Jump to content

Grzesiek[PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Grzesiek[PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź
 • Interests
  Rock&Metal Music!
 • Preferred Trucks
  DAF
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz

Recent Profile Visitors

1498 profile views

Grzesiek[PL]'s Achievements

17

Reputation

 1. Witam! Wracam po dłuższej przerwie z kilkoma ujęciami z tras, zapraszam do obejrzenia! Pozdrawiam i szerokości!
 2. Witam! Po małej przerwie wracam do Was z małym testem map Poland Rebuilding oraz Promods, zapraszam do obejrzenia! Pozdrawiam i szerokości na trasie! P.S Za wszelkie ścinki lub niedogodności w oglądaniu przepraszam, ale co zrobić Poland Rebuilding i Promods na ustawieniach ultra jest dosyć wymagające....
 3. Witam! Tym razem kilka ujęć z trasy z bardzo miłym towarzyszem Girl In Truck Marta , pozdrawiam Cię serdecznie! Zapraszam do obejrzenia zdjęć! Pozdrawiam i szerokości na trasie!
 4. Witam! Zapraszam do obejrzenia relacji z uczestnictwa Rotexu na "Koło za Kołem' organizowanym przez H&V Logistyka Polska. Na konwoju zjawiliśmy nowiutkimi autami firmowymi tzn. Nowymi Actrosami. "Koło za Kołem" Dziękujemy firmie H&V Logistyka za zorganizowanie tego konwoju oraz reszcie firm uczestniczącym. Pozdrawiam i szerokości na trasie!
 5. Witam! Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z tras na MultiPlayerze moich jak i Rotexu! Tym razem mały challenge z Malanosiem, a otóż przewoziliśmy 125 ton. Pozdrawiam i szerokości na trasie!
 6. Zgadzam się z kolegami wyżej. Nowe zasady nie należą do najlepszych, miejmy nadzieje że administracja to przemyśli.
 7. Witam! Zapraszam do obejrzenia relacji z organizowanego przez Rotex konwoju Scandinavia Trip. Na starcie zjawiło się tylko STP i kilku niezrzeszonych graczy. Mimo małego grona atmosfera była przednia! Scandinavia Trip Pozdrawiam i szerokości!
 8. Witam! Zapraszam na kolejny odcinek serii, w której przemierzam samotnie lub z kolegami trasy MultiPlayera! Pozdrawiam i szerokości!
 9. Witam! Zapraszam do obejrzenia kolejnego filmu tym razem z testowania nowego Mercedesa! Pozdrawiam i szerokości!
 10. Glodzilla Ile razy można powtarzać, na multi wyjdzie kiedy SCS wyda oficjalną wersje tego patcha.
 11. Witam! Dziś trochę nietypowo bo nie relacja a film z trasy z Malanosiem. Zobaczcie sami naszą trasę! https://www.youtube.com/watch?t=15&v=EpYGawHBRtQ Pozdrawiam i szerokości!
 12. Witam! Zapraszam do obejrzenia relacji z pierwszego konwoju Rotexu na skandynawskiej ziemi. Trasa wiodła z Bergen do Karlskrony. Podróż ta obfitowała w ciekawe widoki co możecie zaobserwować w relacji. Bergen-Karlskrona Dziękuje za obejrzenie relacji i zapraszam na kolejne! Pozdrawiam i szerokości na trasie!
 13. Witam! Zapraszam do obejrzenia relacji z wczorajszego urodzinowego konwoju MultiPlayera! W evencie udział wzięło około 12 firm oraz kilkunastu niezrzeszonych kierowców co dało wynik blisko 120 osób biorących udział w konwoju. Dziękujemy firmie Venom Logistic za zorganizowanie konwoju oraz wszystkim uczestnikom! Pozdrawiam i szerokości!
 14. Fajne fotki, jak i sama trasa w doborowym towarzystwie. Chętnie powtórzyłbym ją w takim gronie!
 15. Jak ten czas pędzi. Mod idzie cały czas do przodu, rozwija się o nowe pomysły po prostu świetlana przyszłość przed MultiPlayerem. Dzięki chłopaki że stworzyliście tak wspaniałą modyfikacje, jeszcze raz wielkie dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.