Jump to content

apostou!

Veteran Driver VII
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About apostou!

 • Birthday 05/29/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kalisz Wielkopolska
 • Interests
  PONSSE ! Harvesters & Forwarders.
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

2735 profile views

apostou!'s Achievements

45

Reputation

 1. Happy birthday. I hope have a good years!  

 2. happy birthday ?

 3. Happy Birthday.
   

 4. Happy birthday, I wish you a long life :)

 5. Hey, happy birthday :)

 6. ... który przyjechał na rozładunek prawie dobę przed planem. Z ładunkiem stalowych elementów. Nie chce by ktoś zrozumiał mnie źle. Naprawdę. To są fakty, które doprowadziły do nieszczęścia. Faktem jest też to, że inne zestawy również czekały nieopodal, i tak samo nie były na terenie firmy. Ale nikt nie potrafi przewidzieć przyszłości, możemy jedynie zapobiegać.
 7. Potwierdzam, 2 lata temu na B tak mnie uczono. Potem miałem problem gdyż praktykę zdawałem w Pile i potrzebne były dodatkowe lekcje.
 8. Znalazłeś zły poradnik. Moim zdanien najlepszy poradnik co do edycji save. Co do obrysowek. W grze w miejsca gdzie mają być obrysowki umieść sobie kogut pomaranczowy. Wejdź do edycji Save i zamień nazwę kogutów na nazwę obrysowek. W przypadku gdy chcesz mieć halogeny i obrysowki odnajdź linijkę z halogenami, skopiuj te linijki i nazwy halogenow zastap nazwami obrysowek. Pamiętaj by zachować cyfry w prawidlowej kolejności. Być może niezbyt zrozumiale napisałem , wieczorem będę na komputerze to podrzucę Ci screeny krok po kroku.
 9. Seriously? Może nie zrozumiałem dowcipu Zbyt wiele wymagasz w momencie, w którym na głupią możliwość sterowania położeniem kierownicy czekaliśmy od premiery... Ot realizm Poza tym jak na moje to byłaby zbyt duża ingerencja w silnik gry z marnym pożytkiem No ale plus'ik łap
 10. Sugerując się po zdjęciach to ona jest zrobiona Jak i wiele innych nie wydanych projektów scs.
 11. @SzczurqPL Tak po prawdzie to chętnie pojeździłbym Valiant'em w ATS. Skoro negocjacje co do ukazania się marki idą w takim tempie. Oczywiście rozumiem, że to nie wszystko od studia zależy i szanuje ich cholernie dobrą robotę, no ale .. fakty mówią same za siebie. Co więcej, zupełnie nie miałbym nic przeciwko braku licencji na ciężarówki w grze za którą zapłaciłem 70zł. Jak to mówią, lepszy rydz niż nic.
 12. Bez przesady z tym 10 ojro za naczepy xd Swego czasu Scandinavia była za 10 euro. Ja natomiast uważam, że licencjonowane naczepy powinny być za darmo. Własnej naczepy raczej się nie doczekamy, no jak już to szybciej w Multiplayer za dwa może trzy lata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.