Jump to content
Incompatible ATS & ETS2 Game Versions ×

pompka500

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  244
 • Joined

 • Last visited

About pompka500

 • Birthday 12/18/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  MAN
  Renault
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  polski, angielski

Recent Profile Visitors

4033 profile views

pompka500's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

177

Reputation

 1. Tylko u mnie dźwięk starej skakanki z tym silnikiem 730 jest dźwiękiem z tej s_2016 ? W save nie można edytować dźwięków, jakaś kompletna beznadzieja lub czegoś nie wiem i mnie oświecicie. Dźwięk deszczu ok, kierunkowskazy beznadzieja, no i teraz obroty i zmiana biegów słychać jakby jakiś super zajebisty automat, średnio wysokie obroty takie same prawie...
 2. Jeszcze nie wyszło a Wy tutaj spekulujecie, lamentujecie i narzekacie.... Poczekajcie aż to wyjdzie, pogramy i zobaczymy. Co na to scs ? Zacierają ręce po $$$ pewnie. Taka sama sytuacja miała miejsce przy premierze MP do ets2, może nie w tej skali ale o to samo chodzi. Wiele osób (w tym ja) kupiło oryginał ets2 tylko właśnie dla mp, dla jazdy ze znajomymi i dlatego, że oryginał był wymagany do działania mp. Z pewnością sporo osób dokupi brakujące dlc, a o trolli to już się nie martwcie wizja wkur#@ania ludzi na tak wielkiej mapie - ambrozja. Spokojnie. Ja się mega pozytywnie cieszę.
 3. Wiem o tym, chciałem te kolory przełożyć dokładnie na naczepę. Tak aby były identyczne, nie na oko suwakiem bazowy kolor mam, został pomarańczowy, którego za chiny nie mogę namierzyć.
 4. Właśnie przeczytałem, mocno jestem w tyle z ets i z grami. Jednak po przeczytaniu tego, mózg mi rozkwasiło czasu niewiele, ale jak pomyśle o tym ile tras i km jest do przejechania na promods, ło ludzie.
 5. Ma ktoś kody kolorów oryginalnego malowania range t ? chodzi o ten pomarańcz na przodzie z obrazka
 6. Gdyby ktoś jakimś cudem jeszcze nie miał ets2, a może ktoś z znajomych chce się wciągnąć to na muve jest podstawka za 12,50. Cena spoko ale ceny mojego egzemplarza, 16,60 za podstawkę i ekspansję nie przebija
 7. W dobie qsave i pięknego ncz po spawnie takie mody są dla mnie malutkie. (dla ścisłości śmigam tylko na eu2). Nie mam i raczej nikt nie będzie miał statystyk osób, które korzystają z w/w moda dla złych i dobrych celów. Chyba jednak wolałbym aby dobra osoba mogła się obronić przed deklem, bo przecież bez tego moda ramowania nie ubędzie.
 8. do komputera za takie pieniążki oczywiście 10, onedrive nie traktuj jaki minus ponieważ można go usunąć. Olej 8.1
 9. Dobrze, teraz aktualnie gra tyle osób, w chwili przebłysku na mp ~600 na jednym i drugim serwerze. SteamDB pokazuje jaka przepaść jest między tymi grami, na tą chwilę ats się chowa.
 10. Jest to raczej kwestia gustu, ja go podzielam. W lutym mijają 2 lata od premiery, w grze nadal 4 ciężarówki liczone jako 2, ponieważ są bliźniacze. ATS powinien mieć premierę za kilka lat. Nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas, dłuższy lub krótszy ets2 było nadal wspierane a ATS bardziej odstawał. Zresztą ludzie sami zweryfikowali co wolą Nie ruszam już kwestii samego klimatu gry, pustyni itp. bo to faktycznie kwestia indywidualnego gustu. ETS2 ma sporo więcej do zaoferowania, tyle.
 11. No lepiej później niż wcale z reno i manem... Jak faktycznie nie dodadzą do ATS żadnego trucka to rzeczywiście, dno i wodorosty.
 12. no i za dzień dwa na stimie będą itemki z eventu po xx Ojro Nie ma co, na eu2 unikać landówek i tyle
 13. pompka500

  Komputer

  No no, pytanie było o GPU i ustawienia a niektórzy nawet słuchawki i klawiatury wymienić potrafią 1070 FHD - ultra
 14. komu się nie podobało moje cover photo ? przyznać się

 15. Nie zastosowałeś wzoru. W tym temacie pisałem co i jak z modami W skrócie mody będą jak twórcy przestaną wspierać ets2, wsparcie pewnie będzie długo bo im to się opłaca. Każdy mod przy aktualizacji z scs musiałby być podniesiony do update, tak jak jest podnoszony za każdym razem mp, któregoś z twórcy nie będzie i tu jest problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.