Jump to content

Na kogo głosujecie w drugiej turze wyborów?


Recommended Posts

z powodu że rozwalilem sb kompa przypadkiem troche mi się nudzi i tak pomyślalem czy nie zapytac na kogo byście głosowali może ten temat podzieli forum no ale ciekawość to pierwszy stopień do piekl. :)

Ja osobiście głosowałbym na A.Dude ponieważ jest to jedyny kandydat który ma zapał do roboty ! W wielu rzeczach się z nim zgadzam , widze ze chłop jest kompetentny nie jak bul Komorowski. Mam wrażenie że to drugi Orban i wyprowadzi Polskę na prostą ! Szczegulnie u niego mi się spodobało to że nie czyta z kartki, dajesz mu np. jakies pytanie a on moze ci o tym mowic i mowic w nieskończoność aż w końcu to zrozumiesz:)

Sorki ale pisałem z tel :/

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

@up: głosować powinien każdy :)

 

Z dwojga złego wolę Dudę. Tylko debil zagłosuje na Szoguna żeby przynosił nam wstyd na kolejne 5 lat. Je*ać stanowisko prezydenta. Ważniejsze będą wybory na jesień. Kukiz i Korwin muszą zrobić jakąś koalicję żeby mieć większe poparcie. Mogliby jeszcze Brauna wziąć. Może wtedy coś się w tym kraju zmieni...

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

@up, partię PO i PiS? 

 

Jeśli ktoś myśli, że jest jakakolwiek różnica między wybraniem Komora a Dudy a w zasadzie między PO i PiS to się grubo myli. W rzeczywistości jeden i drugi będzie pionkiem swojej partii, która mówi co podpisujemy a co nie. Zresztą.. chyba każdy kto chce wiedzieć ten wie ile Komor podpisał ustaw, a ile odrzucił. 

 

Poza tym, nie wiem czy śmiać się czy płakać kiedy ktoś nazywa PiS partią prawicową...

  • Upvote 4

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@up: głosować powinien każdy :)

 

Z dwojga złego wolę Dudę. Tylko debil zagłosuje na Szoguna żeby przynosił nam wstyd na kolejne 5 lat. Je*ać tego prezydenta. Ważniejsze będą wybory na jesień. Kukiz i Korwin muszą zrobić jakąś koalicję żeby mieć większe poparcie. Mogliby jeszcze Brauna wziąć. Może wtedy coś się w tym kraju zmieni...

Trochę zejdź z tonu, to kto kogo wybiera to prywatna sprawa i nie należy kogoś obrażać. Na razie ostrzegam.

A sam jestem zdania że te wybory się już niczym nie różnią od wszystkim poprzednich gdzie była walka PO-PIS. Dlatego w I turze głosowałem na Kukiza. Fakt faktem iż Prezydent to rola typowo reprezentacyjna i wybory do sejmu będą ważniejsze.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

@up, partię PO i PiS? 

 

Jeśli ktoś myśli, że jest jakakolwiek różnica między wybraniem Komora a Dudy a w zasadzie między PO i PiS to się grubo myli. W rzeczywistości jeden i drugi będzie pionkiem swojej partii, która mówi co podpisujemy a co nie. Zresztą.. chyba każdy kto chce wiedzieć ten wie ile Komor podpisał ustaw, a ile odrzucił. 

 

Poza tym, nie wiem czy śmiać się czy płakać kiedy ktoś nazywa PiS partią prawicową...

Z wypowiedzi pana "Vaiarek" ja wnioskuje że jestem debilem jeśli zagłosuje na  Komorowskiego czyli aby nie być debilem to co mam na dude tak?

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej turze głosowałem na Mariana, a teraz przed II turą stety albo niestety zagłosuje na Dudę (nie jestem zwolennikiem PiS), a czy coś zmieni, wątpię  ale najważniejsze jest to aby odsunąć od władzy PO. Gadanie głupot, że będzie wojna z ruskimi to za rządów Komorowskiego jest bardziej możliwe, zresztą sama Rosja woli aby odszedł, także mniej się boją obecnej władzy niż PiS. Jeśli chodzi o osoby, które nie pójdą albo oddają nieważny głos powiem jedno, później nie płaczcie jak to w Polsce źle. 

Link to comment
Share on other sites

@Vaiarek

Powinien każdy, ale u nas w kraju "masz prawo do głosowania", a nie obowiązek.

 

Dlatego mówię, że powinno się a nie trzeba :) Jaki jest sens narzekania jeśli samemu się nie głosuje?

Proszę bez spin :) Wszystko w tym temacie powinniśmy przyjmować subiektywnie. Ja wyrażam swoje zdanie, bo takie mam prawo, podobnie jak jest prawo że nie ma obowiązku głosowania. 

 

Nie ma się co oszukiwać. Komorowski narobił nam sporo wstydu. Wiadomo, że prawda boli :) Dlatego ludzie nie tolerują Korwina, bo mówi po prostu prawdę na głos.

 

 

EDIT: niech to będzie fajna cywilizowana dyskusja, nie objeżdżajmy się nazwajem, bo będziemy robić to co panowie na Wiejskiej.

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Dlatego mówię, że powinno się a nie trzeba :) Jaki jest sens narzekania jeśli samemu się nie głosuje?

Proszę bez spin :) Wszystko w tym temacie powinniśmy przyjmować subiektywnie. Ja wyrażam swoje zdanie, bo takie mam prawo, podobnie jak jest prawo że nie ma obowiązku głosowania. 

 

Nie ma się co oszukiwać. Komorowski narobił nam sporo wstydu. Wiadomo, że prawda boli :) Dlatego ludzie nie tolerują Korwina, bo mówi po prostu prawdę na głos.

 

 

EDIT: niech to będzie fajna cywilizowana dyskusja, nie objeżdżajmy się nazwajem, bo będziemy robić to co panowie na Wiejskiej.

 

Akurat jeśli Kukiz nic nie zmieni, czyli nie zacznie z gejami się bratać tak jak Palikot to ma największe szanse w następnych wyborach. 

 

 

Dokładnie.

Teraz to jest bardziej konkurs na lepszy spot wyborczy, nagadanie "fajnych" rzeczy i nakłonienie społeczeństwa do głosowania, a później i tak robią tak jak jest im wygodnie.

 

Tylko, że obecny Prezydent się kompromituje i teraz widać jaki jest. 

Link to comment
Share on other sites

Dlatego mówię, że powinno się a nie trzeba :) Jaki jest sens narzekania jeśli samemu się nie głosuje?

Proszę bez spin :) Wszystko w tym temacie powinniśmy przyjmować subiektywnie. Ja wyrażam swoje zdanie, bo takie mam prawo, podobnie jak jest prawo że nie ma obowiązku głosowania. 

 

Nie ma się co oszukiwać. Komorowski narobił nam sporo wstydu. Wiadomo, że prawda boli :) Dlatego ludzie nie tolerują Korwina, bo mówi po prostu prawdę na głos.

 

 

EDIT: niech to będzie fajna cywilizowana dyskusja, nie objeżdżajmy się nazwajem, bo będziemy robić to co panowie na Wiejskiej.

Nie,Nie masz prawa obrażać innych i wyzywać od debili. Na kogo ja zagłosuje to moja sprawa 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Prawdę mówiąc nawet w kwestii reprezentatywnej ani Komor ani Duda nie jest dobry. Ani jeden ani drugi nie zna właściwie języków obcych, w kampanii wyborczej obiecują nam gruszki na wierzbie i niewyobrażalnie wielkie pieniądze i wielkie zmiany, które nigdy nie nastąpią, póki oni tu są. Jeśli ktoś mówi, że nie chce się wstydzić za polskich polityków to w zasadzie już za późno. Wchodzenie na krzesło w japońskim parlamencie przez Bredzisława i nazywanie przez niego gen. Kozieja szogunem to małe piwo. Dużo ciekawsze są jego wypowiedzi oraz sprawa z WSI. 

Tutaj jest ciekawa wypowiedź aktualnego prezydenta o żołnierzach wyklętych:

https://www.youtube.com/watch?v=fAlnewVCJ5A

I tu kolejna:

To nie są jedyne takie wypowiedzi, jeśli ktoś chce więcej może bez problemu znaleźć więcej wypowiedzi aktualnego prezydenta. 

Czy ktoś myśli, że Duda będzie lepszy? Heh.. w jakim świecie wy żyjecie? W świecie zakłamanej telewizji, która jest kontrolowana przez rząd? 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kandydaci mówią to co chce usłyszeć społeczeństwo, by zebrać głosy i wygrać.

@mwl4

I Komorowski i Duda są siebie warci i reprezentują ten sam poziom. Więc nie ma w sumie różnicy, który będzie prezydentem, bo będzie to samo co jest w dniu dzisiejszym.

 

Nie wiem, czy jeszcze się uczysz, czy już nie ale ja zakończyłem edukację i w chwili obecnej nie ma przyszłości, dlatego ludzie chcą zmian, chociaż to dobre, że będzie kto inny i może chociaż zrobią coś z sądami i policją. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy jeszcze się uczysz, czy już nie ale ja zakończyłem edukację i w chwili obecnej nie ma przyszłości, dlatego ludzie chcą zmian, chociaż to dobre, że będzie kto inny i może chociaż zrobią coś z sądami i policją.

Uczę się i pracuje.

Ludzie zawsze będą chcieli zmian.

Pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Uczę się i pracuje.

Ludzie zawsze będą chcieli zmian.

Pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej.

Ludzie nie chcą zmian, bo taki mają kaprys tylko dlatego, że sami doświadczyli krzywdy obecnego rządu . Dlatego w tej chwili alternatywą na zmianę może być Duda, chociaż nikt tego nie wie ale nie sprawdzając nigdy się nie dowiemy. Nie jest to mój faworyt i nie będzie ale Komorowskiego nie poprę.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po dokładnej analizie tej jakże chlubnej przysięgi zastanowicie się pewnie po co w ogóle została stworzona,skoro wszyscy którzy zajmowali,zajmują lub będą zajmować tą zaszczytną funkcję,nie spełnili lub nie spełnią  żadnych z tych przyrzeczeń. Ot tak wygląda kraj nasz cały.

 

 

 

Prezydent Rzeczypospolitej obejmuje urząd po złożeniu wobec Zgromadzenia Narodowego następującej przysięgi: "Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem". Przysięga może być złożona z dodaniem zdania "Tak mi dopomóż Bóg".

 

Powinien jeszcze być dopisek ''Teraz moja kolej!''

Resztę zostawiam Waszej wyobraźni...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.