Jump to content

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

No ale jak widać wszystkim się nie dogodzi :P Już słychać głosy, "a po co to", "zlaguje mi kompa bo mam słabego", "trzeba płacić?"... No cóż, tak to jest jak ktoś ma przedepokowy sprzęt lub śmiga na laptopie z podzespołami kalkulatora, zaś o "lamencie" w związku z tym, że dodatek będzie płatny... przemilczę. Ja osobiście na pewno skuszę się na ten dodatek, który według informacji na Facebooku ma zostać wydany po wydaniu aktualizacji 1.21.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Tego brakowało ;) oby te dodatki były w standardzie w ATS  :P

jeszcze jako nawet DLC mogli by zrobić "obsługę naczepy i ładunku" ( nawet jako skrót klawiszowy, żeby można było podejść do naczepy, otworzyć drzwi, rozsunąć plandekę, zabezpieczyć ładunek..... )

również mogliby dodać wiecej ładunków ponadnormatywnych,  

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Tego brakowało ;) oby te dodatki były w standardzie w ATS  :P

jeszcze jako nawet DLC mogli by zrobić "obsługę naczepy i ładunku" ( nawet jako skrót klawiszowy, żeby można było podejść do naczepy, otworzyć drzwi, rozsunąć plandekę, zabezpieczyć ładunek..... )

również mogliby dodać wiecej ładunków ponadnormatywnych,  

 

Mogliby zwłaszcza dodać większe gabaryty, wystawiające poza obrys naczepy i trochę dłuższe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.