Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

4 hours ago, Aves said:

Jeśli ktoś chce polatać z tą naczepką, podsyłam lokalizację definicji:

 

Malowanie:

"/def/vehicle/trailer/scs_box/curtain_sider_event/company_paint_job/pink_ribbon.sii"

 

Podwozie:
"/def/vehicle/trailer/scs_box/curtain_sider_event/chassis_event.sii"

 

Jak sama lokalizacja mówi, będzie to naczepa dostępna podczas eventu, do którego nosa miał @MarkON.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kąsacz said:

Wszystko wskazuje na to, że tajemniczy pakiet Euro Truck Simulator 2 - zuzova Pack to jakiś pakiet z malowaniami. DLC waży 31.25 MiB.

 

Teoretycznie zuzova pack jest on już od czwartku(26.09.19r.) w ETS 2: hNQtFGs.png 

Pojawił się w wersji public(1.35.3.4s) z updatem, który zawierał również Renault Range T.

Natomiast w praktyce należałoby przeszukać pliki aby się dowiedzieć więcej szczegółów na ten temat (o ile ten pack nie jest jakoś dodatkowo zabezpieczony).

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_2019-10-01-08-37-27-423_com.f

 

Niebawem powinien pojawić się event. 

 

Edit: Myślę, że skoro event będzie się opierał na różowej wstążce, to Zuzova Pack z malowaniami może być jak to przeczytałem na forum SCS różowym packiem. Czyli wnioskuję że w tym evencie będzie prócz kostek i rękawic bokserskich jeszcze DLC z tymi malowaniami do zgarnięcia.

Edited by [JT]Rosyjski Elektryk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/27/2019 at 11:00 PM, [BTS] Duch said:

@HaQOfficial
A czy wg wiadomo czy te dźwięki które były nagrywane tym profesionalnym sprzętem i robione w tym profesionalnym studio zostaną kiedyś wprowadzone do gry?
bo jak na razie to te osoby co robia mody i  nagrywają dźwięki nokią 3210, to chyba są dużo przed nimi.
Jedna trasa i renata na złomowisku, bo nie dałem rady więcej nią jechać, a szkoda bo reszta jest na wysokim poziomie 

 

Mam identyczne odczucia. Z zewnątrz spoko, myślałem, że będzie gorzej, a jest ok. Przecierpię te kółka, gdzie masz całą 1 opcję do wyboru i jest nią plastyk niemalowany - kiedyś będzie DLC. W środku generalnie spoko. Ale dźwięk to mi się skojarzył z zajechanym Transitem kumpla, w którym niemiłosiernie wył most napędowy. Nie ma to nic wspólnego z dźwiękiem jaki w realu wydaje Range-T. Na moim audio od tego hałasu bolą uszy, więc opcje sa dwie - albo inne dźwięki wgrywane ręcznie do plików gry, albo wywalić T z garażu i wymazać ze świadomości.

  • True Story 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, KapitanDuch said:

Jest  typ który stworzył mod poprawiajacy  dzwieki w Renault Range  T 

Dobrze że to napisałeś zajrzałem do warsztatu i rzeczywiście jest taka modyfikacja, uszy mogą odpocząć w końcu i da się tym jeździć.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Ale będzie się fajnie grało na mp wraz z promods :) A te mijanki w ciasnych miejscach? To będzie fajna sprawa i widok bez cenny jak będzie się przechodzić na minimetry :D Tylko ciekawi mnie jedno, czy jak wyjdzie nowe DLC mapowe, to czy Promods będzie dalej kompatybilny z mp, czy na czas przygotowania Promods pod dlc będzie wyłączony jego serwer?

Link to comment
Share on other sites

Mnie ciekawi jaki będzie ubytek na serwerze z ProModsem po dodaniu DLC "Road to the Black Sea" oraz zaimplementowaniu go do ProModsa i dodaniu na serwer w kolejnej wersji... hmm... 

 

Quote

To będzie fajna sprawa i widok bez cenny jak będzie się przechodzić na minimetry

 

@Krzykacz Patol PL, wiesz to jest gra, nie rzeczywistość, kto przejdzie na milimetry ten przejedzie i nie zahaczy, a ten kto jedzie "na pałę", nie patrzy to czołówka murowana.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kąsacz said:

Beyond the Baltic Sea było 29 Listopada

A italia była jakoś 4-6 grudnia, więc przełom listopada i grudnia to raczej będzie. 

Osągnięcia to nie jest wyznacznik, co widać po Renault Range T, SCS oficjalnie przyznał się do renówki na tydzień przed wydaniem

14 hours ago, Krzykacz Patol PL said:

Ale będzie się fajnie grało na mp wraz z promods :) A te mijanki w ciasnych miejscach? To będzie fajna sprawa i widok bez cenny jak będzie się przechodzić na minimetry :D Tylko ciekawi mnie jedno, czy jak wyjdzie nowe DLC mapowe, to czy Promods będzie dalej kompatybilny z mp, czy na czas przygotowania Promods pod dlc będzie wyłączony jego serwer?

Może być tak jak przy wydaniu Italii, Promods był wówczas kompatybilny przez jakiś czas z DLC i bez niego

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.