Jump to content

.MM.

Veteran Driver V
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Sunday Driver

About .MM.

 • Rank
  7t Cars
 • Birthday 04/02/1981

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Otwock
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

2746 profile views
 1. Maximus Maximus Virtual Spedition mamy przyjemność zaprosić na konwój z okazji "Ziemi Włoskiej do Polski '' Konwój Niepodległościowy INFORMACJE: Data:07.11.2020 Start: Będzie podane później Meta: Będzie podane później Zbiórka: Będzie podane później Wyjazd: Będzie podane później TS3:maximusmaximus.ovh Serwer:2 Mapa: Regulamin: 1. Każda firma musi zapoznać się z regulaminem 2. Zakaz wczytywania się podczas konwoju. 3. Każda ciężarówka musi być zatankowana do pełna i naprawiona. 4. Zachowany odstęp między graczami min 100 m. 5. Zjeżdżanie na pobocze przed wcześniejszym poinformowaniem pilota. 6. Zakaz wyprzedzania konwoju. (osoby chcące dołączyć do swojej firmy informują o tym pilota). 7. Zakaz reklamowania wirtualnych firm. 8. Prędkość na autostradach 80-90 km/h, na landówkach 50-70 km/h, w mieście 50-60 km/h. 9. Każda firma musi przyjść na wyznaczonego TeamSpeaka o godzinie zbiórki. Z firmy musi pojawić się przynajmniej jeden przedstawiciel. 10. Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go. 11. Zmniejszyć do minimum wydarzenia losowe. Konwój zamknięty dla graczy niezrzeszonych! Uczestnicy :
 2. Maximus Maximus Virtual Spedition mamy przyjemność zaprosić na konwój z okazji III urodzin. INFORMACJE: Data:25.07.2020 Start: Będzie podane później Meta: Będzie podane później Zbiórka: Będzie podane później Wyjazd: Będzie podane później TS3:maximusmaximus.ovh Serwer:2 Mapa: Regulamin: 1. Każda firma musi zapoznać się z regulaminem 2. Zakaz wczytywania się podczas konwoju. 3. Każda ciężarówka musi być zatankowana do pełna i naprawiona. 4. Zachowany odstęp między graczami min 100 m. 5. Zjeżdżanie na pobocze przed wcześniejszym poinformowaniem pilota. 6. Zakaz wyprzedzania konwoju. (osoby chcące dołączyć do swojej firmy informują o tym pilota). 7. Zakaz reklamowania wirtualnych firm. 8. Prędkość na autostradach 80-90 km/h, na landówkach 50-70 km/h, w mieście 50-60 km/h. 9. Każda firma musi przyjść na wyznaczonego TeamSpeaka o godzinie zbiórki. Z firmy musi pojawić się przynajmniej jeden przedstawiciel. 10. Nie przeczytanie regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go. 11. Zmniejszyć do minimum wydarzenia losowe. Konwój zamknięty dla graczy niezrzeszonych! Uczestnicy :
 3. Maximus Maximus Virtual Spedition potwierdza przybycie na konwój
 4. @Chris [PL] nie wiedziałem że słowo "Baran" to jest ubliżanie To odrazu zamknicie całe forum, bo tu nic się nie dzieje. Teraz to już nikt nie zajrzy na owe forum nawet pies z kulawą nogą
 5. Kolega został kierowca EMK Logistic
 6. Witam serdecznie zapraszamy do nas Maximus Maximus Virtual Spedition Sekcja Junior
 7. Witam serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją
 8. Witam serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
×
×
 • Create New...