Jump to content

Chińczycy na EU1


[RT] Aro34

Recommended Posts

Ja się pytam na co powstał server Asia#1 ja i tak  Chinole czy Japończycy siedzą na EU#1 Mają swój server to niech tam grająmają bardzo wysokie pingi i za takimi Kierowcami nie warto jechać bo nie wiadomo kiedy go Konkretnie zlaguje Ostatnio widziałem Chińczyka z pingiem powyżej 700 no sorry coś tu nie halo to nas w Auropie  po 600 automatycznie wywala a oni sobie śmigają  tak ot se. Oni nawet jeździć nie potrafią widząc Chińczyka już wole się zatrzymać

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze Chinczycy nie Chinole kolego, wiekszosc Chinczykow jezdzi lepiej od Polakow jesli mam byc szczery. To co niektorzy odwalaja to az wstydze sie powiedziec ze jestem z polski *sarkazm*. A po drugie czy ty widziales ile osob gra na azjackim serverze- max 10. Tam jak zobaczysz 1 osobe w Rotterdam to juz jest tlum :D

 

Ja radze ignorowac "Chinoli" i cieszyc sie jazda panie Rudy.

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Jak to po co? Do gry... Kto chce to wchodzi na niego, kto nie wchodzi na inny. Proste? Proste. My z kolegami nieraz też wejdziemy na #US sobie pojeździć bo niekiedy człowiek woli sobie odpocząć od tego gwaru na #EU1. Oni robią na odwrót. Chcą jeździć z innymi graczami. W ogóle nie powinno Cię to interesować po co ten serwer powstał, sam za niego nie płacisz  ;). Tyle na razie ode mnie. 

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Co z tego, że mają własny skoro jeździ tam bardzo mało osób. Postaw się na ich miejscu, gdyby stworzono serwer polski i jeździłoby tam równie mało osób a na serwerze przykładowo Europa Zachodnia jeździłoby tych osób +/- 2500. Logiczne, że po pustych drogach nie chce się jeździć. Co prawda Azjaci mają na serwerze europejskim większe pingi ale równie dobrze można spotkać Europejczyka, który nagle Ci stanie w miejscu bo jego komputer nie wytrzyma i się zawiesi na 3 sekundy. Prawdopodobieństwa spotkania Azjaty i Europejczyka ze słabym sprzętem/internetem jest bardzo podobne. 

Link to comment
Share on other sites

Nie trafia do mnie argument że jeżdżą byle jak. Ostatnio nawet Ruscy jeżdżą spokojniej a coraz więcej chamstwa widzę niestety od naszej strony. Coraz częściej Polacy wyprzedzają mnie na landówkach na ciągłej, na zakrętach i zwyczajnie zajeżdżają mi drogę nie wspominając już o siedzeniu "na ogonie" i błyskaniu światłami drogowymi. A potem wyklinają na chacie jak dostanę laga i wpakują mi się w kuper.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem było by aby były 2 serwery EU o takiej samej konfiguracji dlaczego? otóż dlatego aby uniknąć zapełnienia serwera bo często gęsto serwer jest FULL i nie da się wejść.

Tworzenie serwera dla wybranej lokalizacji graczy mija się z celem ponieważ każdy gracz chce dołączyć do serwera gdzie jest dużo osób .

 

I dlatego każdy łączy się z serwerem EU1

Link to comment
Share on other sites

Wtedy by chy

 

pan rudy powinien dostać zakaz na dostęp do EU#1 i 2 i zobaczyłby co to zabranianie innym ;)

Ta grał by na organach :) albo ......A tak do tematu to my sami nie lubimy jak ktoś blokuje nam dostęp a weż zablokuj takim chińczykom dostęp :)

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Odpowiem Ci elot: Nie, nie ma sensu, bo tylko jedna osoba na kilka, ma problemy dotyczące Azjatów na serwerach EU... Sam mam słabszego neta (zasięg do kitu), laguje innym, ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, aby zabronić takim wchodzenia na serwery, "bo ma lagi i mi przeszkadza w grze". Fajnie gdyby ktoś z moderów zamknął ten niepotrzebny wątek, bo tylko zasyfia forum.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.