Jump to content

Wersja 0.2.0.4 została wydana.


Recommended Posts

Podpisuje się pod kolegą wyżej.

 

Cóż.. prawie koniec pobierania i okienko po prostu znikło. Proces pozostał, ikonka też. Gdy włączam komputer zaczyna zamulać, mimo iż proces nie pobiera nawet 1% mocy procesora... Koledzy mają tak samo, i w tym samym momencie.

O co chodzi ?

Czy może ktoś wrzucić te paczkę na jakiś hosting ?

 

No i niestety, gratulacje po raz kolejny dla team'u który udostępnił moda w idealnym momencie - niedziela wieczór kiedy ludzi jest najwięcej ! 

  • Upvote 1

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Super fajnie winter wyszedł możemy się cieszyć ale własnie wtedy kiedy były konwoje mikołajkowe. Mi instalowanie staneło przy 268.7 i koniec ani w tą ani w tą więc niech kolejny raz jak bedzię wypuszcza nowa wersja to w godzinach popołudniowych a nie wieczornych. Dziękuje za uwagę życzę miłej nocki i Szerokości :)

Link to comment
Share on other sites

gdzie to wrzucić ?

Ale niestety ta sama prędkość pobierania. 

Wrzuć na torrenty.

 

Wrzuć to do Program Files(u mnie x86))>Euro Truck Simulator 2 Multiplayer>data>mods

 

W tym momencie mój internet na YT nie umie odtwarzać 720p HD, a mi się to pobrało w 30 minut. Ja nie będę wrzucał, bo tak jak mówię mój internet jest za słaby. 789_przechwytywanie.png

 

PS: To przez to że pobieram mod osobno?: 

987_ets2_00017.png

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Wrzuć to do Program Files(u mnie x86))>Euro Truck Simulator 2 Multiplayer>data>mods

 

W tym momencie mój internet na YT nie umie odtwarzać 720p HD, a mi się to pobrało w 30 minut. Ja nie będę wrzucał, bo tak jak mówię mój internet jest za słaby.

 

PS: To przez to że pobieram mod osobno?: 

987_ets2_00017.png

 

Jeśli będziesz miał dokładnie ten sam plik .scs, to będzie działało. Jednak na nasze potrzeby oryginalny plik został nieco zmodyfikowany więc musiałby ktoś wrzucić kto pobrał.

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A myślisz, ze po południu nikt nie gra, nie ma żadnych konwojów? No tak... Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

to pokaż mi jakąś firmę firmę która zorganizowała konwój w godzinach popołudniowych ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.