Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

32 bity są do komputerów bardziej biurowych które nie potrzebują mocnej karty graficznej ani jakiegoś wielkiego ramu

Znajdź mi taki komputer. Wszędzie dziś są procesory 64 bit i to od lat !

Pierwszy konsumencki procesor 64 bit wydał w 2003r AMD. Byl to Athlon64.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Znajdź mi taki komputer. Wszędzie dziś są procesory 64 bit i to od lat !

Pierwszy konsumencki procesor 64 bit wydał w 2003r AMD. Byl to Athlon64.

 

Sprzętowo tak to wygląda, ale nie zapominajmy, że posiadanie 64 bitowego procesora w niczym nie przeszkadza 32-bitowemu systemowi - a myślę, że o tym pisze Haniball. Strzelam w ciemno, że w okolicach 2007-2008 roku posiadanie 2-3GB Ram było standardem, a więc 64 bitowy system właściwie był zbędny.

Link to comment
Share on other sites

Sprzętowo tak to wygląda, ale nie zapominajmy, że posiadanie 64 bitowego procesora w niczym nie przeszkadza 32-bitowemu systemowi - a myślę, że o tym pisze Haniball. Strzelam w ciemno, że w okolicach 2007-2008 roku posiadanie 2-3GB Ram było standardem, a więc 64 bitowy system właściwie był zbędny.

Jeśli ktoś instalował 32 bit system na sprzęcie 64 bit to jego błąd. Teraz może przeinstalować system i bedzie mógł grać w ATS.

Nawet jeśli w tamtych latach 2 GB ram było standardem to i tak procesory były już wyłącznie 64 bit. To są już czasy procesorów kilku rdzeniowych.

Argument utraty klientów z powodu braku wsparcia 32 bit to jakiś bzdurny mit.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Podam wam jeszcze raz link z cennikiem bo chyba ślepi 

http://gry-scs.pl/przedsprzedaz-american-truck-simulator/

Ty rozumiesz, że rozmawiamy/spekulujemy o cenie na platformie steam ? Podajesz link jeszcze raz, w którym jest opcja klucza steam sprzedawanego przez polski sklep... a my rozmawiamy o cenie klucza steam sprzedawanym bezpośrednio na steam. Brawo Ty

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

^^Nie/Tak, hmm... Jak kupisz i dostaniesz dodatkowe stany na kilka dni po premiery(chyba nie mylę)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cena na steam będzie taka że zakup tej gry będzie nie opłacalnym . Kurs Euro jest teraz taki że po przeliczeniu jesteś w plecy . Na cdp.pl podają taka informację że dodatkowe stany są dostepne tylko z wersją pudełkową gry . Czy później będą dostępne tego nie wiem 

Link to comment
Share on other sites

Dodano Steampunk Paint Jobs Pack DLC. Bedą darmowe za "obserwuj" na steamie

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi to rybka.Jak będzie podobna wersja steam z kolekcjonerskimi stanami zapłacę trochę drożej.Z początku będzie lipa z ATS , ale z czasem poziom będzie na pewno wysoki jak ETS.Co prawda lepiej śmiga mi się po Europie , lecz za gówniarza jeździło się tylko na 18WOS i było dobrze.Z czasem jak będą wychodzić kolejne DLC będę cebulił na przecenach i też będzie miło.Zobaczymy co przyszłość pokaże.Niech żyje Europa i Hamierika.

Dodatkowo czekam na Ekspansję Czeczeńską do ETS.

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to najbardziej dziwi, że jeśli kupimy przedpremierowo ATS'a w wersji cyfrowej to będziemy mieć tylko Californię i w późniejszym okresie Nevadę, a jeżeli w wersji pudełkowej to już Californię, Nevadę, Arizonę. Na różnych polskich stronach, gdzie już można zamówić ATS'a są różne ceny, ale różnica między tymi dwoma wersjami jest niewielka! Nie wiem jaki sens było takie coś wprowadzać o_O

Link to comment
Share on other sites

Też mnie to dziwi oraz ciekawe czy wersję pudełkową będzie można aktywować na steam. Osobiście na razie nie zamawiam tylko czekam na jakieś oficjalne stanowisko odnośnie DLC.

Każdą dostępną wersję będziesz mógł podpiąć pod Steama (OCZYWIŚCIE DOPIERO W DNIU PREMIERY)

wersja cyfrowa~> kod wysłany będzie na e-maila w dniu premiery

wersja pudełkowa~> w dniu premiery dostaniesz pudełko i tam będzie kod z płytką

wersja kolekcjonerska~> tak jak wyżej ( pudełko z kodem i płytką) + dodatki kolekcjonerskie

Link to comment
Share on other sites

Czyli jeśli kupię wersję elektroniczną, to późniejsze stany (w tym przypadku Arizonę), będę musiał dodatkowo zakupić po premierze danego DLC?

 

Z innej beczki. Orientuje się ktoś, jakie wymiary ma plakat w wersji kolekcjonerskiej?

Dokładnie, myślę, że lepiej jest już wydać te 4-5 zł więcej i później mieć od razu Arizonę. Niewiadomo w jakiej cenie będzie po jej premierze.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.