Jump to content

Wersja 0.2.0.4 została wydana.


Recommended Posts

... Tak gwoli przypomnienia to tych zleceń nie ma tylko na rynku zleceń/szybkich zleceniach, zaś podjeżdżając do danej spedycji ładunki są i można je pobrać bez problemu.

 

O, dobrze wiedzieć, sprawdziłem i faktycznie tak jest. A mając na koncie 90mln € to na dochodowych zleceniach mi już nie zależy, po prostu chcę sobie pojeździć od miasta do miasta z jakąkolwiek naczepą ;)

Link to comment
Share on other sites

Pojeździłem trochę na MP a na singla wgrałem zimę od Satana.I faktycznie stwierdzam że Satan zrobił to lepiej jak dla mnie i fajnie by było jednak jak byście zmienili tego moda.

Lepszy to jest, ale wersje EXTREME wrzucić :D Już widzę te ciężarówki leżące w barierkach :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Lepszy to jest, ale wersje EXTREME wrzucić :D Już widzę te ciężarówki leżące w barierkach :P

Jazda na ręcznym i raz w tygodniu na serwisie wymiany opon :)

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja bardzo dobra, ale poczułem niedosyt jak zobaczyłem mod na zimę. Jednak mam nadzieję, że kiedyś mod na zimę będzie bardziej realistyczny. Mam tu na myśli, gołoledź, poślizgi na zakrętach jak i na prostych odcinkach, zaspy na drodze, itp.

key-tag-ride-or-die-moto-key-tag-1_grand

 

Cel? Tak, kiedyś go miałem 
Marzenia swoje już dawno sprzedałem 
Moja wiara umarła pod płotem 
A nadzieję straciłem tej nocy

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja bardzo dobra, ale poczułem niedosyt jak zobaczyłem mod na zimę. Jednak mam nadzieję, że kiedyś mod na zimę będzie bardziej realistyczny. Mam tu na myśli, gołoledź, poślizgi na zakrętach jak i na prostych odcinkach, zaspy na drodze, itp.

No przecież są poslizgi, itp. Wystarczy że nie zwolnisz przed ostrymi zakrętami i lecisz na bok

Link to comment
Share on other sites

Ten twoj opisywany poślizg to jest i przy zwykłej grze czyli bez kodów wiec moim zdaniem nie ma różnicy a powinna być.

 

Nie zgodzę się. Są pewne manewry które mogłem wykonać z prędkością 40km/h (skręt do firmy eAcres). Ostatnio podczas skręcania z tą prędkością, wyleciałem na pobocze i uszkodziłem ciągnik na 12% i naczepę na 3%.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz z tym poślizgiem chodziło mi o to że jadąc np. na lekkim łuku ciągnik zarzuci kilka razy i albo się wyjdzie z poślizgu, albo rozwali się ciągnik.

key-tag-ride-or-die-moto-key-tag-1_grand

 

Cel? Tak, kiedyś go miałem 
Marzenia swoje już dawno sprzedałem 
Moja wiara umarła pod płotem 
A nadzieję straciłem tej nocy

Link to comment
Share on other sites

Nie zgodzę się. Są pewne manewry które mogłem wykonać z prędkością 40km/h (skręt do firmy eAcres). Ostatnio podczas skręcania z tą prędkością, wyleciałem na pobocze i uszkodziłem ciągnik na 12% i naczepę na 3%.

Przeglądne pliki tego modu (jeżeli nie są zablokowane) i poszukam czegoś odpowiadającego za fizykę jazdy ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.