Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

9 minutes ago, WooQash said:

Żart? Photoshop? Hmm... w takim razie jestem wirtuozem efektów specjalnych nawet w kategorii filmów.

jezeli to autentyk to przepraszam :D wczoraj widziałem fejk fotke i troche jestem wyczulony na takie rzeczy :D

Ogólnie to ciekawe bo jak kolega próbował wsiąść ładunek z Special Transport to od razu dostał kicka z serwera a to DLC nie jest wspierane przez MP ( chyba że się zmieniło coś nagle )

Ciekawe czy to podchodzi pod wykorzystywanie błędów w MP - za pewne drugi gracz nie widzi tego pilota wiec nie ma dla niego kolizji a bot przejeżdża przez niego -  ale widać że to edycja save ładunek speciala wzięty z singla a potem podmieniono naczepę / ładunek ale piloci już zostali

Edited by Haniballl

Kick jest tylko i wyłącznie za naczepy z nowego DLC. Sam skrypt tras z pilotami itd. nie jest zablokowany. Reasumując wystarczy podmienić naczepę z DLC Special Transport na inną z poza tego DLC i można się trochę pobawić na Multiplayerze. Niestety te samochodziki nie są zsynchronizowane i inni gracze ich nie widzą. Również kolizje pomiędzy pilotami a innymi graczami są wyłączone także nikt nikogo nie staranuje.

35 minutes ago, Haniballl said:

Ogólnie to ciekawe bo jak kolega próbował wsiąść ładunek z Special Transport to od razu dostał kicka z serwera a to DLC nie jest wspierane przez MP ( chyba że się zmieniło coś nagle )

Tak, DLC póki co nie jest wspierane. Więc na ten moment wychodzi na twoje. Do czasu... :>

• Haha 1

@Szymon035 nie musisz go pobierać, wejdź do folderu C:\ProgramData\TruckersMP\data\wintermod\ skopiuj wszystkie pliki *.zip z tego folderu do \\Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\mod\, uruchom grę i wejdź do menedżera modów i aktywuj wszystkie 8 plików w kolejności:

1. wintermod_core
2. wintermod_material
3. wintermod_model0
4. wintermod_model1
5. wintermod_model2
6. wintermod_prefab
7. wintermod_sound
8. wintermod_heavy

Będzie to wtedy ta sama wersja WinterMod'u co na MP. Natomiast jeśli chcesz wersję ze zmienią fizyką, wtedy musisz pójść na stronę autora modyfikacji i dociągnąć plik physicshttps://grimesmods.wordpress.com/2017/05/18/frosty-winter-weather-mod/

• Thanks 1

Poświata reflektora ma w sobie coś przez co po pomnożeniu tego przynajmniej x5 emituje taką o to zielenią.

I coś cię ominęło, na grupie TMP na Facebooku w zeszłym tygodniu ucichło w kwestii pytań "Jak to zrobić!?!?!1111one11one", powiedzmy że "hype" na to osłabł.

No właśnie też mnie to zastanawia - pare dni zostało do świat i nie widać suchu o tym evencie coś SCS musi jeszcze kombinować chyba że po prostu rozbudują ponownie paint joby o elementy kabiny ale wątpię w to

4 hours ago, pompka500 said:

Może jestem niedoinformowany, ale jak on to zrobił ?

A ja jestem bardziej ciekaw, jakim cudem ma dodatki z DLC Mighty Griffin. Też edycja save?

ets2_00080 - Kopia.jpg