Jump to content

[Magic-Trans] Dominik

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

9 Followers

About [Magic-Trans] Dominik

Profile Information

 • Preferred Trucks
  Volvo

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

2,183 profile views

[Magic-Trans] Dominik's Achievements

 1. Mimo iż w związku z epidemią nie wiemy czy będziemy mogli udać się na wakacyjny urlop firma Magic Trans z wielką przyjemnością chciała zaprosić na konwój ‘’Wakacyjnym Szlakiem’’. Będziemy podróżować ze słonecznej scenografii Morza Południowego do Pragi. W wydarzeniu wezmą udział firmy z którymi przemierzyliśmy niejednokrotnie wirtualne trasy przy czym świetnie spędzaliśmy razem czas. Dane konwoju: Data: 03.07.2020 Godzina zbiórki: 19:30 Team Speak: dragonteam.pl (sami przedstawiciele firm) Planowany wyjazd: 20:00 Miejsce startu: Calais Miejsce końcowe: Praga Kopalnia Serwer: Sim 2 Mapa: Regulamin konwoju: 1.Niniejszy regulamin jest własnością firmy Magic Trans, kopiowanie bez pozwolenia jest zabronione 2.Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do łamania go 3.Prowadzący konwój ma prawo ‘’wyrzucić’’ każdego uczestnika za niestosowanie się do regulaminu konwoju 4.Obowiązuje kultura zachowania na serwerze TeamSpeak 3 5.Każda firma będzie miała przydzielone miejsce zbiórki podczas rozpoczęcia oraz zakończenia konwoju. 6.Podczas konwoju obowiązuje zakaz wyprzedzania innych bez pozwolenia pilota 7.Odstępy między osobami jadącymi w konwoju min 100 metrów 8.Każda firma będzie miała przydzielone cb. 9.Zakaz używania świateł ostrzegawczych (kogutów) 10.Podczas zatrzymywania się na poboczu każdy ma obowiązek włączyć światła awaryjne 11.Podczas mijania bramek zajmujemy dwie od prawej strony 12.Każda osoba dostosowuje prędkość do osoby poprzedzającej 13.Podczas większych wypadków prosimy jak najszybciej opuścić miejsce (klikając f7+enter) 14. Zakaz wczytywania się na drodze. 15.Podczas przebywania na teamspeak’u uczestnicy proszeni są o nie podawanie zbędnych informacji 16.Każdy uczestnik konwoju musi zadbać o zatankowaną i naprawiąną ciężarówkę na starcie 17.Zakaz reklamowania firm poprzez wysyłanie informacji na czacie lub zachęcanie przez komunikaty głosowe 18.Nie obrażamy osób poruszających się na wirtualnych drogach 19.Prosimy o zgłoszenie chęci nagrywania konwoju 20.Nie odpowiadamy za bany oraz kicki 21. Konwój zamknięty dla graczy niezrzeszonych oraz firm niezaproszonych. Kolejność wyjazdu firm: Grupa Pierwsza: Start: 20:00 1. Magic-Trans 2. Risa 3. Blue Trans Spedition Grupa Druga: Start +/- 20:07 4. Szach Mat 5. Promil Trans 6. Agromex - Virtual Spedition 7. Support VIP Grupa Trzecia: Start +/- 20:15 8. Hard Group Transport 9. Repiński Transport 10. Eddy logistics - Wirtualna Spedycja 11 MTD Logistic 12 Abmer Pol Logistics 13. Bba Transport Sysyem 14. W-Log Ustawienie firm: W konwoju udział wezmą:
 2. Witam! Nie polecam firmy AT-POL oraz samego właściciela Tomek33. "Kolega" skopiował projekt realnej ekonomi naszej firmy (Magic-Trans) oprócz tego w cwaniakowaty sposób rozmawia i przyznaje się do duplikowania naszego przedsięwzięcia. Oprócz tego Pan Tomasz próbował podbierać naszych kierowców poprzez tworzenie konwersacji na messengerze i przedstawianiu swoich ofert firmowych. Link do projektu Magic Trans: https://magictrans.wixsite.com/katalog Link do projektu At-Pol: https://tomekmanczurek.wixsite.com/atpol/katalog Link do fimu z dowodami:
 3. Konwoje spontaniczne w naszej firmie stały się codziennością! A oto relacja z ostatniego naszego konwoju
 4. Jako przedstawiciel firmy Magic-Trans z całego serca polecam firmę Risa! Kontakt z zarządem a w szczególności Kacperem8 jest bezproblemowy podczas jazdy z nimi humor nas nie opuszcza! Rozmowy nie opierają się tylko na grze więc można mile spędzić cenne godziny! Jeszcze raz z całego serca każdemu polecam!
 5. Zgadzam się z opinią KWT- Cargo o kierowcu Domanek! Dołączyć do naszej firmy dwa dni temu od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Odrzucił moje zaproszenie na steam! Nie marnujcie swojego czasu bo jak widać historia się powtarza! Teraz jedynie mogę żałować że nie zauważyłem wcześniej tej opini... Jakby ktoś nie czytał wcześniejszej opini przesyłam link do steam oraz truckersmp: Profil TruckersMP: https://truckersmp.com/user/2865092 Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198973837829/
 6. Witam! Z całą odpowiedzialnością nie polecam kierowcy Orson. https://steamcommunity.com/profiles/76561198415506631/ https://truckersmp.com/user/2055917 Dołączył do naszej firmy wczoraj to był 09.07 o godzinie 18:00, natomiast dzisiaj wchdząć na jego profil na steam zaobserwowałem logo firmy ‘’Czarne Orły’’. Kierowca po około 12 godzinach gdzie nie zamienił z nami ani jednego zdania postanowił zmienić firmę bez znaku życia, Gdyby nie nasza dociekliwość oraz weryfikacja zapewne nie wiedzielibyśmy o tym! Podsumowując jeśli chcecie marnować swój cenny czas proszę bardzo ale pamiętajcie że skoro zdarzyło się to raz bez żadnych powodów być może zdarzy się drugi! Niżej podsyłam dowody!
 7. Hej hej ! :D Magic-Trans to nie tylko jedna z wielu firm w świecie ETS2 i ATS. Jest to firma, w której na pierwszym miejscu stawiane są takie rzeczy jak: przyjaźń, doświadczenie i kultura. To właśnie odróżnia nas od innych firm. Jeśli szukasz, więc firmy z dojrzałym sztabem, a Twoja jazda stała się dość monotonna - dołącz do nas <3 Zaczaruj z nami zakątki Europy i Ameryki ; Zapraszam serdecznie do Magic-Trans https://magictransvs.wixsite.com/magictrans
 8. Aktualizacja informacji 23.06 dodano: - ip serwera team speak - kolejność wyjazdu - ustawienie firm - zaktualizowano listę firm biorących udział
 9. W zeszły piątek (24.05) uczestniczyliśmy w konwoju międzynarodowym który po raz kolejny złączył polsko-rosyjską społeczność. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na więcej takich wydarzeń!
 10. Firma Magic-Trans rezygnuje z konwoju. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkiego co najlepsze w te trzecie urodziny!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.