Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

Właśnie przeczytałem, mocno jestem w tyle z ets i z grami. Jednak po przeczytaniu tego, mózg mi rozkwasiło :) czasu niewiele, ale jak pomyśle o tym ile tras i km jest do przejechania na promods, ło ludzie.

4 hours ago, pompka500 said:

Ma ktoś kody kolorów oryginalnego malowania range t ? chodzi o ten pomarańcz na przodzie z obrazka

blog_header_Renault_T.jpg

To malowanie jest dostępne do kupienia jako "T High Sleeper". Możesz je więc bez problemu zakupić obecnie w grze (bez edytowania save).

Spoiler

7UFHGwm.jpg

14 minutes ago, MarkON said:

To malowanie jest dostępne do kupienia jako "T High Sleeper". Możesz je więc bez problemu zakupić obecnie w grze (bez edytowania save).

Reveal hidden contents

7UFHGwm.jpg

Wiem o tym, chciałem te kolory przełożyć dokładnie na naczepę. Tak aby były identyczne, nie na oko suwakiem :) bazowy kolor mam, został pomarańczowy, którego za chiny nie mogę namierzyć.

11 minutes ago, Kąsacz said:

Szkoda, że w tym malowaniu nie można mieć innych kolorów. :(

Trzeba poczekac na Renault Tuning DLC.....

On 9/22/2019 at 10:27 AM, kylo67 said:

juz sie nie moge doczekać tych narzekających komentarzy że te całe ranult to  badziew jak man i volvo z ats-a 

21 hours ago, kylo67 said:

ta Renówka brzmi jak mikser do kawy.....

Szybko poszło 

• Like 2
  • Haha 8
  • True Story 1

Jedyne czego mi brakuje z oryginalnego Rage T tego że jak odpalasz renówkę to nie ma tego dzwięku a w oryginale jest daje przykład np film od taczkowskiego 
1:40  
https://www.youtube.com/watch?v=lHQHBzWMYSg

@HaQOfficial
A czy wg wiadomo czy te dźwięki które były nagrywane tym profesionalnym sprzętem i robione w tym profesionalnym studio zostaną kiedyś wprowadzone do gry?
bo jak na razie to te osoby co robia mody i  nagrywają dźwięki nokią 3210, to chyba są dużo przed nimi.
Jedna trasa i renata na złomowisku, bo nie dałem rady więcej nią jechać, a szkoda bo reszta jest na wysokim poziomie 

1 minute ago, [BTS] Duch said:

A czy wg wiadomo czy te dźwięki które były nagrywane tym profesionalnym sprzętem i robione w tym profesionalnym studio zostaną kiedyś wprowadzone do gry?
bo jak na razie to te osoby co robia mody i  nagrywają dźwięki nokią 3210, to chyba są dużo przed nimi.
Jedna trasa i renata na złomowisku, bo nie dałem rady więcej nią jechać, a szkoda bo reszta jest na wysokim poziomie 

Mnie rozbił brak górnego spoilera w niskiej kabinie,  nie wiem co oni tam robią ale dźwięk silnika jest okropny a to jest ten sam  co w volvo.

Szczerze to strasznie mi się nie podoba ten T-Range. Na zewnątrz okej - ale ogólnie kokpit, licznik i ten paskudny dźwięk silnika mnie odrzucają. No cóż, ale jeżeli tak jest w prawdziwym życiu... 🙄

1 hour ago, Jemo said:

Szczerze to strasznie mi się nie podoba ten T-Range. Na zewnątrz okej - ale ogólnie kokpit, licznik i ten paskudny dźwięk silnika mnie odrzucają. No cóż, ale jeżeli tak jest w prawdziwym życiu... 🙄

Oprócz dźwięku silnika, reszta tak wygląda w prawdziwym życiu ;)

• Like 1

Wiele wskazuje na to iż wkrótce rozpocznie się nowy event World of Trucks.

Pojawiły się po 2 nowe (ukryte) przedmioty(akcesoria kabinowe) dla American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator 2:

Spoiler

boxing_gloves_200.pngwinning_dice_200.png

Spoiler

boxing_gloves_200.pngwinning_dice_200.png

Patrząc na opisy umieszczone na SteamDB:

Między innymi: Czy jest lepszy sposób na symbolizowanie walki z rakiem piersi niż para rękawic bokserskich z różową wstążką! Dodaj je do swojej kabiny, aby pokazać swoje poparcie dla sprawy.

ATS: https://steamdb.info/app/270880/history/?changeid=U:13113569

ETS 2: https://steamdb.info/app/227300/history/?changeid=U:13113234

Można przypuszczać iż będzie to wydarzenie związane z w/w choroba gdyż październik już od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi.