Jump to content

KRAZ [PL]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Sunday Driver

7 Followers

About KRAZ [PL]

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland,Poznań
 • Virtual Trucking Company
  Dziad Trans
 • Preferred Trucks
  Iveco
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish,English,Pyccku

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. KRAZ [PL]

  Bugi z teksturami

  Karta graficzna ci się uszkodziła a dokładnie pamięć VRAM [arfetakty], ratuje cię kulkowanie grafiki, lub jak ci się uda kupić i wlutować nową.
 2. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Niewygodne posty zawsze są usuwane a jak nie to kasowany jest cały wątek.
 3. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Szkoda że na mp nie działają te malowania
 4. KRAZ [PL]

  should the ford truck come to play?

  Why only Ford? we have near and
 5. KRAZ [PL]

  Ograniczenie lokalnych modów

  Jakoś jeździliśmy tym DAF-em Weeda [12 osób] jako lokalny mod przez cały okres nikt nie miał crasha, i administracja też nie miała zastrzeżeń co do tego.
 6. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Z tego co pamiętam w plikach gry był MP4 z podwoziem pod zabudowę.
 7. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Stary MAN tgx wygląda okropnie, nie wspominając już o obydwu Volvach, Iveco, Renault starej Scania R i S gdzie w streamline highline spojler wystaje pół kilometra nad naczepę.
 8. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przykro mi bardzo ale rozdawali te i pare innych DLC za darmo, nikt nikogo nie zmusza do kupienia ktoregoś z wydanych DLC, dziwne że nikt nie ma pretensji do ekipy PROmods która wymusza wykupienie DLC takich jak , Going East, Scandinavia, Viva La France i Italy, ja sam bym nie kupił ani jednego dodatku do ETS czy ATS gdyby nie fakt że używam map Promods'a lub jak gram na Multi, jak komuś nie przeszkadza brak grilla,tylnych świateł w Scani,DAFie, czy jakiegoś jadącego kwadratu za ciężarówką to niech nie kupuje nic i nie wspiera dalszego rozwijania EuroTruck 2 czy American Truck , czy nawet samego TMP i Promods'a.
 9. KRAZ [PL]

  Screenshots

 10. KRAZ [PL]

  TruckersMP - Dyskusja

  Próbuje się dowiedzieć w tym anglojęzycznym dlaczego nie można tego koloru zmieniać, dla mnie to jest dziwne bo generalnie nie zmieniasz wnętrza bo jest oryginalne tylko ma kolor zmieniony, inni gracze widzą dalej te wnętrze.
 11. KRAZ [PL]

  Save Editing - Am I following the rules?

  Guy says you will see a {Renault Premium truck} player's can't chanage a simple color in interior Scania S V8 interior from Red color to blue or yellow, why this in not allowed?
 12. KRAZ [PL]

  Save Editing - Am I following the rules?

  People can't edit interior in truck but you can drive a Range rover with custom interior in Multiplayer of ETS 2, nice rules! i saw that on Truckers Mp international FB page, and many other local mods with custom interiors. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=655999738116967&set=p.655999738116967&type=3&theater&ifg=1
 13. KRAZ [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kompletnie logiki nie widzę w tej zasadzie co można edytować jako lokalny mod a co nie można dodawać,edytować zmianę kolorka we wnętrzu ban, ale jazda tak jak wyżej było napisane jakimś tam BMW czy Range roverkiem to już można, tak samo jak customowa ciężaróweczką czy inną naczepą.
 14. KRAZ [PL]

  Screenshots!

  ets2_20180903_175415_00
×