Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

26 minutes ago, MarkON said:

Nowy zwiastun z forum SCS😍

Analizując ostatni teaster dźwiękowy, które studio zamieściło w social mediach oraz poniższe zdjęcia (patrząc na m.in. lusterka) wygląda na Renault Range T lecz 100% pewności nadal nie ma.

Hide contents

file.php?id=26095&mode=view

+

Hide contents

file.php?id=26096&mode=view

Źródło: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&start=6240#p1224564

Jaki ostatni teaster? To z American jest i z dodatku z New Mexico. A tak ogólnie tego ufoludka można gdzieś spotkać w grze czy to tylko stworzony do tego?

30 minutes ago, MarkON said:

Nowy zwiastun z forum SCS😍

Analizując ostatni teaster dźwiękowy, które studio zamieściło w social mediach oraz poniższe zdjęcia (patrząc na m.in. lusterka) wygląda na Renault Range T lecz 100% pewności nadal nie ma.

Hide contents

file.php?id=26095&mode=view

+

Hide contents

file.php?id=26096&mode=view

Źródło: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&start=6240#p1224564

Ford i  Kamaz odpadają, ponieważ te ciężarówki nie mają ,,dzielonych'' lusterek bocznych.

11 minutes ago, kapi029 said:

Ford i  Kamaz odpadają, ponieważ te ciężarówki nie mają ,,dzielonych'' lusterek bocznych.

No ale nie wiem czy to wystarczające aby stwierdzić, że to może być Renault Range T. 🤔

1 minute ago, KapitanDuch said:

Może to bedzie Iveco-S way , gdyz na forum Scs jeden z Beta testerów rozjaśnił fotkę i wyszło jakby miałby byc ten truck podany na początku zdania

Trochę Photoshopa a ludzie łykają.

2 minutes ago, MATAMET said:

Trochę Photoshopa a ludzie łykają.

Ogółem każdy mysli że to bedzie Renault Range T choć wiadomo że nie ma co zbytnio spekulować. Ludzie sprawdzają zarysy rożnych trucków . Ja bym się nie zdziwił gdyby to była inna marka i model ciężarówki niż Renault Range T

15 minutes ago, KapitanDuch said:

Ogółem każdy mysli że to bedzie Renault Range T choć wiadomo że nie ma co zbytnio spekulować. Ludzie sprawdzają zarysy rożnych trucków . Ja bym się nie zdziwił gdyby to była inna marka i model ciężarówki niż Renault Range T

W ostatnim czasie pojawiło się kilka newsów odnośnie pracy nad dźwiękami do Range T, więc czy jest sens wróżyć z fusów i doszukiwać się tam czegoś innego o czym SCS nic nie napomknął ?

• Upvote 2

2 hours ago, KapitanDuch said:

Nie przypominam sobie, żeby SCS kiedykolwiek robił dwa modele naraz. Skoro pokazywali próbkę dźwięków silnika z Renault, to czemu nagle mieliby robić Iveco albo Forda? Zresztą, wystarczy rozjaśnić zdjęcie od SCS, i porównać kształt "budy" 

11 hours ago, Adam112 said:

Wkońcu doczekamy sie Renault Rage T miejmy nadzieję że już po Range T zawita do nas całkowicie inny model ciężarówki 

To jeszcze nie powiedziane czy aby na pewno będzie Renault Range T bym nie był tak nastawiony po Range T że jakiś model inny.

2 hours ago, J a n said:

To jeszcze nie powiedziane czy aby na pewno będzie Renault Range T bym nie był tak nastawiony po Range T że jakiś model inny.

No to co jak nie Range T? Ford i Iveco odpada, za krótko na rynku są. Scanie robili od momentu premiery 1.5 roku, a nie ma raczej innego modelu którego by brakowało do kompletu

NIby zapowiadali że ma być ford a dokładnie że rozmowy trwają ale to by było raczej za szybko jak na taką cieżarówke - to jak pisał ktoś wyżej za nim uzyskali licencje na scanie i ją zrobili to minęło 1,5 roku a ze scania wyjątkowo dobrze układa im się współpraca od początku chyba