tego co jest. Podstawka jest strasznie monotonna, te same węzły i schematy miast oraz dróg z/do nich prowadzących. DLC Going East dodało tylko miasta oparte na schematach z podstawki, mapa została zrobiona po nowemu dopiero w DLC Scandynavia. Moim zdaniem SCS powinien zająć się modyfikacją tego co jest, dodaniem nowych dróg, a na starych drogach zmienieniem węzłów na nowe, bardziej różnorodne.
 7. Świetny pomysł, duże propsy za jego zrealizowanie.
 8. No właśnie chciałbym przyjrzeć się temu bliżej, dokładnie i na spokojnie. Na YT zazwyczaj są to randomowe, oddalone fragmenty mapy, których oczywiście nie mogę sam przesunąć ani dowolnie przybliżyć. To co wrzucił Elot jest tym czego nie potrzebuje ponieważ w Google takich zdjęć jest pełno, ale brak w nich szczegółów, np. nie zobaczę jak wygląda jakiś węzeł lub siatka dróg w mieście. No cóż, jak nie masz w planach to trudno, dzięki za odpowiedź. Jeśli o mnie chodzi to tyle w tym temacie. PS Takiej odpowiedzi oczekiwałem od początku. Nie jakiegoś zbędnego pitu pitu... Edit. @down Ta
 9. Słuchaj, jest temat z mapami to spytałem, czy ktoś przy okazji mógłby coś takiego zrobić jeśli to nie problem. Teraz War-Maz i Ty robicie niepotrzebny spam, nie zrobiliście takiej mapy to cicho, nikomu nie chce się zrobić, ok rozumiem. Ale po co robicie spam nic nie wnoszącymi postami? Tak, mało. Poza tym mam konto akurat tylko tutaj, a temat pasuje do mojego pytania.
 10. A umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyżej jest mapa bez Pro Mods i Poland Rebuilding...
 11. A mógłby ktoś wykonać taką mapkę z Going East, Skandynawią, Pro Mods i Poland Rebuilding? Póki co zbieram pieniążki na Skandynawię, więc z modów nie mogę skorzystać, a bardzo chciałbym przyjrzeć się układowi dróg. Jeśli nie jest to duży problem to mógłby ktoś spróbować takową mapę zrobić? :v
 12. Jako, że Logitech zamierza odblokować na PS4 tylko G27 to będe zmuszony kupić tą kierownicę, by móc się z niej cieszyć na PC i PS4. Jeśli bym kupił G29 to tylko na PS4 i PS3, a jak bym grał w ETS2? Mam już dość pada xd
 13. Dokładnie, tłumaczenie zostawić społeczności. Potem tylko sprawdzić zgodność tłumaczeń i wprowadzić do gry.
 14. Czy nie lepiej teraz zrobić tłumaczenia, a wszelkie nowości zostawić po angielsku i tłumaczyć na następną wersję niż czekać, aż uzbiera się od groma tekstu i męczyć się lub ludzi z tłumaczeniem całości? Poza tym ile jest tekstu do przetłumaczenia? Bo z tego co się orientuję to niewiele. A i jeszcze taka sugestia propozycja. Można by ustawić za domyślny język ten który wybrało się podczas instalacji moda i dać możliwość zmiany w ustawieniach po odpaleniu?
×
×
 • Create New...