Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

Rynek nie zmienia się na tyle aby po 1,5 roku być bardzo starym. Moja 6 letnia karta ogarnie spokojnie ATS wraz z pozostałymi 8-letnimi podzespołami. Oczywiście pomijam kwestie płynności, ale sam fakt uruchomienia się jest ważny. Nie mniej płynność nie będzie gorsza, niż obecnie w ETS2.

 poslycha od 16 min 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze Trybcio86 - nie wiedziałem. Nie mniej bardzo słuszny krok, który może pomóc nie tylko w implementacji nowych rzeczy ale na pewno w poprawie płynności i to nawet znacznie w porównaniu do DX9, wszystko zależy też od tego na ile silnik pozwoli. Nie zmienia to faktu, że jeżeli karta obsługuje DX11 (a obsługują je karty co najmniej 6 letnie) to nie będzie większego problemu z obsługą ATS'a.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej sluszny krok :) nie ma co brnac w sentymenty, bo zostana ze swoja gra z tylu :) 1/4 graczy bedzie musiala pojsc do sklepu po nowy sprzet lub obejsc sie smakiem, ale w imie postepu trzeba poniesc jakas ofiare :) jesli masz karte  gtx 4xx lub hd 5xxx albo integre intela hd 4000 to sobie gre odpalisz :)

Link to comment
Share on other sites

Notoryczny co prawda nie grałem w GTA V jeszcze, ale z tego co widzę to w minimalnych wymaganiach dla tej gry są karty, które obsługują tylko DX10, także jak widać gra obsługuje 10-tkę.

Powinni zrobić tak z Americanem, cóż muszę grafe zmienić, albo cały PC XD, lapka mam z DX 11, toooooo se zagram XD

Edited by WooQash
Usunięto zbędne słownictwo

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moze komus uda sie wprowadzic fix dla slabszych kart do ATSa chocby dla tych z dx 10 :) Co do gta v to karty obslugujace dx 10 sa w minimum i taki dx jest tam wymieniony :) Co do wisty to faktycznie byl update do dx 11 ale nie do konca wspieralo go api systemu :) Maly off top mam radeona hd 6850 1 gb ktory poszedl wedlug moich wymagan na emeryture :) jakby ktos byl zainteresowany kupnem to pisac :P 

Link to comment
Share on other sites

Moze komus uda sie wprowadzic fix dla slabszych kart do ATSa chocby dla tych z dx 10 :) Co do gta v to karty obslugujace dx 10 sa w minimum i taki dx jest tam wymieniony :) Co do wisty to faktycznie byl update do dx 11 ale nie do konca wspieralo go api systemu :) Maly off top mam radeona hd 6850 1 gb ktory poszedl wedlug moich wymagan na emeryture :) jakby ktos byl zainteresowany kupnem to pisac :P

SCS powinno wprowadzić, że tak jak W GTA V, ,że minimum DX 10, DX 11, kórfa :/

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

No na tergach juz bylo wiadome ze wielkimi krokami ida w dx 11 i mowil to pavel :) Odwazny krok, ale jaki jest kon, kazdy widzi (ets 2 ) Innego wyjscia nie bylo :) Hamulec reczny zostal zwolniony takze moze ats bedzie napedzal graczy swoimi innowacja bo w etsie na szal nie ma co tak na dobra sprawe liczyc :/ I De facto dx 11 moze byc gwozdziem do trumny dla eta. Pozyjemy zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie gdyby SCS tego nie zrobi, ponieważ użytkownicy mięliby wiele pretensji do studia. Nie zmienia się minimalnych wymagań gry w czasie jej wspierania. ATS to nowy produkt i mogą pozwolić sobie już od początku narzucić DX11, co w przypadku 1/4 graczy ETS2, którzy mają 32-bitowe systemy i/lub DX9/DX10 uniemożliwiłoby dalsze granie w grę, za którą zapłacili.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie gdyby SCS tego nie zrobi, ponieważ użytkownicy mięliby wiele pretensji do studia. Nie zmienia się minimalnych wymagań gry w czasie jej wspierania. ATS to nowy produkt i mogą pozwolić sobie już od początku narzucić DX11, co w przypadku 1/4 graczy ETS2, którzy mają 32-bitowe systemy i/lub DX9/DX10 uniemożliwiłoby dalsze granie w grę, za którą zapłacili.

dokladnie i nawet nie sadze ze to jest wykonalne, bo w takim wypadku uzytkownicy dx 11 dostali by w etsie dodatowe efekty bez szkody dla graczy posiadajacych karty z dx9 :)

 

 

Czy ja wiiem, czy nie warto? Zabiło mnie jedynie DX 11, ale i tak kupuje ats :D

Poki co ats to jest takie demo :) 2 ciezarowki jeden stan no troche zbyt malo nawet jak na poczatek :) Nie wiem czy dlc skandywawia nie jest wiekszych rozmiarow :P Ja sie osobiscie waham bardzo sam dx 11 to za malu atut by nabyc te gre juz dzis. Nie mniej jednak zostawilem sobie furtke bo od 29 pelnometrazowe filmy beda wypuszczac youtuberzy jak squirell i bohun Wiec materialow do premiery bedzie na tyle zeby podjac decyzje o zakupie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dokladnie i nawet nie sadze ze to jest wykonalne, bo w takim wypadku uzytkownicy dx 11 dostali by w etsie dodatowe efekty bez szkody dla graczy posiadajacych karty z dx9 :)

 

 

Poki co ats to jest takie demo :) 2 ciezarowki jeden stan no troche zbyt malo nawet jak na poczatek :) Nie wiem czy dlc skandywawia nie jest wiekszych rozmiarow :P Ja sie osobiscie waham bardzo sam dx 11 to za malu atut by nabyc te gre juz dzis. Nie mniej jednak zostawilem sobie furtke bo od 29 pelnometrazowe filmy beda wypuszczac youtuberzy jak squirell i bohun Wiec materialow do premiery bedzie na tyle zeby podjac decyzje o zakupie :)

Masz rację, że Skandynawia jest pewnie większą od aktualnej mapy od ATS- to mi nie przeszkadza, tylko uderzyło mnie to, że od 1 dnia produkcji każdego dnia czekałem na niego, a tu jeb DX 11 XDDDD ;/. Ale i tak kupuje, w dniu premiery xD

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, że Skandynawia jest pewnie większą od aktualnej mapy od ATS- to mi nie przeszkadza, tylko uderzyło mnie to, że od 1 dnia produkcji każdego dnia czekałem na niego, a tu jeb DX 11 XDDDD ;/.

Ja ostatnio czesto krytykowalem studio na lamach tego forum za brak innowacji i to jest to, na co czekalem :) odwaznie i do przodu ! nie ma co sie rozczulac nad graczami ze starym sprzetem bo juz dzis ets im klatkuje a jak tu sie rozwijac majac ich ciagle na uwadze ? Jesli studio inwestuje w jakosc to czemu gracze maja tego nie zrobic :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio czesto krytykowalem studio na lamach tego forum za brak innowacji i to jest to, na co czekalem :) odwaznie i do przodu ! nie ma co sie rozczulac nad graczami ze starym sprzetem bo juz dzis ets im klatkuje a jak tu sie rozwijac majac ich ciagle na uwadze ? Jesli studio inwestuje w jakosc to czemu gracze maja tego nie zrobic :)

Komu klatkuje, temu klatkuje, mi ETS nic sie nie ścina ;) choć gram prawie na wysokich :) W sumie ATS motywuje do upgrade PC :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

czy na tej karcie moge smigac w ATS? AMD Radeon R9 200 series

Pytanie z serii głupich , albo tylko aby się pochwalić.Ja mam R7 dopiętą do końca i wszystko w ets na singlu lata (przy ultra na MP tylko 30 fps przy dużym obciążeniu graczy , ale cooler moj nie wyrabia i zasilanie się "pali").Więc na R9 to już szatan jak nic.

Gadanie.Trzeba mierzyć zamiary na dalsze cele.Rozumiem , że można mieć tego pegasusa z serii celeron 4x4 i po włożeniu cartridge'a ATS będzie pykalo wszystek na stojąco.Gorzej jak ktoś ma skrzynieczkę w której jest ino dx9 no to sorry vinetou , albo nowy sprzęt , albo ta skrzynieczka stanie się piecem hutniczym.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

oto wpis bohuna o ATSie ... 

 

Kilka niedociągnięć o których musisz wiedzieć zanim zakupisz grę:
1. Źle odwzorowany most Golden Gate oraz Bridge Bay
2. Gdzie jest TruckStop? Tylko w stanie Kalifornia jest ich ponad 320 a w grze... wysepki podobne do tych w ETS 2
3. Kalifornia to najpotężniejszy stan w dziedzinie upraw owoców.
Żyzne ziemie u stóp pasma gór Sierra Nevada rodzą plony dla całego USA a nawet Meksyku czy Kanady. Dzięki kolei, ogromne transporty owoców szybko trafiają do odbiorców a długości składów mają nie raz absurdalne długości.
W ATS odwzorowano to jedną przejeżdżającą lokomotywą. 

 

Zastanawiam sie czemu mam wrazenie ze SCS sprzedaje Demo gry o dzwiecznej nazwie ATS :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.