[SD-TRANS] Grzesiek

Veteran Driver II
 • Content count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Unlicensed

About [SD-TRANS] Grzesiek

 • Rank
  7t Cars
 • Birthday 02/02/2000

Profile Information

 • Gender Male
 • Location POLAND
 • Interests Perkusion. Drums.
 • Preferred Trucks Scania
 • EU Garage Location Poland: Warszawa
 • Known languages Polish & English & German & Italian

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

9722 profile views
 1. Happy Birthday mwl4!

  Happy Birthday! /// Wszystkiego najlepszego! @mwl4
 2. Congrats and good luck boss:troll: When stream for TrackersMP? :wub:

 3. SD-TRANS

  Przypominam, że nasza firma zmieniła IP TeamSpeaka. Dla zainteresowanych: 85.255.11.238 lub po prostu sd-trans.eu Jeżeli ktoś będzie miał jakąś sprawę to zapraszamy. Pozdrawiam Prezes Grzesiek
 4. Gratulacje i powodzenia strażniku Teksasu :P 

  1. Meitt

   Meitt

   Dziękuje :D

 5. SD-TRANS

  Wszystko działa
 6. SD-TRANS

  @kowboj do wypłaty dla pracownika
 7. SD-TRANS

  Oto podsumowanie miesiąca Kwietnia. Informujemy, że nasza firma otwiera rekrutacje na stanowisko kierowca!
 8. Congrats and good luck Forerunner :troll::excl:

 9. Problem z logowaniem do ATS

  A można wiedzieć gdzie kupiłeś grę na steamie? Czy może gdzieś indziej? Może dlatego nie możesz się połączyć że masz pirata jakiegoś ktoś ci sprzedał.
 10. Problem z CB Radiem - NIkogo nie słysze

  W takim razie może być to problem związany z twoimi ustawieniami, z twoją konfiguracją. Sprawdź swoje sterowniki karty dźwiękowej itd.
 11. Problem z logowaniem do ATS

  Spróbuj odinstalowac i ponownie zainastalować aplikacje TruckersMP. Może jak zresetuje się aplikacja to coś to pomoże? Nie zainstalowałeś czasami szybciej aplikacji od zarejestrowania gry na stronie?
 12. Dostaje kicka co chwile

  Może być to przyczyną tego że ktoś z Developerów akurat pracował przy serwerze i nie mogłeś się w tym momencie połączyć aby grać na serwerze. Spróbuj ponownie teraz może się uda.
 13. Lagi, lagi i jeszcze raz lagi.

  A ja Ci proponuje pousuwać nie potrzebne rzeczy z kompa jak zdjęcia itd. Ja też miałem i mam problem z lagami ale mój kolega pousuwał mi pewne niepotrzebne programy i różne rzeczy i poprawiło to na prawde działanie gry lecz no cóż z tego jak później znowu zaśmieciłem komputer
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No dobra ale większośc pochłania na pewno utrzymanie projektu niż pensja dla pracowników. Wiesz ile trzeba pracy wysiłku i przede wszystkim pieniędzy aby taki projekt utrzymać przy funkcjonowaniu?
 15. Co się dzieje z tą grą?

  Przecież dobrze wiemy że programiści starają się nam zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Dużo nad tym pracują i poświęcają swój czas dla nas. Tak ciężko zrozumieć że robią to z włąsnej nie przymuszonej woli? Gdyby tego nie chcieli to by to rzucili i tyle byśmy widzieli MP ale oni to robią dla społeczności. Moim zdaniem to ograniczenie jest bardzo dobre ponieważ wariatów w naszej społeczności jest nie mało i każdy coś od siebie dorzucił i dorzuca ciągle uprzykrzając innym życie. Teraz gdy to wprowadzili sam zauważyłeś że jest mniej ludzi na EU2 wiesz dlaczego? Bo trolle odpuścili sobie bo ta gra ich już tak nie będzie satysfakcjonować jak będą pędzić kosmiczną prędkością w grze. Nikt tutaj nikogo siłą nie trzyma a uwierz mi że jest na prawde duża rzesza osób które chcą aby ta gra biegła w kierunku autentyczności a nie staczała się.