[SD-TRANS] Grzesiek

Veteran Driver II
 • Content count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Trucker

About [SD-TRANS] Grzesiek

 • Rank
  Trucking is my life
 • Birthday 02/02/2000

Profile Information

 • Gender Male
 • Location POLAND
 • Interests Perkusion. Drums.
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Warszawa
 • Known languages Polish & English & German & Italian

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

8669 profile views
 1. Pytanie odnośnie rywatnych serwerów

  @Fu$ion przyro mi ale @JJay ma rację ponieważ w zasady się zmieniły a post napisany po Polsku jest nie zedytowany. Proszę zobaczyć tutaj:
 2. prosze o odbanowanie

  @tomi2508 twojego bana już nie ma dlatego myślę że spokojnie można zamknąć temat i przenieść do rozwiązanych. Na przyszłość pamiętaj że czas TruckersMP jest podawany w czasie UTC a ten czas według naszego czasu w czasie zimowym to +1 h a w czasie letnim +2 h.
 3. Ban na EU2

  Wiesz to zależy kiedy chciałeś wejść na serwer ban został nałożony na Ciebie w czasie UTC czyli o 20:57 a więc w naszym czasie przekłada się to ze twój ban ściągnięty będzie o 21:57. Spróbuj dzisiaj jeszcze raz wejść do gry. Jeśli nie zadziała to napisz, wtedy będziesz musiał napisać do supportu.
 4. Problem save

  Wiesz po pierwsze to wróżbita Maciej to żaden z nas nie jest więc najlepiej by było abyś podał log z gry. Moim zdaniem mogło być tak ze uzywales moda który uszkodził twój save i dlatego przy wczytaniu starszego save wszystko było dobrze. Dodawales ostatnio jakieś modyfikacje? A najlepszym pytaniem jest czy grasz na tym save i na MP i na SP?
 5. Wywala mi grę

  Błąd może wynikać stąd jak mówisz ze pojawia się to gdy masz wkoło siebie więcej graczy to może to wynikać ze twój komputer nie wyrabia przy nadmiarze ilości graczy w danym miejscu i wywala Cię. Próbowałeś sprawdzić czy spadają Ci też automatycznie fps przy wjeździe do miast przy większej ilości graczy?
 6. New Police design (Europe)

  I think it would be good to create such a scout looks great and personally I like it very much. It could be used as an additional painting because the Police could only be patrols Game Moderators and this vehicle TruckersMP scout for convoys, etc.
 7. Malowanie

  Ogólnie modyfikacje ma multiplayerze nie działają ale są też takie jak np. ta naczepa o którą pytasz gdzie wchodzisz przez steam na SP i tam odpalasz tą gre zapisujesz ją i odpalasz Multiplayer. Oto link https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1136952749 Niestety ale ta druga modyfikacja nie będzie działała ponieważ gra ciężarówek innych niż w podstawcę nie podejmie na Multiplayerze. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1235756528
 8. SD-TRANS

  Firma SD-TRANS powstała 15 listopada 2016 roku i została założona przez dwóch przyjaciół Sebastiana i Dominika znanych w grze jako Seba92 i Tatuz. Firma od samego początku miała na celu łączyć ludzi którzy mają tą samą pasję do wirtualnej jazdy w Euro Truck Simulator 2. Firma działa na Multiplayer jak i na Singielplayer, większą wagę przekładamy na Singielplayer ponieważ kierowcy którzy reprezentują naszą firmę w malowaniu na SP dostają wynagrodzenie. Nasza firma działa również na łamach American Truck Simulator. Naszym celem jest wspólna jazda oraz spędzenie jak najwięcej czasu ze sobą. Nasza firma łączy wspólnym zainteresowaniem osoby powyżej 16 roku życia. Flota firmowa jest bardzo rozbudowana i obfita. Jesteśmy firmą przyjazną i zawsze z pomocną ręką zwracamy się do naszych kontrahentów oraz innych spedycji na rynku. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy Firma SD-TRANS przyjmie w swoje szeregi osoby, które: • Dobre zachowanie i opinia z poprzedniej spedycji • Minimum 16 lat • Umiejętność posługiwania się Trucksbook oraz naszym firmowym tachografem • Minimum 100h w ets2 • Konto PayPal Szef - @TRANSSEBA9 Szef - Kamil Zastępca Szefa - Miras1012 Prezes - @[SD-TRANS] Grzesiek Strona internetowa: http://sdtrans5.wixsite.com/sdtrans5 Facebook: https://www.facebook.com/SD-Trans-Virtualna-Spedycja-770368993101968/ E-mail: [email protected] Obecnie rekrutacja jest ZAMKNIĘTA 26/25
 9. problems

  These 4 points should solve your problem and help many people. 1. Enable single-player via DirectX. 2. Choose an order. 3. Complete them. 4. Enable multiplayer.
 10. Cogratz Aestrial Good luck new Leader :) 

  1. Aestrial

   Aestrial

   Thank you!

 11. Wywala mnie na pulpit

  Sprawdź spójność plików gry na steam. Może akurat wyskoczy Ci jakiś błąd do rozwiązania. Wiesz mówiąc że robiłeś wszystko nic nie daje mów więcej konkretów na temat to może będziemy mogli jakoś pomóc. Wiesz w ciemno to nie za bardzo iść nie wiedząc dokładnie co i jak.
 12. Błąd Truckersmp

  Ten błąd może wynikać nie tyle z TrackersMP ale spróbuj zerknąć na swoje sterowniki komputerowe może są przestarzałe i spróbuj też sprawdzić spójność plików przez steam. Równie dobrze ten problem może wywoływać steam który może zakłócać twoje połączenie z TrackersMP.
 13. Witajcie ponownie społeczność TrackersMP tym razem was nie zawiodę! ;) 

  Welcome back to the TrackersMP community this time I will not let you down! ;)