Jump to content

Nowe DLC


[RT] Aro34

Recommended Posts

no a co z Finlandią  bo to też pod Skandynawie należy ale jestem za tym by Francję zrobili

 Finlandia nie jest krajem Skandynawskim, jak już to jest krajem Nordyckim ;).

 

@OT - Czy mi się wydaje, czy Ty celowo nabijasz posty?

@TT - Najprawdopodobniej możliwe, że wyjdzie DLC z Francją ( lub jako aktualizacja - nikt tego nie wie).

Ja osobiście jakoś nie mam potrzeby, by jeszcze kolejne DLC do tej gry kupować, bo to, co mam, mi wystarcza.

 Generalnie gra w samej podstawce jest nudna już :). Co nie zmienia faktu, że 'mapowe' DLC też mi się nie widzą... aczkolwiek takie rzeczy jak dodatkowe ciężarówki (w nawiązaniu do tego tematu) z chęcią bym zobaczył w grze :)

 

hehe sorry z gery miałem 3

Lepiej nie skomentuje... dodatkowo co to ma niby wznosić do tematu?
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

^ - Tsa, wyszukiwarka pokazuje 'info' z wiki, a wchodząc w wiki widzimy już inne info :).

Generalnie kraje skandynawskie to kraje Germańskie (z tego co pamiętam ze szkoły, oraz z tego co widzę w internecie), a do takich Finlandia nie należy, dlatego też Finlandii kraje Skandynawskie (Dania, Norwegia, Szwecja) nie uznają m.in. Finlandii za kraj skandynawski. ;)

Z tego co widzę, to lekko temat rzeka będzie :P.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Mimo wszystko Finlandia byłaby świetnym uzupełnieniem poprzednio wydanego DLC. Francja na pewno zauroczyłaby niejednego kierowce.

 

Jednakże ja byłbym za "odświeżeniem" Going East! z wiadomych powodów.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Mimo wszystko Finlandia byłaby świetnym uzupełnieniem poprzednio wydanego DLC. Francja na pewno zauroczyłaby niejednego kierowce.

 

Jednakże ja byłbym za "odświeżeniem" Going East! z wiadomych powodów.

Idąc tym tropem powinni odświeżyć całą mapę bo patrząc na Skandynawie to podstawka w oczy szczypie.

 

Chyba nie trzeba tłumaczyć że ani jedno ani drugie się nie stanie...

Link to comment
Share on other sites

Pecs oraz Szeged zostało dodane i przyjęte z entuzjazmem. Dlaczego by nie ? 

Nie wymagam odświeżenia wszystkich lokacji, jednakże DLC za które płacimy mogłyby być wzięte pod lupe.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Płacisz cały czas? Nie, zapłaciłeś raz, i kiedy za to zapłaciłeś to było to wartę swojej ceny. Tak jak teraz to jest tanie jak barszcz porównując do Skandynawi.

 

Poza tym wiesz ilu osobom opadły głowy kiedy się dowiedzieli że nowe miasta będą robione na modelach z Going East? Większość wtedy wiedziała że miasta już aż tak d*py nie będą urywały, pomijając tego że same miasta z Going East są już nieco większe niż oryginalne Polskie.

 

Nie wymagam [...]

Śmiesz wymagać od nich?

Link to comment
Share on other sites

Nowe DLC? Dobre macie pytanie.. Nastepny DLC ma napewno Francja. Bo ma chyba duza niz GE (13 miast). Stawialbym na nowe miast wiecej niz 13.

 

apostou. - Nie wiem, co ty piszesz.. Pecs i Szeregd zostalo dodane jako darmowa, poniewaz Wegry nie zostalo rozbudowane.. Myle ze robia dlc balkany..

A dla apostou pytanie ze Wegry nalezy do balkanow??

 

Sorry taka moja dyskucja...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pecs i Szeged jest przypisane do dlc Going East! - takie jest moje zdanie. Węgry nie należą do Bałkanów (przyznam, że nie znałem odpowiedzi na to pytanie i odszukałem taką informacje w internecie), i raczej nie sądze by szykowali się na DLC z tamtych stron.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Pecs i Szeged jest przypisane do dlc Going East! - takie jest moje zdanie. Węgry nie należą do Bałkanów (przyznam, że nie znałem odpowiedzi na to pytanie i odszukałem taką informacje w internecie), i raczej nie sądze by szykowali się na DLC z tamtych stron.

Ile razy jeszcze jeszcze trzeba powtórzyć że następnym DLC jest Francja!!!

 

Poza tym apostou naprawdę nie trzeba nam już Ameryki odkrywać...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.