Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

Świetnie trailer! Widzę że wysokość tunele i mosty są normalnie niż wyższe w ETS2. Jak w realu! wow..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@RootKiller: Chodzi mu to te podpory na suficie, widac jak pojawia sie poswiata świateł aut jadących kondygnacje wyzej.

6fff45461926779.jpg 

W sumie błąd kategorii trivial bo pewnie występujący wtedy gdy auta są nad nami, w ETS2 też to występuje wtedy gdy przejeżdzamy pod wiaduktem, SI też oświetlają sufit.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

juz sa filmy :)

 

 

-Od razu widze epicka wtope :) Wybierasz poziom trudnosci parkowania a i tak narzuca sie zajeb...doradca drogow z autoparkowaniem ! Ludzie wezcie to wywalcie w koncu bo tylko sie osmieszacie ! 

-Co chwile mija nas polcja  w ruchu lub camper :/ 

-rozwiazanie z wagami skopiowane z haulina

-prefaby z ets 2 ze zmienionymi teksturami

-jednym slowem nakladka na est2 dla amerykancow :/

Link to comment
Share on other sites

juz sa filmy :)

 

 

-Od razu widze epicka wtope :) Wybierasz poziom trudnosci parkowania a i tak narzuca sie zajeb...doradca drogow z autoparkowaniem ! Ludzie wezcie to wywalcie w koncu bo tylko sie osmieszacie ! 

-Co chwile mija nas polcja  w ruchu lub camper :/ 

-rozwiazanie z wagami skopiowane z haulina

-prefaby z ets 2 ze zmienionymi teksturami

O luju, te rozwiązanie z wagami troszkę dziwne, nie pokazało się ile waży skład, ile waży osobno truck, naczepa, ile na ośke....:/ Ale może poprawią to, w co wątpie, ale lesze to niz nic.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do poziomu trudności parkowania.. to dobrze zrobili bo jakbyś miał problem to co wtedy? Tak można skorzystać z niego i już albo i nie.

 

Co do policji nie za często się pojawia.

po to sa poziomy zeby dobrac pod twoje umiejetnosci :) jak ktos za wyskoko mierzy to ma problem! niestety PEGI 3 narzuca tak idiotyczne rozwiazania zeby dzieci nie plakaly po nocach. Ja odnosze sie do tego filmiku i co rusz widac policyjne radiowozy. Policja na poboczu to znow kopiowanie z haulina... Czyzby bigos po SCSowsku ?

Link to comment
Share on other sites

Jesli zle rozwiazania przenosisz z ets 2 do nowego ATS to chyba nie liczysz na pochwale ? Mimo ze to tylko gra, jak sie bledy powiela to trzeba je jeszcze bardziej napietnowac :) Jesli kupisz tel typu Iphone 5 i rozwiazania sie ci w nim nie podobala to tez kupisz 6 jesli sa te sam rozwiazania a zmienia sie obudowa ?

Link to comment
Share on other sites

po to sa poziomy zeby dobrac pod twoje umiejetnosci :) jak ktos za wyskoko mierzy to ma problem! niestety PEGI 3 narzuca tak idiotyczne rozwiazania zeby dzieci nie plakaly po nocach. Ja odnosze sie do tego filmiku i co rusz widac policyjne radiowozy. Policja na poboczu to znow kopiowanie z haulina... Czyzby bigos po SCSowsku ?

No są poziomy ale np. jest sytuacja, że ktoś wybiera cały czas średni albo łatwy poziom zaparkowania naczepy bo nie jest dobry i przyjdzie taki czas, że sobie pomyśli a spróbuję tego trudnego i nagle mu się nie uda to co? ma przerwać rozładunek? anulować bo nie dał rady zaparkować naczepą bo chciał spróbować? No nie. Także nie wiem o co Ci chodzi ale ok

Jeżeli chodzi o policję to bardzo dobry pomysł bo po raz w stanach jest baaaardzo mało fotoradarów a dwa to urozmaicenie i realizm bo po stanach ciągle jeździ Policja. Wystarczy pooglądać jakieś filmiki zawodowych kierowców w USA. Po trzecie jak będzie Cie to irytować bo nagle nie będziesz mógł lecieć 80 mph tylko cały czas 55 mph to zawsze możesz wyłączyć policję (dostawanie mandatów) i tak się bawić :)

 

Od początku było mówione, że ATS względem ETS nie będzie się wiele różnił a obie gry będą wspierane tak samo.

76561198041797581.png

Link to comment
Share on other sites

No są poziomy ale np. jest sytuacja, że ktoś wybiera cały czas średni albo łatwy poziom zaparkowania naczepy bo nie jest dobry i przyjdzie taki czas, że sobie pomyśli a spróbuję tego trudnego i nagle mu się nie uda to co? ma przerwać rozładunek? anulować bo nie dał rady zaparkować naczepą bo chciał spróbować? No nie. Także nie wiem o co Ci chodzi ale ok

Probujesz az do skutku :) To ze ktos nie umie za pierwszym razem zaparkowac to nie oznacza ze ma sie poddac od razu. Patrzac na takie wpisy coraz bardziej watpie w mlodziez :/ 

 

Co do placzu to odp tak. Jesli ets 2 ma rozwiazania ktore mnie denerwuja i w ats jest to samo, to ... sorry winnetou, ale ja sie drugi raz na to nie nabiore :)

Link to comment
Share on other sites

przeciez nikt nie karze  tego kupowac  wiec dalej niewiem o co ci chodzi ze tobie sie nie podoba  to nie znaczy  ze kazdemu

watpisz w mlodziez ?? a ja bym chcial cie widziec  za kierownica takiego  ciagnika marzylbys  tylko by wcianc  ten enetr i zalatwione 

sa osoby ktore   chca tylko pograc dla rozrywki a nie walczyc z parkowanie  bo np slabo mu to wychodzi  a jak mu slabo idzie  to co juz nie mial by grac  bo np  by takiej opcji nie bylo ?? 

Link to comment
Share on other sites

przeciez nikt nie karze  tego kupowac  wiec dalej niewiem o co ci chodzi ze tobie sie nie podoba  to nie znaczy  ze kazdemu

watpisz w mlodziez ?? a ja bym chcial cie widziec  za kierownica takiego  ciagnika marzylbys  tylko by wcianc  ten enetr i zalatwione 

sa osoby ktore   chca tylko pograc dla rozrywki a nie walczyc z parkowanie  bo np slabo mu to wychodzi  a jak mu slabo idzie  to co juz nie mial by grac  bo np  by takiej opcji nie bylo ?? 

O czym ty piszesz ? raz mowisz ze to tylko gra a raz karzesz wsiadac i parkowac prawdziwym ciagnikiem. Bez sensu i ladu :) Jesli sa osoby ktore chca pograc dla rozrywki maja poziom z latwym parkowaniem bo chyba taki byl zamysl producenta. Jesli decydujesz sie na trudny poziom to wymaga od ciebie pewnych umiejetnosci a jesli ich nie masz, to moze nie warto pchac sie w takie parkowanie ? Zreszta wymienilem te rzeczy ktore moim zdanie sa do poprawy. Dlaczego tak uwazam tez napisalem :) Nie musimy sie zgadzac, jak nikomu swojego zdania nie narzucam :) kto chce kupic z uwypuklonymi wadami ktore zauwazylem ten kupi a moze ktos odczeka az sytuacja sie rozwinie kilka tygodni po premierze bo go to nie przekonuje do zakupu tak jak mnie . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.