• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

pompka500

Veteran Driver III
 • Content count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Trucker

About pompka500

 • Rank
  Give me some jobs!
 • Birthday 12/18/1993

Profile Information

 • Gender Male
 • Virtual Trucking Company Pompa
 • Preferred Trucks DAF
  MAN
  Renault
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location Poland: Wroclaw
 • Known languages polski, angielski

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1682 profile views
 1. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  W dobie qsave i pięknego ncz po spawnie takie mody są dla mnie malutkie. (dla ścisłości śmigam tylko na eu2). Nie mam i raczej nikt nie będzie miał statystyk osób, które korzystają z w/w moda dla złych i dobrych celów. Chyba jednak wolałbym aby dobra osoba mogła się obronić przed deklem, bo przecież bez tego moda ramowania nie ubędzie.
 2. Jaki system do komputera nowego i dlaczego

  do komputera za takie pieniążki oczywiście 10, onedrive nie traktuj jaki minus ponieważ można go usunąć. Olej 8.1
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dobrze, teraz aktualnie gra tyle osób, w chwili przebłysku na mp ~600 na jednym i drugim serwerze. SteamDB pokazuje jaka przepaść jest między tymi grami, na tą chwilę ats się chowa.
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jest to raczej kwestia gustu, ja go podzielam. W lutym mijają 2 lata od premiery, w grze nadal 4 ciężarówki liczone jako 2, ponieważ są bliźniacze. ATS powinien mieć premierę za kilka lat. Nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas, dłuższy lub krótszy ets2 było nadal wspierane a ATS bardziej odstawał. Zresztą ludzie sami zweryfikowali co wolą Nie ruszam już kwestii samego klimatu gry, pustyni itp. bo to faktycznie kwestia indywidualnego gustu. ETS2 ma sporo więcej do zaoferowania, tyle.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No lepiej później niż wcale z reno i manem... Jak faktycznie nie dodadzą do ATS żadnego trucka to rzeczywiście, dno i wodorosty.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  no i za dzień dwa na stimie będą itemki z eventu po xx Ojro Nie ma co, na eu2 unikać landówek i tyle
 7. Komputer

  No no, pytanie było o GPU i ustawienia a niektórzy nawet słuchawki i klawiatury wymienić potrafią 1070 FHD - ultra
 8. komu się nie podobało moje cover photo ? przyznać się

 9. (W przyszłości) Nowe ciężarówki z modów

  Nie zastosowałeś wzoru. W tym temacie pisałem co i jak z modami W skrócie mody będą jak twórcy przestaną wspierać ets2, wsparcie pewnie będzie długo bo im to się opłaca. Każdy mod przy aktualizacji z scs musiałby być podniesiony do update, tak jak jest podnoszony za każdym razem mp, któregoś z twórcy nie będzie i tu jest problem.
 10. Wszystkiego Najlepszego!! 

  1. pompka500

   pompka500

   Dzięki wielkie ;)

 11. Wszystkiego najlepszego i prezentów z pompą :P

  1. pompka500

   pompka500

   Dzięki :P  dobra pompa musi być.

 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  nie aż tak niedoinformowany nie jestem, dokładniej jak to zrobił i czy każdy kolor można ?
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może jestem niedoinformowany, ale jak on to zrobił ?
 14. Happy birthday! @pompka500 ^_^

 15. Mody do MP?

  cały czas się da, nawet na filmiku widać było kiedyś pisane, mody do MP jeżeli miałby zostać dodane, to tylko te które wybierze góra i zatwierdzi, pewnie byłby pobierane w ten sam sposób co wintermod, przez launcher. Zanim jednak dojdzie do modów na mp, gra oficjalnie musi przestać być wspierana przez twórców, aby przy kolejnych aktualizacjach nie powodować błędów np. jeden z autorów moda niedysponowany, nie ma komu podnieść do najnowszej aktualizacji i albo mp zostaje na tej albo mod wyrzucony itp itd. A na brak oficjalnego wsparcia przez SCS długo pewnie się poczeka, a uwierz mi sam bym chciał modów i ekonomi na mp, Taki role play MP.