Jump to content

Wersja 0.2.0.4 została wydana.


Recommended Posts

Aktualizacja się ładnie szybko pobrała, gra działa ładnie, tylko problem jest taki, że przy minimalizacji do pulpitu mam Fatal Error i grę wywala.

 

@EDIT

Za 15min będę miał wrzuconego winter moda na hostingu, to jak ktoś by chciał to PW

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Ja mam taki problem... że włączam launchera MP... wszystko pięknie, ale gra uruchamia mi się w trybie off-line... i o co chodzi... . Instalowałem i pobierałem nowego launchera wraz z winter modem 2/3 razy chyba... i dalej nie działa.

Odkąd gram w ETS2MP nigdy nie miałem takiego problemu. 

Link to comment
Share on other sites

A zrobiłeś także to co jest pisane w tym temacie?

Tak robiłem w ogóle mi nawet gra modów nie czyta nie wiem co jest grane.. ;/

 

Witam.

Ja mam taki problem... że włączam launchera MP... wszystko pięknie, ale gra uruchamia mi się w trybie off-line... i o co chodzi... . Instalowałem i pobierałem nowego launchera wraz z winter modem 2/3 razy chyba... i dalej nie działa.

Odkąd gram w ETS2MP nigdy nie miałem takiego problemu. 

Musisz odpalić launcher jako administrator

Link to comment
Share on other sites

Tak robiłem w ogóle mi nawet gra modów nie czyta nie wiem co jest grane.. ;/

 

Musisz odpalić launcher jako administrator

Zrobiłem mały eksperyment... zainstalowałem nowego launchera bez winter ani autumn moda... i co działa, tak jak wcześniej... , ciśnie mi się na myśl WTF.

Link to comment
Share on other sites

Mega plus panowie za tego MODa !!!! Wjechałem do Rotterdamu, wczytało mi się 40 osób i w ogóle mnie nie zlagowało !! Oby tak dalej !!

 

Zima też super !!

 

Tylko mały minusik jest taki że pojazd nadjeżdżający z naprzeciwka nie wczytuje się poprawnie. Mianowicie najpier pokazuję mi naczepę a po sekundzie wczytuje ciągnik. Ale nie jest to jakiś mega problem przez którego nie da się grać także raz jeszcze mega postęp w synchronizacji oraz optymailizacji :)

 

BRAWO

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz markery najbliższych graczy na mapie to nie jest tak samo jak wcześniej.

Chodzi mi o to, że jak zainstalowałem poprzednio 3 razy launchera z winter oraz autumn modem, podczas włączania gry przez launchera do MP, gra uruchamiała się w trybie off-line. Zainstalowałem, teraz bez modów, i podczas uruchamiania w grze miałem ekran od MP tzn wybór serwerów.

Pobieram jeszcze raz moda w pliku .scs, wrzucę do odpowiedniego folderu i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.