Jump to content

CZAS NA CALAIS


Husky.TM

Recommended Posts

WItam

 

 

 Nazwa Sugestii: rozladowania weekendowych korkow to czasowe zamykanie portu w Rotterdamie, mysle ze jesli jest tak opcja przekierowywac najwieksze formacje Trackow do Calais i innyh portow ograniczylo by to ramming i wpychanie sie na chamka nie mowiac juz o korkach crash  itp itp. oczywiscie ten pomysl mozna jeszcze dopracowac

 

Przykładowe obrazki: Brak

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

 

mowie o tym poniewaz sytuacje w Rotterdamie i Amsterdamie oszalamiaja

  • Upvote 1

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Teraz co przejeżdżam przez EP ruch jest płynny. Ramming i wpychanie? Owszem jest, wystarczy nagrać i złożyć skargę na forum a wtedy takich delikwentów kara nie ominie na pewno. Korki również zwiększają symulację prawdziwego świata. Sam pamiętam jak na początku grania na MP lubiłem stać w korku i patrzeć co się dzieje. Jeżeli nie chcesz być ofiarą rammingu, wpychania, korków, crashy to proponuje Tobie zmienić port lub pokonywać kanał tunelem.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie, żebym krytykował ten pomysł, bo w głębi mogłoby to być jakieś uatrakcyjnienie, ale po prostu na tą chwilę według mnie nie ma na to szans. Aby skutecznie zablokować ruch trzeba by było modyfikować mapę, co w obecnej formie modyfikacji nie wchodzi w grę co od razu daje odpowiedź, że na tą chwilę to niemożliwe. W przyszłości kiedy deweloperzy będą chcieli modyfikować mapę (czyli zapewne po zaprzestaniu wsparcia SCS'u) myślę, że można się bawić w blokady itp. i to nie tylko w samym Rotterdamie/Amsterdamie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby co jakiś czas podawanie w grze informacji ile osób znajduje się w Amsterdamie i Roterdamie, albo wyświetlanie na czacie gry informacji na czerwono, gdy np. ilość ruchu w tych miastach przekroczy jakąś określoną liczbę np. 30 czy 40 ciężarówek. Wszyscy co by wtedy kierowali się na te miasta i nie chcieli się przepychać, mogliby zmienić kurs na Calais.

 

Wiem, że już są kamerki ustawione w tych miejscach oraz mapa i można to śledzić, jednak trzeba wtedy wyjść z gry, a jak wiemy ruch szybko się zmienia, a konwoje też przemieszczają się w miarę szybko.

  • Upvote 1

forum.png

Link to comment
Share on other sites

panowie sugestia dotyczyla nie totalnego zamykania portu tylko czasowego przekierowywania ruchu na obwodnice NL i Calais gdzie jest pociag i prom do UK zgodze sie ze na ten moment jest ciezko gdyz pojawiaja sie nowe porty rowniez w PL ale jesli myslicie o zwiekszeniu ilosci graczy to taka sugestia sie jeszcze przyda tak jak nie dlugo Sluzby Policji Drogowej do kierowania ruchem w ETS. 2 ;)

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Heh. Dzisiaj przez ładnych kilka godzin w związku ze zniknięciem stref bezkolizyjnych (jeżeli dobrze zrozumiałem komunikaty nadawane przez administratorów) na Europorcie był on zamknięty. Musiał być niezły młyn, gdyż administracja spamowała cały czas wiadomości aby omijać te miejsce :) W pewnym sensie Twoja sugestia HUSKY została spełniona, na chwilę ale zawsze :D

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tam byłem w momencie braku admina.. zobaczcie co z tego wyszło oraz wiadomości na czacie mówią same za siebie.

Nie było opcji, żeby w ogóle wyjechać z europortu w rotterdamie, więc użyłem f7+enter i pojechałem na pociąg do calais lecz tam także była włączona kolizja ale na szczęście nikt się nie tepał i udało mi się przetransportować na drugą strone.

jl2al2.png

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Generalnie przekierowywanie ruchu nie ma jak zaistnieć w grze.

Jedyny sposób to prośby słowne (które nie działają) oraz blokowanie (które jest skrajnie nieodpowiedzialne).

Co do informacji na drogach - takowe czasami można usłyszeć w angielskim radiu ETS2MP :>.

NCZ aktualnie jak widać są lekko problemowe... należy poczekać cierpliwie, aż wszystko zostanie doprowadzone do 100% działania :>.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tam byłem w momencie braku admina.. zobaczcie co z tego wyszło oraz wiadomości na czacie mówią same za siebie.

Nie było opcji, żeby w ogóle wyjechać z europortu w rotterdamie, więc użyłem f7+enter i pojechałem na pociąg do calais lecz tam także była włączona kolizja ale na szczęście nikt się nie tepał i udało mi się przetransportować na drugą strone.

jl2al2.png

 

Nie tylko w porcie w Rotterdamie takie rzeczy się działy.

Również na Skandynawii były problemy z NCZ i portach w Gdańsku i Gdynii.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie, dlaczego ?

Przedwczoraj świetnie można było zobaczyć co się stanie gry EP zostanie zamknięty. 

Ludzie nie wiedzą jak się zachować, gdy droga jest zablokowana przez administrację. Niektórzy mięli gdzieś, że droga zamknięta, mijali adminów i potem leciały niepotrzebne banicje.

Czasami fajnie postać w korkach. Fakt FPS'ów jest ówczas bardzo, bardzo mało, ale jak dla mnie warto.

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jakiekolwiek zamykanie portu to wg. mnie absurd. Wystarczy spojrzeć co odwalają admini.

  1. jest to racjonalnie technicznie nie możliwe.
  2. zablokujesz Europort to zrobi się jeszcze większy młyn w Calais
  3. dlaczego gracz sam nie ma decydować którędy jechać? Każdy sam niech decyduje czy chce się tam pchać czy jechać dookoła.
  4. zawsze przecież ten odcinek można przejchać w singlu.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

 

Jakiekolwiek zamykanie portu to wg. mnie absurd. Wystarczy spojrzeć co odwalają admini.

  1. jest to racjonalnie technicznie nie możliwe.
  2. zablokujesz Europort to zrobi się jeszcze większy młyn w Calais
  3. dlaczego gracz sam nie ma decydować którędy jechać? Każdy sam niech decyduje czy chce się tam pchać czy jechać dookoła.
  4. zawsze przecież ten odcinek można przejchać w singlu.

 

Swego czasu jak były kamery ustawione na Rotterdam, Europort i Calais to ludzie w większości woleli przejechać się Europortem, niektórzy tylko po to, aby zobaczyć się na stronie i tworzyło się nie potrzebne zamieszanie. Niektórym chyba tak zostało, wolą się pchać przez Europort i czasami stracić to co mogliby zaoszczędzić i pojechać przez Calais. 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie ten temat nie ma sensu... Kto będzie zamykać Rotterdam? Po co to komu? Cała mapa jest dla graczy, a nie jakieś blokowanie dojazdów itp... Myśląc logicznie jeżeli zostałby zablokowany EP to od strony Wysp także trzeba by założyć blokadę przejazdu. Non sens.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.