Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

http://allegro.pl/american-truck-simulator-pl-steam-24-7-automat-i5927007298.htmlmyslicie to ta oferta jest mozliwa? Dodam ze pisze tam cos ze gra dzielona z innymi graczami czy cos takiego

Dokładnie tak, cebule w Polsce wpadły na taki biznes. Kupuje grę na steam, ustawia na allegro DOSTĘP do jego konta z danym tytułem za cene niebotycznie mniejszą od ceny samej gry i ludzie to kupują jak zboże na przecenie... Niektóre aukcje sięgają po 800+ sprzedanych passów. Są też jeszcze większe cebule, kupi taki od gościa te passy do konta, zrobi swoją aukcję z tymi samymi passami po tańszej cenie i też zarabia nic nie tracąc... Było tak z nowym Fallout'em, Just Cause 3 itp. Odradzam kupowania takich kont, raz że zalogujesz się nie szybciej niż po 20? min próbowania (tyle osób na 1 konto :D ) a 2 to jest nielegalne wg. polityki Steam. Na takim koncie nie pograsz na MP prze to logowanie itp. Lepiej już ściągnąć grę z jakiegoś torenta, niż dawać zarabiać tym cebulom.  Najlepiej kup orginał, nie jest to wygórowana cena.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Z Farmingiem jest inna sprawa. Sam kupiłem na allegro FS15 i kod nie działał na Steam, jednak jest poprawny i działa osobno dla wersji non-Steam. Co do polityki SCS to oni robią tak że kod z wersji non-steam możesz bez problemu dodać do Steam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie pobralem "wczesny dostep" do ats :)  naprawde jest dobrze, ale wjezdzajac do jednego miasta napotkalm fotoradar 2 metry za pojawieniem sie ograniczenia gdzie nawet nie zdazylem wcisnac hamulca jak mi mandat wlepilo... Dosc ubogi tunung ciezarowki, ale ktos pisal, ze taka specyfikacja ameryki. Sluchajac wujka bohuna, to cos mowil, ze pierwsze dlc z nowymi stanami, ma sie pojawic do konca roku (arizona po premierze i jakism tam jeden stan do konca roku ). O ile to prawda, to troche nam scs zapewne karze poczekac na to dlc. Ogolnie gra ma bardzo ladne widoki i neony w nocy robia swoje :) Komendy z ets 2 dzialaja w ats tak wiec wkurzajace mnie autoparkowanie moge sobie wylaczyc co mnie cieszy :) Wage zaliczylem poki co jedna obowiazkowa i jeden patrol na poboczu a przejechalem juz 2000 mil :P Toczace sie kuliste krzaki po pustyni wyglada jak stado baranow samobojcow pedzacych po smierc pod kolami naszego trucka :D

Link to comment
Share on other sites

Ja pograłem w pirata z 2 kursy, podekscytowałem się, i usunąłem grę, i czekam na wersję stemową i w czwarte kupuję, gra się pięknie, klimat amerykański pełną para, tylko szkoda, że dwie ciężarówki, ale nie ma co narzekać, trzeba czekać, dziwi mnie, że nie wszystkie wagi działają, kiedy jedziemy autostrada i info wyskoczy o wadze, to wtedy działa waga, a gdy podjedziemy z dupy na wage, to nie działa...:/

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie pobralem "wczesny dostep" do ats :)  naprawde jest dobrze, ale wjezdzajac do jednego miasta napotkalm fotoradar 2 metry za pojawieniem sie ograniczenia gdzie nawet nie zdazylem wcisnac hamulca jak mi mandat wlepilo... Dosc ubogi tunung ciezarowki, ale ktos pisal, ze taka specyfikacja ameryki. Sluchajac wujka bohuna, to cos mowil, ze pierwsze dlc z nowymi stanami, ma sie pojawic do konca roku (arizona po premierze i jakism tam jeden stan do konca roku ). O ile to prawda, to troche nam scs zapewne karze poczekac na to dlc. Ogolnie gra ma bardzo ladne widoki i neony w nocy robia swoje :) Komendy z ets 2 dzialaja w ats tak wiec wkurzajace mnie autoparkowanie moge sobie wylaczyc co mnie cieszy :) Wage zaliczylem poki co jedna obowiazkowa i jeden patrol na poboczu a przejechalem juz 2000 mil :P Toczace sie kuliste krzaki po pustyni wyglada jak stado baranow samobojcow pedzacych po smierc pod kolami naszego trucka :D

Pewnie chodzi Ci o nevade?

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mi gra sie poki co bardzo przyjemnie i sprobuje objechac jak najwiekszy teren mapy po czym zakupie gre bo pozytywne wrazenie na mnie zrobila :)

Mi wystarczyło 2-3 kursy, zrobiłem i powiedziałem nie no, za bardzo mnie wciągneła, usuwam i czekam do premiery, najlepsze widoki są jak samolot lata i opryskuje pola, no pięknie to wygląda, tylko te wagi dupa wyszła ;/

  • Upvote 1

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja często widzę patrole, ale miała policja zatrzymywać na pobocze naszą ciężarówkę, a tu wszystko się dzieje w czasie jazdy przekroczę prędkość to dostaje mandat od razu i policja włącza koguty i nic więcej dodam jeszcze że gdy stoją na poboczu a ja jadę z byt szybko to powinni mnie gonić a oni nic ,miało być tak jak w hard truck że nas zatrzymuje a tu lipa.Zobaczymy może to naprawią.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie cienka jest ta gra :/

Poczekam do premiery ale jak narazie nie podoba mi się i chyba jej niestety nie zakupie a szkoda.

 

Moim zdaniem gra jest super jeśli chodzi o całe otoczenie i te krajobrazy jak na razie widziałem kilka miast i miasteczek które mi się podobają, widać że w miastach tętni życiem nie to co w ETS2, jeśli chodzi o parkowanie w firmach muszę przyznać że jest dość trudne ale przecież właśnie o to chodzi jestem ciekaw czy będą jakieś zdarzenia losowe, co do ładunków nie widziałem wszystkich ale np naczepy z piachem są dość fajne i laweta z ciągnikiem, mam nadzieję że po premierze będzie się o wiele lepiej prezentować,co do policji to też myślę że to naprawią.

Edited by bakerpk
Tak lepiej :P
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.