• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Forum Moderator Recruitment / Game Moderator Team Recruitment   03/02/18

     For Forum Moderator Team :      For Game Moderator Team:  Good Luck to everyone ! 
  • Prime

   Major Event requirements update   03/19/18

   In light of the recent changes to the requirements of event rules and servers the requirements for Major Event posts have also been updated.   A summary of the changes:  Added: Minimum 50 participants with proof at moment of creation Added: Topic created minimum 1 month in advance Added: In case of charity event: endorsement of non-profit organization or official donation link for the event by non-profit organization Removed: minimum post count   For the full list of requirements, check out the respective topics for ETS and ATS   Regards   TruckersMP team
  • Prime

   Issues hizliresim.com   03/20/18

   Since a few days we have noticed that pictures posted on hizliresim.com are not accessible (both on our forum and website). This is an issue not related to our services and out of our hands. Therefore we ask you not to use hizliresim.com to share images and opt for other alternatives such as https://prnt.sc/   We thank you for your understanding.    

[SD-TRANS] Grzesiek

Veteran Driver II
 • Content count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Trucker

About [SD-TRANS] Grzesiek

 • Rank
  Trucking is my life
 • Birthday 02/02/2000

Profile Information

 • Gender Male
 • Location POLAND
 • Interests Perkusion. Drums.
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Warszawa
 • Known languages Polish & English & German & Italian

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

8709 profile views
 1. Jak zgłosić moderatora za niekompetencję?

  Równie dobrze możesz się zgłosić do Project Managera lub Game Managera ale właściwie lepiej będzie jak zgłosisz to na feedbacka. Jednak stwierdze osobiście że mało który Admin zaakceptuje Ci jazde pod prąd ponieważ zdjęcie to nie jest żaden dowód. Lecz jeśli chodzi o filmik jak najbardziej powinien być ban.
 2. Skin do naczepy

  Właśnie dlatego został twój post przeniesiony z pomocy bo nie powinien tam być skoro support go przeniósł do off topic.
 3. Skin do naczepy

  Wiesz zacznijmy od tego że to forum jest poświęcone ogólnie Multiplayerze dlatego ten post nie powinien się tutaj znaleźć ale jeśli już pytasz to z tego co kojarze to każdy skin z każdej strony musi być robiony od nowa.
 4. Pytanie odnośnie rywatnych serwerów

  @Fu$ion przyro mi ale @JJay ma rację ponieważ w zasady się zmieniły a post napisany po Polsku jest nie zedytowany. Proszę zobaczyć tutaj:
 5. prosze o odbanowanie

  @tomi2508 twojego bana już nie ma dlatego myślę że spokojnie można zamknąć temat i przenieść do rozwiązanych. Na przyszłość pamiętaj że czas TruckersMP jest podawany w czasie UTC a ten czas według naszego czasu w czasie zimowym to +1 h a w czasie letnim +2 h.
 6. Ban na EU2

  Wiesz to zależy kiedy chciałeś wejść na serwer ban został nałożony na Ciebie w czasie UTC czyli o 20:57 a więc w naszym czasie przekłada się to ze twój ban ściągnięty będzie o 21:57. Spróbuj dzisiaj jeszcze raz wejść do gry. Jeśli nie zadziała to napisz, wtedy będziesz musiał napisać do supportu.
 7. Problem save

  Wiesz po pierwsze to wróżbita Maciej to żaden z nas nie jest więc najlepiej by było abyś podał log z gry. Moim zdaniem mogło być tak ze uzywales moda który uszkodził twój save i dlatego przy wczytaniu starszego save wszystko było dobrze. Dodawales ostatnio jakieś modyfikacje? A najlepszym pytaniem jest czy grasz na tym save i na MP i na SP?
 8. Wywala mi grę

  Błąd może wynikać stąd jak mówisz ze pojawia się to gdy masz wkoło siebie więcej graczy to może to wynikać ze twój komputer nie wyrabia przy nadmiarze ilości graczy w danym miejscu i wywala Cię. Próbowałeś sprawdzić czy spadają Ci też automatycznie fps przy wjeździe do miast przy większej ilości graczy?
 9. New Police design (Europe)

  I think it would be good to create such a scout looks great and personally I like it very much. It could be used as an additional painting because the Police could only be patrols Game Moderators and this vehicle TruckersMP scout for convoys, etc.
 10. Malowanie

  Ogólnie modyfikacje ma multiplayerze nie działają ale są też takie jak np. ta naczepa o którą pytasz gdzie wchodzisz przez steam na SP i tam odpalasz tą gre zapisujesz ją i odpalasz Multiplayer. Oto link https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1136952749 Niestety ale ta druga modyfikacja nie będzie działała ponieważ gra ciężarówek innych niż w podstawcę nie podejmie na Multiplayerze. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1235756528
 11. SD-TRANS

  Firma SD-TRANS powstała 15 listopada 2016 roku i została założona przez dwóch przyjaciół Sebastiana i Dominika znanych w grze jako Seba92 i Tatuz. Firma od samego początku miała na celu łączyć ludzi którzy mają tą samą pasję do wirtualnej jazdy w Euro Truck Simulator 2. Firma działa na Multiplayer jak i na Singielplayer, większą wagę przekładamy na Singielplayer ponieważ kierowcy którzy reprezentują naszą firmę w malowaniu na SP dostają wynagrodzenie. Nasza firma działa również na łamach American Truck Simulator. Naszym celem jest wspólna jazda oraz spędzenie jak najwięcej czasu ze sobą. Nasza firma łączy wspólnym zainteresowaniem osoby powyżej 16 roku życia. Flota firmowa jest bardzo rozbudowana i obfita. Jesteśmy firmą przyjazną i zawsze z pomocną ręką zwracamy się do naszych kontrahentów oraz innych spedycji na rynku. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy Firma SD-TRANS przyjmie w swoje szeregi osoby, które: • Dobre zachowanie i opinia z poprzedniej spedycji • Minimum 16 lat • Umiejętność posługiwania się Trucksbook oraz naszym firmowym tachografem • Minimum 100h w ets2 • Konto PayPal Szef - @TRANSSEBA9 Szef - Kamil Zastępca Szefa - Miras1012 Prezes - @[SD-TRANS] Grzesiek Strona internetowa: http://sdtrans5.wixsite.com/sdtrans5 Facebook: https://www.facebook.com/SD-Trans-Virtualna-Spedycja-770368993101968/ E-mail: [email protected] Obecnie rekrutacja jest ZAMKNIĘTA 26/25
 12. problems

  These 4 points should solve your problem and help many people. 1. Enable single-player via DirectX. 2. Choose an order. 3. Complete them. 4. Enable multiplayer.
 13. Cogratz Aestrial Good luck new Leader :) 

  1. Aestrial

   Aestrial

   Thank you!

 14. Wywala mnie na pulpit

  Sprawdź spójność plików gry na steam. Może akurat wyskoczy Ci jakiś błąd do rozwiązania. Wiesz mówiąc że robiłeś wszystko nic nie daje mów więcej konkretów na temat to może będziemy mogli jakoś pomóc. Wiesz w ciemno to nie za bardzo iść nie wiedząc dokładnie co i jak.