Jump to content

Na kogo głosujecie w drugiej turze wyborów?


Recommended Posts

Najpierw Vaiarek dostał za to opie... teraz ty powinieneś dostać...

 

Panowie możecie wyrażać swoje opinie (Byle kulturalnie), ale skoro to otwarta dyskusja to nie powinniście podważać czyiś opinii.

 

Szpiegu teraz co zrobiłeś to śmieszne jest. Otwierasz dyskusje o poglądach politycznych (Co jest właściwie strzałem w stopę dla całego forum), a potem krzyczysz na gościa bo ma inne poglądy... Pogratulować.

Link to comment
Share on other sites

@Szpiegu

Moim zdaniem za bardzo angażujesz się w ten temat, zrobiłeś go ok - niech będzie ale wyluzuj. Tym bardziej nie jest to miejsce na narzucanie swoich poglądów, lecz poznanie zdania innych na temat polityki. Kolega Haniball głosuje na PO i tyle, ma do tego pełne prawo. 

Po drugie, czepiasz się o jeden z powodów Haniballa

ale zagłosuję na Komorowskiego tylko dla tego że DUDA jest z Pisu to raz 

a sam masz ciekawe powody głosowania na Dude  :lol:

 Szczegulnie u niego mi się spodobało to że nie czyta z kartki, 

 

Więc wyluzuj, ciesz się że mody zostawili ten temat, ja bym od razu go wywalił, polityka w tym państwie nie prowadzi do niczego pozytywnego.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja już widzę śpiewkę o kryzysie, to z miejsca chce mi się płakać i jeszcze mocniej śmiać...

Ruscy - i tak i nie ... aczkolwiek dużo bardziej wolę być po ich stronie, niż trzymać się z tym całym NATO, które i tak nic specjalnego nie zrobi, gdy zacznie się dziać coś niebezpiecznego...

Co do sprzedaży własnej gospodarki - to wcześniej było totalnie to samo... W tym kraju istnieje tendencja sprzedajności nie tylko u jednego rządu...

Nadal nie mam przekonania co do PiSu.

Nie chcę tak jak Wy Panowie zbytecznie prowokujących tekstów używać, ale doprawdy wolę pozostać jeszcze w kraju w którym myślenie jest 'wolne'.

Nie życzę sobie ciągłego 'brzózkowania' (które już jest nie do zniesienia, a jak wiemy doskonale - jest to temat ciągnięty tylko przez jedną partię).

Nie podoba mi się narzucanie religii, która niestety wtedy będzie wymuszana.

Dlaczego mamy zakazać In-Vitro?

Komu przeszkadzają osoby homoseksualne (nie pedały...)

Co do emerytur - przywrócenie wieku spowoduje pewne problemy z wysokością wypłacanych emerytur, które już teraz są niskie.

Dlaczego nie zgadzają się na jednomandatowe okręgi?

Dalej mi się nie chce...

Ale jeżeli zobaczę kłótnie w ciągu dalszym, to pożegnamy się z tym tematem...

Wyrażajmy wolno swoje zdanie, a nie narzucamy się na siłę komuś...

  • Upvote 2

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

I właśnie dlatego wydaje mi się ta dyskusja bez sensu. Niby miła rozmowa, ale jedna strona trzyma stronę Dudy, druga Komorwskiego i każde ze stron będą wytykały błędy, a i tak nikt zdania nie zmieni. Powoduje to niepotrzebne spięcia i zatarczki.

 

 

Widzę nabijacz postów numer jeden na tym forum nadal aktywnie uczestniczy w sianiu fermentu. :-)

 

W ostatnim czasie chyba ktoś inny przejął pałeczkę. Po za tym w porównaniu co do poniektórych staram się pisać z sensem, a nie byle co i byle do przodu.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Opier*dol to się Tobie od dawna należy elot za ten spam... Offtop offtopem ale jak nie masz nic do powiedzenia związanego z tematem to sobie odpuść. 

 

Szpiegu...

 

https://www.youtube.com/watch?v=V5Mh-3KsBAU

 

https://www.youtube.com/watch?v=D3Erjj_inLc

 

 

 

Naprawdę dalej chcesz głosować na tego człowieka? On ma reprezentować nasz kraj?

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Dobra sorki może troszkę przesadzilem ale bardzo zależy mi by jakoś odrodzić polskie gospodarczo itp i by nie ośmieszać się przed całym światem!

Dobra sorki może troszkę przesadzilem ale bardzo zależy mi by jakoś odrodzić polske gospodarczo itp i by nie ośmieszać się przed całym światem i wstydzić za obecnego prezydenta!

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.