Jump to content

Klakson


DxTrax

Recommended Posts

Siemka wszystkim

 

Mam taką propozycję by nie używać niepotrzebnie klaksonu, krótki przykład:
Wiele razy ztrąbiłem innego kierowcę za jego przewinienie, a dureń pewnie pomyślał, że go pozdrawiam, aż mnie wtedy nosi żeby uświadomić delikwenta jakim jest idiotą... Nie ma czegoś takiego jak pozdrowienie sygnałem dźwiękowym.

Jeździłem na zestawach po europie i nie spotkałem się z czymś takim jak ma to miejsce w naszym wirtualnym świecie.

Co więcej za nieuzasadnione użycie grozi nawet mandat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Turcy, Gruzini, Grecy i te podobne kraję trąbią dla tego ponieważ oni są do tego przyzwyczajeni, bo u nich się tak robi. Nie raz tam byłem i nie raz miałem okazje spotkać jak się właśnie pozdrawiają tylko to nie są normalne trąbki tylko coś w stylu jakiś króciutkich muzyczek :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja nie uznaje czegoś takiego jak pozdrowienie klaksonem. Ignoruje po prostu takie zachowania na drodze.

 

Pewnego razu jechałem autostradą, 3 pasmową. Jechał gość w przeciwnym kierunku. Mijaliśmy się w tunelu, który był oddzielony murem. Gostek użył klaksonu,mimo że się nie widzieliśmy, byliśmy oddzieleni murem...

Musiał mieć nieźle napieprzone w bani żeby to zrobić. W dodatku nikogo poza nami dwojga nie było, więc nie mogło to znaczyć nic innego jak pozdrawia mnie przez mur.

 

Gdy tylko została wypuszczona aktualizacja MP do nowej wersji, wyłączyłem klaksony i od tamtej pory mam cisze i spokój.

Nie muszę się martwić na niepotrzebny spam w miastach przez typów pozdrawiającymi klaksonem.

Wszyscy Ci, co używają klaksonu do pozdrowień mogą czuć się urażeni ale mam to gdzieś bo klakson służy do czegoś innego.

 

Pozdrawiam urażonych moją wypowiedzią. :)

 

ps// jak ktoś chce wyłączyć klakson, tutaj znajdzie przetłumaczony tekst z ustawień MP: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/6798-przet%C5%82umaczone-ustawienia-mp/

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

To ja proponuje alternatywe, zamiast trąbić to sugeruje dodać pojawiającą się otwartą dłoń przy nicku tak jak jest z ikoną jeśli się trąbi. Łapkę dać na jakiś przycisk i nikomu nie będzie przeszkadzało :)

Najpierw trzeba te przyciski mieć :P Nie wiem czy zauważyłeś, ale powoli miejsce na kawiaturze się kończy :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

hmm.. klaksony a jak to jest z tym sygnalem biegu wstecznego mimo tego iz jest on u mnie wylaczony nadal nie da sie stac na service i odpoczac bo zaraz malo glosnikow nie wywali w kosmos

co do calej dyskusji: moje zdanie jest nastepujace; nie robmy kupy w spodnie jesli ktos zatrabi na drodze coz Bana za to nie dostanie musicie panowie znalesc ta granice miedzy ETS 2 Simulator a Real Life tym bardziej ze  przypominam graczami w jakims stopniu sa dzieci i mlodziez ktorzy w zyciu nigdy nie dosiada prawidzewgo zestawu ciezarowego.

 

trole trolujcie zaraz sie zacznie

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

przypominam graczami w jakims stopniu sa dzieci i mlodziez ktorzy w zyciu nigdy nie dosiada prawidzewgo zestawu ciezarowego.

 

trole trolujcie zaraz sie zacznie

 

Nie sądzę, że trolle wolałyby wchodzić na forum i się wypowiadać. Raczej ich miejsce jest na serwerze, więc dużego odzewu nie usłyszysz. :D

Po prostu trzeba się przyzwyczaić i nie zwracać na to uwagi, gdy ktoś trąbi. :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.