Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

^ Zobaczymy jak studio SCS Software to rozegra.

Zastanawiający jest fakt iż nie pojawił się tenże, ani żaden inny zwiastun na youtube SCS ? 

Wcześniej takowe teastery były zarówno związane z nowym MANem jak i sugerujące przyszłe DLC mapowe ATS i ETS 2 (Utah: Creating some buzz & Road to the Black Sea: A Road to Somewhere New)

Tak z historii:

MAN E6 pojawił się w Euro Truck Simulator 2 wraz z wersją 1.34 (MAN TGX Euro 6 is joining Euro Truck Simulator 2/ATS and ETS2 Update 1.34). Natomiast zapowiedź była 15 dni wcześniej: Lights in the dark

 

ps. Wiele osób narzeka na eventy World of Trucks. Osobiście z chęcią zobaczyłbym event WoTr polegający na dowiezieniu nowych ciężarówek do salonów danej marki w całej Europie.

Po wykonaniu x dostaw celu społeczności tenże truck zostałaby dodany do gry.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MarkON said:

^ Zobaczymy jak studio SCS Software to rozegra.

Zastanawiający jest fakt iż nie pojawił się tenże, ani żaden inny zwiastun na youtube SCS ? 

Wcześniej takowe teastery były zarówno związane z nowym MANem jak i sugerujące przyszłe DLC mapowe ATS i ETS 2 (Utah: Creating some buzz & Road to the Black Sea: A Road to Somewhere New)

Tak z historii:

MAN E6 pojawił się w Euro Truck Simulator 2 wraz z wersją 1.34 (MAN TGX Euro 6 is joining Euro Truck Simulator 2/ATS and ETS2 Update 1.34). Natomiast zapowiedź była 15 dni wcześniej: Lights in the dark

 

ps. Wiele osób narzeka na eventy World of Trucks. Osobiście z chęcią zobaczyłbym event WoTr polegający na dowiezieniu nowych ciężarówek do salonów danej marki w całej Europie.

Po wykonaniu x dostaw celu społeczności tenże truck zostałaby dodany do gry.

Mi to obojętnie jakie eventy są ja nie narzekam. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, simrace.pl|tommi said:

Ja bym sobie życzył update gam silnikowych bo w większości mamy do czynienia ze starymi jednostkami napędowymi. Obecnie chyba MAN i Scania ma w miarę świeże silniki reszta jakieś muzeum :) 

No można powiedzieć, że MAN I SCANIA Ale raczej wątpię że dodadzą jakieś lepsze silniki do innych ciężarówek.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Przeczytałem powyższą dyskusję i wraz z @JJay chcielibyśmy przypomnieć Wam, że komentarze, które tutaj zamieszczacie są dostępne dla większej ilości osób, nie tylko dla tych posiadających konta na naszym forum.

Prosimy Was, abyście wysławiali się możliwie jak najlepiej.

Rozumiemy to, że każdy może dzielić się swoim zdaniem z innymi i według nas powinniśmy się nawzajem wszyscy szanować, bez względu na to, jakie poglądy wyrażamy.

Mamy nadzieję, że nas wysłuchacie i tą rozmowę "z debilem" przeniesiecie na kanał prywatnych wiadomości.

W innym wypadku ja zacznę nakładać ostrzeżenia zgodnie z regulaminem forum.

 

Pozdrawiam

arusf2011 [PL/EN]

Community Moderator (Forums & Discord)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, simrace.pl|tommi said:

Ja bym sobie życzył update gam silnikowych bo w większości mamy do czynienia ze starymi jednostkami napędowymi. Obecnie chyba MAN i Scania ma w miarę świeże silniki reszta jakieś muzeum :) 

Nie wiem w jaki sposób chcesz nowsze silniki do ciągników Euro 5, których produkcja zakończyła się +/- 5 lat temu. Reszta ciągników, z normą Euro 6 ma w miare aktualną gamę silnikową. Fakt, że w starym Volvo FH przydałyby sie 13 litrowe silniki, jednak reszta nie ma jakiś rażących braków


14 hours ago, kylo67 said:

Zapewne bedzie crap jak ten Man ostatni....

Jeżeli model Renówki też im leżał na magazynie ostatnie 5 lat, to można się spodziewać wszystkiego...

 

 

EDIT:

Do moderatorów:

Wiem, że powinno się pisać w jednym poście, jednak kiedyś na forum działała opcja łączenia postów, stąd podwójny wpis

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miko [PL] said:

Nie wiem w jaki sposób chcesz nowsze silniki do ciągników Euro 5, których produkcja zakończyła się +/- 5 lat temu. Reszta ciągników, z normą Euro 6 ma w miare aktualną gamę silnikową

Volvo z modelem FH od 2012 sporo nowych jednostek i w sumie wszystkie z Euro 6, w MB Actros MP4 również mamy nowe jednostki, MAN TGX ten Euro6 również ma dodatkowe silniki np 500PS. Oczywiście Renault, MB MP3, DAF 105 tam nie ma co szukać nowości. Nie wiem jak tam z Iveco ale w sumie jakoś nigdy nie przepadałem za tą marką. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, simrace.pl|tommi said:

Volvo z modelem FH od 2012 sporo nowych jednostek i w sumie wszystkie z Euro 6, w MB Actros MP4 również mamy nowe jednostki, MAN TGX ten Euro6 również ma dodatkowe silniki np 500PS. Oczywiście Renault, MB MP3, DAF 105 tam nie ma co szukać nowości. Nie wiem jak tam z Iveco ale w sumie jakoś nigdy nie przepadałem za tą marką. 

No dobra, jednak SCS zawsze może powiedzieć, że modele w grze są z konkretnego rocznika, tak więc FH jest z okolic 2012-2013, MP4 2014-15, TGX też, narazie zrobili lift do DAFa XF, gdzie wprowadzili te nowe jednostki z rocznika 2017, ale wszystko rozchodzi się o licencje, a o te nie jest tak łatwo. Zresztą nie tylko w tych są braki. W Renault też kilku silników brakuje, ale na update nie ma co liczyć raczej

Link to comment
Share on other sites

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.