Jump to content

[BTS] KruszekPL

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About [BTS] KruszekPL

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Arizona: Phoenix
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polski, English

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[BTS] KruszekPL's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

11

Reputation

 1. Cargo Hit Logistic dziękuje za możliwość dołączenia do grona firm biorących udział w wydarzeniu. Będziemy na pewno, do zobaczenia.
 2. Myślę więc, że poprawnie dedukowałem wcześniej, że TMP próbuje siłowo zaktywizować własne forum/stronę. W czasach FB, Twitter'a, Instagrama - żądanie dodawania jakichś wydarzeń/relacji tutaj jest dziwne. Mamy większą konwersję nowych kierowców pozyskanych z mediów społecznościowych niż ze strony TMP. Sorry, ale taki mamy kllimat. Może developerzy mogli by połączyć jakoś media społecznościowe z profilami VTC i sprawić aby wilk był syty i owca cała? Inny wymóg dla VTC to posiadanie własnej strony - więc teraz mamy uaktualniać i swoją i VTC na TMP? Serio?
 3. Gdyby na chwilę spojrzeć na to okiem młodego stażem gracza: Zacząłem grać lub już trochę gram. Szukam nowej lub co gorsza - pierwszej VTC. O! TMP teraz poleca firmy - są zweryfikowane, czyli są lepsze, prestiżowe. Wstępuję do takiej 50+. Jestem nikim. Gram z nikim bo nikt nikogo nie zna. Rotacja w takiej 50+ wg mnie musi być gigantyczna. Moja konkluzja: W dłuższej perspektywie czasu myślę, że ja nie chciałbym kierować taką VTC 50+ osób bo się można zarąbać dodając i usuwając kolejnych graczy. Moim zdaniem VTC które postanowią rozwinąć się ponad 50+ szybciej z tego zrezygnują niż TMP myśli. A te VTC, które mają ponad 50 graczy - z moich obserwacji - niewielu widuję poprawnych kierowców, większość to łamagi nie potrafiące zmieścić się w swoim pasie. Nie ma w tym pomyśle za gram prestiżu. Niezmiennie kibicuję prestiżowym VTC z ograniczoną ilością miejsc, znających się nawzajem.
 4. Uśmiałem się do łez z wymagań stawianych VTC - bo przecież wiadomo jak wiele daje status zweryfikowanej VTC w tej grze... no właśnie - nic nie daje. A wymaga się od graczy aby byli aktywni w grze (konwoje)i na forum (20 postów, 5 w ostatnim miesiącu) Ktoś tu szuka jeleni do czarnej roboty w podupadającej społeczności Multi. Kiedy w VTC ilość miejsc dla kierowców jest ograniczona - zwiększa to prestiż bycia częścią tej VTC. Limity 20-30 na VTC uważam za słuszne. Pomysł minimum 50 to jakieś szaleństwo.
 5. ETS2... This happens to me after todays patch
 6. Powiem Ci, co robię ja... lub zwyczajnie jak jest zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kiedy zauważę, że ktoś zaczyna mnie wyprzedzać - utrzymuję stałą prędkość. Można włączyć tempomat. Miałeś na zegarze 50km/h gdy zaczęli Cię wyprzedzać. Spokojnie obaj by Cię wyprzedzili, stracił byś w całości może 10-15 sekund i trochę dłużej rozpędzał pod górkę. Na spokojnie i bez złości
 7. Kolego, na pierwszym filmie zdecydowanie się z Tobą nie zgadzam. Miałeś zaledwie 50 km/h jak inny kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania i z widocznie większą już prędkością zjechał na lewy pas. W tym czasie Ty nadal przyspieszasz, co jest niezgodne z polskimi przepisami (o zwykłym koleżeństwie na drodze nie mówiąc). Gdybyś nie przyspieszał, po kilku sekundach miał byś czystą drogę a obaj kierowcy byli by już daleko przed Tobą. Drugi film - Turcy wszystkim podnoszą ciśnienie stylem jazdy... Tam jednak też widzę pod koniec, że postanowiłeś przyspieszać pomimo że ktoś Cię wyprzedza. W obu przypadkach przyczyniasz się tym przyspieszaniem do utrudniania gry innym i sobie. Nie traktuj tego jako mój hejt w Twoim kierunku, na spokojnie obejrzyj filmik jeszcze raz i przemyśl to w kontekście tego co napisałem.
 8. Hi guys, can anyone explain me this: Does it mean i have to buy a trailer, or i should take a job with heavy cargo... but then dont deliver it to right destination, but follow designed route.. and maybe then after event deliver it to job destination? I am confused about this. Thanks
 9. Siemanko.. takie noob pytanie - to ma być pusta kupiona na własność naczepa, Czy jakieś zlecenie heavy mamy przyjąć, przewieźć się po krajach naszych wschodnich przyjaciół i potem dowieźć do celu właściwego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.