Jump to content

XFMaster9666

Community Moderator
 • Content Count

  923
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1180 National Driver

About XFMaster9666

 • Rank
  Forum Patrol
 • Birthday 05/01/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  DAF XF Cabin
 • Interests
  Photography's, Books, Games
 • Preferred Trucks
  DAF
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Sweden: Malmö
 • Known languages
  Turkish (primary), English

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

30258 profile views
 1. Hello there. I am going to move your topic to the respective section since you're looking for Help. Next time, if you have any questions related to TMP, please consider creating a topic in the Help section as this section is not the correct place for questions or help related stuff. You can find the help section over here - https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/55-help/ Moved to "Help" Section NOTE: Your mail has removed due to security reason.
 2. Bu rolün alım süresi bittiğinden, konuyu Arşiv'e taşıyorum.
 3. Merhaba. Turkish Discussion bölümü tartışmalar içindir ve eğer bir yardım isteğiniz varsa, bunu Yardım/Destek bölümünde yapmanız gerektiğini unutmayınız. Şimdilik konunuzu doğru bölüme taşıyorum. Yardim/Destek'e taşındı.
 4. Artık bahar modu desteklendiğinden bu konuyu Arşiv taşıyorum, detaylı bilgi: //Arşiv'e taşındı.
 5. Selamlar! Yeni versiyon 0.2.2.6.5'i açıklamaktan gurur duyuyoruz. Özellikler Euro Truck Simulator 2 1.36.2.55s için destek [ e0862fcae485 ] Euro Truck Simulator 2 DLC'si olan HS-Schoch Tuning Pack için destek. Spring Graphics/Weather v3.4 modification için destek. (bahar) Frosty Winter Weather Mod (kış modu) için destek kaldırıldı. Giriş ekranında e-mailinizi gizleyecek bir özellik getirildi. Hata düzeltmeleri Yasaklı dorse kombinasyonları için sunucudan atma düzeltildi. Değişiklikler Işıklar için yapılan zaman kontrolü aralığı 21:00 - 4:59 olarak değiştirildi. (iki desteklenen oyun için de) (yenilikler olduğunda konu güncellenecektir, ana konu) Listede olmayanlar: [22 Mart 2020] En son ki Euro Truck Simulator 2 güncellemesinden sonra Volvo ve Renault için ön şasi ile ilgili sorunlar düzeltildi. [1 Nisan 2020] 1 Nisan şakası içerikleri eklendi. [2 Nisan 2020] 1 Nisan şakası içerikleri kaldırıldı. Calais - Duisburg (yolu) harita değişiklikleri eklendi. "Launcher" sürümü: 1.0.0.4 MP'nin şu andaki sürümü: 0.2.2.6.5 ETS2 Sürümü: 1.36.2.55s ATS Sürümü: 1.36.1.40s ETS2/ATS'yi desteklenen versiyona almak için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.: Bu süreçte aldığınız hatalar için Türkçe olarak Yardim/Destek bölümünü kullanabilirsiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/ Saygılarımla,
 6. Merhaba. Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz. Takım arkadaşım Suleyman.53'ün postunda da görebileceğiniz gibi, muhtemelen ilk üç yasağınız olması üzerine sizi yasaklayan moderatörün insiyatifine kalmış ve 5 gün olarak sizi yasaklamıştır. İtiraz göndermeniz hakkında ise şunu söylemek isterim, itirazınızı Türkçe yazmanız çeviri gerektireceğinden gecikmeye uğrayabilecektir. Bu durum karşısında sabırla cevap beklemenizi rica ediyorum. Forumumuz yasaklarınız hakkında konuşabileceğiniz biryer değildir, bu durum kullanıcılarımızla ilgili olmadığından ve sizi yasaklayan moderatör tarafından yapılacağından lütfen "bu ban haklı mı?" gibi sorular sormayınız, bu sadece itiraz yoluyla yapılmalıdır. Bunun dışında bir sorunuz varsa, buradan bekliyoruz. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla, XFMaster9666 Topluluk Moderatörü
 7. Merhaba. Turkish Discussion bölümü tartışmalar içindir ve eğer bir yardım isteğiniz varsa, bunu Yardım/Destek bölümünde yapmanız gerektiğini unutmayınız. Şimdilik konunuzu doğru bölüme taşıyorum. Yardim/Destek'e taşındı.
 8. Merhaba. Turkish Discussion bölümü tartışmalar içindir ve eğer bir yardım isteğiniz varsa, bunu Yardım/Destek bölümünde yapmanız gerektiğini unutmayınız. Şimdilik konunuzu doğru bölüme taşıyorum. Yardim/Destek'e taşındı.
 9. Bu medya konusu, konu sahibinin isteği üzerine tekrardan açılmıştır.
 10. Hey! Thank you for the follow 💙

  1. XFMaster9666

   XFMaster9666

   👋 Thank you too.

 11. Medya konunuz 1 aydan uzun süredir inaktif olduğundan Arşiv'e taşınacak.
×
×
 • Create New...