Jump to content

Strefa bezkolizyjna na całej mapie


endriu123123

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Strefa bezkolizyjna na całej mapie

  • Opis Sugestii: Zbyt dużo graczy bawi się w wyścigi samymi ciągnikami jak również całymi zestawami niszcząc rogrywkę innym użytkownikom symulatora. Przydałby się jeden serwer na którym cała mapa miałaby strefę bezkolizyjną. Gracze którym zależy na poprawnej jeździe truckiem nawet nie zauważyliby różnicy w rozgrywce do momentu gdy przypadkiem znalazłby się ktoś chcący poprzeszkadzać. W takiej sytuacji nie narobiłby szkód pasjonatom tego symulatora.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Bo coraz więcej graczy psuje rozgrywkę,a tym prostym sposobem można usunąć problem niepoprawnych użytkowników symulatora ETS2.

Link to comment
Share on other sites

 Zbyt dużo graczy bawi się w wyścigi samymi ciągnikami jak również całymi zestawami niszcząc rogrywkę innym użytkownikom symulatora. 

 

 Bo coraz więcej graczy psuje rozgrywkę,a tym prostym sposobem można usunąć problem niepoprawnych użytkowników symulatora ETS2.

 

 

To skoro ktoś przeszkadza Ci w grze to ściągnij jakikolwiek program do nagrywania i reportuj. 

 

Jak sam napisałeś, to jest symulator. A co to za symulator w którym jeździsz i przenikasz przez inne osoby? 

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jest bez sensu, symulacja straciłaby sens, multiplayer straciłby graczy.

Poza tym, warto spojrzeć w sugestie już dodane (archiwum), bo zauważyłem że głupie pomysły się cyklicznie powtarzają.

  • Upvote 2

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Pomysł raczej jest straty ponieważ gra na takim serverze jest nudna. Nie ma tego ryzyka, że ktoś np. nie wyrobi na zakręcie i wleci w ciebie lub nie wychamuesz i uderzysz kogoś.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Bo coraz więcej graczy psuje rozgrywkę,a tym prostym sposobem można usunąć problem niepoprawnych użytkowników symulatora ETS2

Według mnie to właśnie takie posunięcie jak ustanowienie na całej mapie strefy bezkolizyjnej będzie psuło rozgrywkę. Na prawdę nie jest fajne jak ktoś przez Ciebie przenika na trasie. Jestem zwolennikiem odwrotnego stanu rzeczy, czyli aby na całej mapie była strefa kolizyjna, ale wiem, że z pewnych względów jest to niemożliwe.

 

Nie mniej pomysł tak jak wyżej uważam za bezsensowny.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Po poziomie wypowiedzi można wywnioskować, że większość graczy to małolaty, którym w głowie tylko wygłupy. Przenikanie się wzajemnie na trasie bądź uderzanie w innych uczestników traktujecie jako rozrywkę w czasie długiej trasy? Mam nadzieję, że chociaż twórcy multiplayera mają wyższy poziom intelektu od osób wypowiadających się powyżej.

Link to comment
Share on other sites

Po poziomie wypowiedzi można wywnioskować, że większość graczy to małolaty, którym w głowie tylko wygłupy. Przenikanie się wzajemnie na trasie bądź uderzanie w innych uczestników traktujecie jako rozrywkę w czasie długiej trasy? Mam nadzieję, że chociaż twórcy multiplayera mają wyższy poziom intelektu od osób wypowiadających się powyżej.

Drzazgę w oku bliźniego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz.

 

Jak się uważasz ponad nami to może przestań rzucać badziewnymi pomysłami.

Czy jak devsi nas poprą to też im powiesz że są  dziećmi?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po poziomie wypowiedzi można wywnioskować, że większość graczy to małolaty, którym w głowie tylko wygłupy. Przenikanie się wzajemnie na trasie bądź uderzanie w innych uczestników traktujecie jako rozrywkę w czasie długiej trasy? Mam nadzieję, że chociaż twórcy multiplayera mają wyższy poziom intelektu od osób wypowiadających się powyżej.

Ogarnij poślady i graj tak jak jest. Nikt dla Ciebie nie będzie specjalnie serwera robił (i w dodatku opłacał grubą kasą), żebyś sobie mógł przenikać przez innych.

Nie dość, że za darmo to jeszcze źle...

  • Upvote 2

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Po poziomie wypowiedzi można wywnioskować, że większość graczy to małolaty, którym w głowie tylko wygłupy. Przenikanie się wzajemnie na trasie bądź uderzanie w innych uczestników traktujecie jako rozrywkę w czasie długiej trasy? Mam nadzieję, że chociaż twórcy multiplayera mają wyższy poziom intelektu od osób wypowiadających się powyżej.

W większości osoby wypowiadające się powyżej to soby dorosłe, także doczynienia z dziećmi nie masz.

Dużo osób mówi,że źle by było jakby znieśli kolizje - lepiej zadowolić grupę np. 15 osób niż jedną, której coś przeszkadza. Zawsze się znajdzie taka osoba której coś nie pasuje ;)

  • Upvote 2

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Po poziomie wypowiedzi można wywnioskować, że większość graczy to małolaty, którym w głowie tylko wygłupy. Przenikanie się wzajemnie na trasie bądź uderzanie w innych uczestników traktujecie jako rozrywkę w czasie długiej trasy? Mam nadzieję, że chociaż twórcy multiplayera mają wyższy poziom intelektu od osób wypowiadających się powyżej.

Przeczytałem kilka razy posty przed Twoją odpowiedziom, i nie wiem czy mi się tylko zdaje lub nie ale Twój sens wypowiedzi odbiega od powyższych postów. Na jakiej podstawie osądzasz kogoś, kogo nawet nie znasz lub nawet nie widziałeś na oczy. Jest to topic gdzie składasz swoją sugestie i czekasz na ocenę innych. Musisz się z tym pogodzić, że nie zawsze każdy będzie myślał tak samo jak Ty. Jeśli chodzi o strefę bezkolizyjną to nie powinno być jej wcale, z wyjątkiem hoteli i serwisów w mieście aby można było się bezpiecznie wylogować i zalogować  ponownie. Jeśli chodzi o Twórców multi zapytaj ich o udostępnienie plików i stwórz własny serwer. Może Tobie uda się stworzyć idealny serwer do grania. Pozdrawiam :)

656605222e9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałem kilka razy posty przed Twoją odpowiedziom, i nie wiem czy mi się tylko zdaje lub nie ale Twój sens wypowiedzi odbiega od powyższych postów. Na jakiej podstawie osądzasz kogoś, kogo nawet nie znasz lub nawet nie widziałeś na oczy. Jest to topic gdzie składasz swoją sugestie i czekasz na ocenę innych. Musisz się z tym pogodzić, że nie zawsze każdy będzie myślał tak samo jak Ty. Jeśli chodzi o strefę bezkolizyjną to nie powinno być jej wcale, z wyjątkiem hoteli i serwisów w mieście aby można było się bezpiecznie wylogować i zalogować  ponownie. Jeśli chodzi o Twórców multi zapytaj ich o udostępnienie plików i stwórz własny serwer. Może Tobie uda się stworzyć idealny serwer do grania. Pozdrawiam :)

Do tej twojej listy bym dodał spedycje. Póki jest tryb szybkich zleceń to tych miejsc nie można pominąć.

 

Poza tym napisać do Michała by dał pliki by zrobić własne MP... Tego nie skomentuje, ale były pomysły by móc zakładać własne serwery by grać we dwóch, trzech... Tematy znikły tak szybko jak się pojawiły.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.