Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

widzisz mozna  juz inaczej piszesz .calkiem niadawno ci przeszkadzal doradca i automatyczne parkowanie 

a mowie  iz to tylko gra  bo czepiales  sie wlasnie tego parkowania   jak jetses taki dobry to czemu  by niemial bys sprobowac  prawdziwym hehehe

Ja nie wiem co ty bierzesz ale odstaw na jakis czas :) To ze jest to gra to moga mi sie pewne rzeczy nie podobac. Nie podoba mi sie CS:go, to go nie kupuje. Jestem zaintersowany kupnem ATS ale rozwiazania z parkowaniem mi sie nie podobaja i na dzien dzisiejszy mowie pass. Chyba lepiej tak niz bym mial kupic i bedac swiadomy bledow narzekac na nie ...

Link to comment
Share on other sites

po to sa poziomy zeby dobrac pod twoje umiejetnosci :) jak ktos za wyskoko mierzy to ma problem! niestety PEGI 3 narzuca tak idiotyczne rozwiazania zeby dzieci nie plakaly po nocach. Ja odnosze sie do tego filmiku i co rusz widac policyjne radiowozy. Policja na poboczu to znow kopiowanie z haulina... Czyzby bigos po SCSowsku ?

Myślisz, że radiowozy na poboczu to skopiowanie z Haulina? To jest zaczerpnięcie czegoś, co istnieje poza grą w realnym świecie, polecam polecieć do Ameryki i byś to na własne oczy zobaczył, jak radiowóz mierzy prędkośc na poboczu, nie częsty widok, ale prawdziwy :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

takie teksty  to sobie zostaw dla siebie  . ja ciebie nie obrazam  .ale przynudzasz troche tym placzem

Zauwaz ze jest odpowiednia emotka bys zrozumial ze to zartobiwie a nie obelga :) Jesli moje obserwacje cie nudza Jak to mowisz nikt nie karze ci ich czytac ani sie ze mna zgadzac ale jak juz wchodzisz w dyskusje ze mna to skup sie na tym oczym ja pisze i do czego sie odwoluje a nie przytaczaj przyklady z zycia realnego ktorego ja w kontekscie tego tytulu nie omawiam :) 

 

 

 

 

Myślisz, że radiowozy na poboczu to skopiowanie z Haulina? To jest zaczerpnięcie czegoś, co istnieje poza grą w realnym świecie, polecam polecieć do Ameryki i byś to na własne oczy zobaczył, jak radiowóz mierzy prędkośc na poboczu, nie częsty widok, ale prawdziwy :)

Odnosze sie do poprzednich tytulow studia nie do zycia realnego, bo amerykanski klimat jest mi daleki jak wiekszosci z nas. To ze radiowozy stoja na pobaczach autostrad w USA to fakt. 

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie Johny :) tylko ty poki co wiesz ocb :) No jesli W ats tez beda posicigi a nie mandaty z nieba to zapisze to po stronie plusa :)

Pościg za truckiem XDDDDDDDDD? Nie lepiej by to wyglądało, jakby radiowóz za nami ruszył, i zdjął nas na pobocze, zresztą już to sobie wyobrażam, Januszka 1 klasa gimbazjum, no i robi sobie pośćig po całej kaliforni..........:) Coś Wujek Bohun wspominał o tym, że jeśli radiowóz nas zobaczy, gdy przekraczamy prędkość to włacza koguty i dostajemy z automatu mandat.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

-Od razu widze epicka wtope  :) Wybierasz poziom trudnosci parkowania a i tak narzuca sie zajeb...doradca drogow z autoparkowaniem ! Ludzie wezcie to wywalcie w koncu bo tylko sie osmieszacie ! 

-Co chwile mija nas polcja  w ruchu lub camper :/ 

-rozwiazanie z wagami skopiowane z haulina

-prefaby z ets 2 ze zmienionymi teksturami

-jednym slowem nakladka na est2 dla amerykancow :/

 

Szczerze to w ETS2 tez co chwile mija nas autobus wiec niewiem o co chodzi. Policja w USA czesto jezdzi po drogach i mozna ja spotkac a co do camperow to tez nie tak malo ich tam

Link to comment
Share on other sites

Na tym filmiku  w 15 min pierwszy przydrozny patrol i w 18min kolejny ( w tym czasie mamy postoj na wadze ) a to gdzies raptem odleglosc kilkanascie km na tym filmiku. Na podstawie tego wydaje mi sie ze momentami za czesto widac wozy policyjne :P Zapewne wujek bohun odetchnie od slonecznikow, ale bedo go gliniarze terroryzowac teraz :D Moze policja rzuca sie tak bardzo w oczy bo do tej pory jej w grze nie bylo (mowa o ets 2 )

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś na twitch widziałem liste naczep.. Naczepy 53' są dlugiee. Są 5-6.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co chodzi o ATS to dla mnie same plusy nowe ciężarówki nowe drogi (otoczenie) i niedługo po premierze MP więc czego chcieć więcej :rolleyes: ,  chłopaki na forum znajdują jakieś plusy gry , co chodzi o mapę na początku to dostaniemy jakieś 25% ETS2 

do tego DLC będą pojawiać się szybciej niż na ETS2  .

Link to comment
Share on other sites

tomi7000 a z kad taka pewnosc ze szybciej beda DLC sie pojawiac? to ze na start dostajemy 2 DLC mapowe to nic nie znaczy, pozatym uklady drog sa bardzo podobne do tych z ETS2. Co do MP to sie zgodze

 

Po premiery będą patch: Arizona(darmowe DLC) oraz 2 klasyczne ciezarowki :)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

tomi7000 a z kad taka pewnosc ze szybciej beda DLC sie pojawiac? to ze na start dostajemy 2 DLC mapowe to nic nie znaczy, pozatym uklady drog sa bardzo podobne do tych z ETS2. Co do MP to sie zgodze

Myślę że będzie SCS zależało na rozbudowie ATS więc nie spoczną na laurach , tym bardziej mamy coś nowego otoczenie na pewno będzie się różnić od tego ETS2 budowa miast i inne .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wagi to bylo by fajne rozwiazanie gdyby byly przesuwane osie w naczepie :) poki co taki sam system wazenia jak w haulinie :P Zapewne bedzie mozna kupic taki bajer za na wage sie wjezdzac nie bedzie musialo a sprawdzi nasza wage co w haulinie tez bylo :) Jesli waga nie podaje wagi zestawu to co to za waga ? chyba ze zepsuta :) no ja nie wiem na ile gra sie do premiery zmien i czy w ogole ale jest pare minusow :) Mam nadzieje ze bedzie mozna wylaczyc autoparkowanie i ze przeniosa symulacje zmeczenia z doradcy na prymitywne tacho:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.