Jump to content

K0perek

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

About K0perek

Profile Information

 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

K0perek's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

1

Reputation

 1. Proszę o zamknięcie wątku .
 2. Nick w grze: K0perek Wiek16 lat Miejsce zamieszkania: Rumia Sterowanie: Kierownica SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/marcinlol12304 Staż w grze: 4 lata (113H) Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Przedstaw się:Witam mam na imię Marcin mam 16 lat mieszkam w Rumi od dziecka ciekawiłem się ciężarówkami po godzinach na steam nie widać tego ponieważ większość tego czasu spędziłem na grze na płycie ( jak ktoś będzie chciał mogę wysłać zdjęcie pudełka i płyty). Inne:Jestem miły sumienny , mam dystans do siebie .
 3. Nick w grze: K0perek Wiek15 Miejsce zamieszkania:Polska Sterowanie: Kierownica SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/marcinlol12304/ Staż w grze: 80 godzin na steam ale dużo grałem na wersji pudełkowej Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Brak Przedstaw się:Hej jestem Marcin mam 15 lat mieszkam w województwie Pomorskim w ets 2 zacząłem w wieku 11 lat kiedy zobaczyłem na półce w empiku euro truck simulator 2, odrazu chciałem powiedziałem mamie a on odpowiedziała że nie dopiero na urodziny dostałem i tak się zaczęła moja przygoda z tą gra. Mój ulubiony sport to piłka nożna śledzę ją bardzo uważnie , od jakiegoś czasu zacząłem się ciekawić modelarstwem ale narazie nie mam zakupionego żadnego modelu ponieważ już takie w dobrym wykonaniu są strasznie drogie. Inne:-
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.