• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Forum Moderator Recruitment / Game Moderator Team Recruitment   03/02/18

     For Forum Moderator Team :      For Game Moderator Team:  Good Luck to everyone ! 
  • Prime

   Major Event requirements update   03/19/18

   In light of the recent changes to the requirements of event rules and servers the requirements for Major Event posts have also been updated.   A summary of the changes:  Added: Minimum 50 participants with proof at moment of creation Added: Topic created minimum 1 month in advance Added: In case of charity event: endorsement of non-profit organization or official donation link for the event by non-profit organization Removed: minimum post count   For the full list of requirements, check out the respective topics for ETS and ATS   Regards   TruckersMP team
  • Prime

   Issues hizliresim.com   03/20/18

   Since a few days we have noticed that pictures posted on hizliresim.com are not accessible (both on our forum and website). This is an issue not related to our services and out of our hands. Therefore we ask you not to use hizliresim.com to share images and opt for other alternatives such as imgur.   We thank you for your understanding.    

Badoshke

Veteran Driver III
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Cargo

1 Follower

About Badoshke

 • Rank
  What is a truck?
 • Birthday 06/11/1998

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Warszawa, Polska
 • Interests Trochę tego, trochę tamtego. :)
 • American Garage Location
 • EU Garage Location

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. 0.2.1.9.0 Released

  ^ It means you can report player even then after he leaves the server or drives away from your range. He is still in a tab menu under "history" - I guess - button.
 2. Monitor ruchu na drodze Calais-Disburg

  Świetna sprawa, wykonanie zdecydowanie na plus.
 3. Tworzenie własnych zleceń

  Dzięki wielkie, ale powiem Ci, że szukałem w tym dziale 2 razy zanim mi napisałeś tą jakże zacną radę. Nie przeglądałem wszystkich wątków, szukałem po tytułach i żaden nie rzucił mi się w oczy. No i to jest wzorowa odpowiedź, prosto i na temat. Dziękuję serdecznie. Dokładnie to co kiedyś miałem na kompie nawet, tylko zapomniałem nazwy. Przyda się na jakieś konwoje z znajomymi. Poszła okejka czy jak tutaj polubienie postu się nazywa.
 4. Tworzenie własnych zleceń

  Cześć. Wydaje mi się, że kiedyś przewinął się gdzieś na forum tym lub oficjalnym SCS'u mod/narzędzie pozwalające tworzyć użytkownikowi własne zlecenie. Można było wybrać skąd, dokąd jechać, ładunek i może coś tam jeszcze. Wiecie może jak to się nazywa i czy w ogóle istnieje, bo równie dobrze może to być wytwór mojej wyobraźni Fajnie by było to mieć, móc jechać z znajomymi że wspólnym spersonalizowanym ładunkiem. I jakby co nie chodzi mi o ets2sync Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam
 5. KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS

  Moim zdaniem powinno zostać wydzielonych np. 5 kanałów językowych dla m. in. Polskiego, Angielskiego, Niemieckiego, Rosyjskiego i Hiszpańskiego, a resztę kanałów zostawić dla każdego. Dlaczego te języki? Ponieważ Polski to nasz ojczysty oraz kolebka MP, a 4 pozostałe to języki 4 największych społeczności poza naszym krajem.
 6. Wirtualna Vs.Prawdziwa droga z Manchesteru do Sheffield

  Przeczytałem tylko 1 stronę wątku i widzę, że ludziom tak samo jak mi nie zależy na nowych terenach, a na aktualizacji tego co jest. Podstawka jest strasznie monotonna, te same węzły i schematy miast oraz dróg z/do nich prowadzących. DLC Going East dodało tylko miasta oparte na schematach z podstawki, mapa została zrobiona po nowemu dopiero w DLC Scandynavia. Moim zdaniem SCS powinien zająć się modyfikacją tego co jest, dodaniem nowych dróg, a na starych drogach zmienieniem węzłów na nowe, bardziej różnorodne.
 7. Świetny pomysł, duże propsy za jego zrealizowanie.
 8. Mapa Euro Truck Simulator 2

  No właśnie chciałbym przyjrzeć się temu bliżej, dokładnie i na spokojnie. Na YT zazwyczaj są to randomowe, oddalone fragmenty mapy, których oczywiście nie mogę sam przesunąć ani dowolnie przybliżyć. To co wrzucił Elot jest tym czego nie potrzebuje ponieważ w Google takich zdjęć jest pełno, ale brak w nich szczegółów, np. nie zobaczę jak wygląda jakiś węzeł lub siatka dróg w mieście. No cóż, jak nie masz w planach to trudno, dzięki za odpowiedź. Jeśli o mnie chodzi to tyle w tym temacie. PS Takiej odpowiedzi oczekiwałem od początku. Nie jakiegoś zbędnego pitu pitu... Edit. @down Tak, widzę jaką masz rangę. Z tego co mi wiadomo to ranga nie usprawiedliwia robienia spamu. Mogę zgłosić każdy post, który nie zgadza się z regulaminem, nie ważne czy został on napisany przez zwykłego szaraka czy przez head-admina... Że co, że jesteś moderatorem to możesz sobie pozwalać, tak? Napisałem w tym poście, że kończę swój wątek w tym temacie, że nie chcę by robiono z tym tematem niepotrzebny spam, tak jak War-Maz, Elot i teraz Ty. A ostrzec mnie mogłeś przez wiadomość prywatną lub - jeśli coś takiego istnieje na tym forum - notatkę/adnotację do posta.
 9. Mapa Euro Truck Simulator 2

  Słuchaj, jest temat z mapami to spytałem, czy ktoś przy okazji mógłby coś takiego zrobić jeśli to nie problem. Teraz War-Maz i Ty robicie niepotrzebny spam, nie zrobiliście takiej mapy to cicho, nikomu nie chce się zrobić, ok rozumiem. Ale po co robicie spam nic nie wnoszącymi postami? Tak, mało. Poza tym mam konto akurat tylko tutaj, a temat pasuje do mojego pytania.
 10. Mapa Euro Truck Simulator 2

  A umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyżej jest mapa bez Pro Mods i Poland Rebuilding...
 11. Mapa Euro Truck Simulator 2

  A mógłby ktoś wykonać taką mapkę z Going East, Skandynawią, Pro Mods i Poland Rebuilding? Póki co zbieram pieniążki na Skandynawię, więc z modów nie mogę skorzystać, a bardzo chciałbym przyjrzeć się układowi dróg. Jeśli nie jest to duży problem to mógłby ktoś spróbować takową mapę zrobić? :v
 12. Logitech G29 i G920 - kierownice dla PS4, XONE i PC

  Jako, że Logitech zamierza odblokować na PS4 tylko G27 to będe zmuszony kupić tą kierownicę, by móc się z niej cieszyć na PC i PS4. Jeśli bym kupił G29 to tylko na PS4 i PS3, a jak bym grał w ETS2? Mam już dość pada xd
 13. Tłumaczenie w ETS2MP

  Dokładnie, tłumaczenie zostawić społeczności. Potem tylko sprawdzić zgodność tłumaczeń i wprowadzić do gry.
 14. Event z okazji urodzin Multiplayera

  Raczej będę.
 15. Tłumaczenie w ETS2MP

  Czy nie lepiej teraz zrobić tłumaczenia, a wszelkie nowości zostawić po angielsku i tłumaczyć na następną wersję niż czekać, aż uzbiera się od groma tekstu i męczyć się lub ludzi z tłumaczeniem całości? Poza tym ile jest tekstu do przetłumaczenia? Bo z tego co się orientuję to niewiele. A i jeszcze taka sugestia propozycja. Można by ustawić za domyślny język ten który wybrało się podczas instalacji moda i dać możliwość zmiany w ustawieniach po odpaleniu?