Jump to content

0.1.1


Recommended Posts

Nie chodzi mi tutaj akurat o MP. Gdyby nie MP prawdopodobnie przestałbym grać w ETSa ponieważ znudziłby mi się. Tez mam gre od początku premiery. Ale chodzi o to że bardziej mnie ciągnie na Multi niz na singla. A co do systemu to już wole nowego kompa kupić.

Link to comment
Share on other sites

Przy jednej z poprzednich wersji multi też był jakiś problem z XP-kiem. Podejrzewam że jak znajdą błąd to wyjdzie nowa wersja multi.

Pytanie do Twórców:

Czy w tej wersji multi jest możliwość zapamiętania loginu i hasła (nie ma, lub nie potrafie znaleźć).

W poprzednich wersjach była możliwość skorzystania z pewnych opcji (osobiście używałem -nointro). Czy ta wersja multi pozwala na użycie tego polecenia?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

POMOCY Jak mam zrobic BY nie miec Tej wersji gry 1.14.2.2 a zeby miec 1.14.2. Robilem wszystko juz I nic POMOCY !!

W Stimie wchodzisz: Gry --> wyświetl bibliotekę gier --> nastepnie prawy na Euro Track i właściwości. Wyskakuje tabelka i w zakłatce Beta ustawiasz na public_beta 1.14-bublic beta. I to wszystko :)

 

Tylko u mnie na wersji 1.14.2.2 gry, Multi też działa wiec nie wiem jaki masz problem  :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.