pompka500

Veteran Driver
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Trucker

About pompka500

 • Rank
  I know the rules!
 • Birthday 12/18/93

Profile Information

 • Gender Male
 • Virtual Trucking Company Pompa
 • Preferred Trucks DAF
  MAN
  Renault
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location Poland: Wroclaw
 • Known languages polski, angielski

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1328 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No niestety zawsze znajdą się takie bałwany, jednak ghost mode robi robotę i ghost + quick save = wylane na trolli
 2. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Może lepiej, może gorzej - zależy na czym jeździmy i gdzie klawiaturę mamy. Na pewno gorzej od kliknięcia jednego klawisza.
 3. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  No to chyba już bym wolał zestawem na pobocze zjechać niż takie komendy wpisywać podczas jazdy
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Niby urodziny ETS wczoraj a nawet nic na blogu nie napisali, nie wspominając już o jakimś malutenkim evencie czy coś, uuuuu grubsza afera.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ogółem to że do ats pierwsza beta będzie to chyba po to aby przyciągnąć jednak trochę ludzi do ats. Teraz to ats jest tylko mexico, do ets szykuje się italy, scanie i ponadwymiarowe ładunki więc tym razem można pomyśleć że w ats mniej roboty mieli. Ale poprzednio też ats był pierwszy a roboty tyle samo... Ja chcę scanie
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Też sobie nie przypominam aby kiedykolwiek były jakieś problemy z Scanią, więc czekamy.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może być tak jak mówisz, a może być zupełnie na odwrót Jak był ten wywiad na WGW z buhunem i tymi dwoma to były pytania o scanie man'a i renie, scania jest gotowa na testach w scani, pozostałe są gotowe tylko nie ma licencji co jest moim zdaniem beznadziejne. Według tych z wywiadu, ze scania może to potrwać od kilku dni do nawet 2 lat xD ale wiadomo pewnie miesiąc może wincyj.
 8. Włączenie serwera "Freeroam"

  Tak, na prawdę się dziwię. Pisząc sugestie piszemy do wszystkich, niezależnie od obranej strony. W tym momencie jeżeli ktoś napisze na nie, powinno się uszanować jego głos a nie wmawiać że ty wiesz lepiej. Sugestia sama powinna się bronić, a nie jak w tym przypadku autor broni sugestii. Wychodzi na to, że liczy się tylko zdanie ludzi za, tym przeciwnym trzeba wmówić że coś ich boli i się mylą.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Fajnie by było, gdyby scs pokusiło się o ujawnienie wyników sprzedaży mexico i italy wynik oczywisty ale w jakim stopniu ?
 10. Włączenie serwera "Freeroam"

  Po pierwsze jest to sugestia, w której różni ludzie wypowiadają się na temat jej zamysłu, będziesz odpisywał każdej osobie która jest na nie ? Po drugie, jeżeli moje zdanie jest inne niż twoje, znaczy że mnie coś boli ? Wyraziłem swoje zdanie, eot.
 11. Włączenie serwera "Freeroam"

  Żeby ankieta miała jakieś znaczenie do wyniku sugestii, to musiałaby mieć z kilkadziesiąt/kilkaset głosów... Kilka osób da tak kilka nie i z tego ma być rzetelny wynik, który coś wyjaśnia ?? Na nie.
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dla mnie różnica spora, ats jest praktycznie niegrywalny, jak dla mnie ta gra powinna mieć premierę za 2-3 lata ale z dużo większym zapleczem ciężarówek i innych podstaw w grze. Dlatego ats jest daleko w tyle za ETS2, co świadczy nawet liczba ludzi online na serwerach.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  znowu ats pierwszy
 14. Jednak podaj jakiś przykład z forum, abym miał lepszy pogląd na sytuację. Będę wiedział czy jestem za czy nie Nie ma takiego czegoś jak wytykanie komuś, tworzysz sugestię w której podajesz to jako przykład bo Ci się nie podoba, proste.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  kij w to dlc, liczą się daty, co i kiedy niech mówią