Jump to content

Lewin_JG

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Unlicensed

2 Followers

About Lewin_JG

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information*

 • Known languages
  English

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. HTML CSS JavaScript (+ jQuery) PHP MySQL C++ Java
 2. Siema mam pytanie czy można jeździć z podwójnymi, potrójnymi naczepami po np Niemczech, Angli czy Polsce?

   

 3. Co do plagiatu nie będę już tego komentować. Wyżej już wyjaśniałem co jest plagiatem a co nie.... Według regulaminu działu firmy działa to w obie strony...
 4. Dzięki za followa ^_^

  1. Lewin_JG

   Lewin_JG

   Cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam ;)

    

  2. JJay

   JJay

   Również pozdrawiam ^_^

 5. Golden-Line Spedition to wirtualna firma spedycyjna, która powstała 20 Stycznia 2019 roku. Założycielami firmy są Unn4r oraz MopheusINC, działająca na serwerach TruckersMP w grze Euro Truck Simulator 2. Siedziba centralna firmy mieści się w Poznaniu. Przewozimy wszystkie rodzaje ładunków, zapewniamy różnorodność zleceń na trasach całej Europy, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Wyróżnia nas całkowita dowolność wyboru marek ciągników dla naszych kierowców oraz unikalne malowanie naszej firmy. Jesteśmy nową firmą i zamierzamy wejść w świat ETS2 MP z wielkim przytupem. Razem z ludźmi z bogatą przeszłością na wirtualnych trasach postanowiliśmy utworzyć nowy projekt pod nazwą „Golden-Line Spedition”. Łącząc nasze doświadczenie, z dobrą zabawą zamierzamy przetrzeć razem szlaki wirtualnych tras. Nie zapominamy przy tym o dobrym humorze, celu rozgrywki jakim jest dobra zabawa i pokonywanie wspólnie kilometrów. Chcemy także się rozwijać i podjąć współpracę z najlepszymi, dążąc do najwyższej jakości naszej firmy. W związku z tym na pewno nie zabraknie u nas wspólnych konwojów. Dołącz do naszej załogi i stwórz razem z nami nową historię ! Chcesz dołączyć do załogi Golden-Line ? Upewnij się czy spełniasz wszystkie wymagania, i wypełnij formularz rekrutacyjny ! Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji znajdziesz w naszym Regulaminie. Pamiętaj, aby się zapoznać z Regulaminem przed rozpoczęciem procesu rekrutacji. WYMAGANIA: WYMAGANE DLC: Unn4r, MorpheusINC Mr.Banana andri1948
 6. Lewin_JG

  Kierownice

  Cześć, Uważam, że budżet 800 zł jest wystarczający by zainwestować w dobrą kierownicę. Jako doświadczony gracz i kierowca polecił bym jednak Logitech, ponieważ są bardzo trwałe i funkcjonalne. W przeciwieństwie do Thrustmaster T150 kierownice Logitech z wyższej półki np: G27, G29, G920 oferują 900 stopni skrętu, co ważne śhifter , panel z trzema pedałami (sprzęgło, gaz, hamulec) oraz force feedback i efekty sprzężenia zwrotnego zarówno od uderzeń jak i od nierówności terenu. W tym budżecie myślę że, spokojnie kupisz używane G27 w bardzo dobrym stanie z shifterem, lub G29 (shifter dokupisz osobno). Wspomnę też że warto wyłożyć więcej na dobrą kierownicę zamiast kupować tani plastikowy szmelc za 300 zł bo to przekłada się na przyjemność rozgrywki i jakość kierownicy zarówno pod względem działania, trwałości jak i samego wykonania. Wybór należy do Ciebie. Kwestia czy będziesz jeździł i planujesz ją kupić na dłużej czy pojeździsz miesiąc stwierdzisz że Ci się znudziło. Wtedy taka inwestycja w lepszą kierownicę to pieniądze wyrzucone w błoto.
 7. Hey, Paintings with official DLC add-ons are visible to all players who have them. Pint Jobs DLC also work in Multiplayer mode. I hope that I helped. Regrands, MorpheusINC
 8. The / fix command is very useful when you have a damaged tractor for various reasons and for example you do not want to start the engine or you have a malfunction. The remaining cases are dealt with by f7 and for service. Of course, you can always load autosave as a last resort except for orders from World Of Trucks.
 9. This feature works from upgrade to version 1.33. You do not have to hit hard enough to gently sway or snip the trailer, for example, railings. Personally, I think that the damage will make the gameplay and the simulation of driving in a truck more realistic, so it is not worth disabling this function because it gives even more fun.
 10. My choice is only Scania 750 KM with a V8 engine.
 11. The first option is that you drive on a manual gearbox and you must have the clutch pressed in if you start the truck on thrown gear. The truck will go out like in a real car if you release the clutch too fast. The second option is to check the configurations of the steering wheel (your steering wheel) or you have correctly set the clutch pedals, acceleration and braking. You can always change the type of gearbox to automatic or sequential.
 12. Zmiany jak najbardziej na plus. Niestety nie którzy nie znają umiaru i trzeba im było pewne rzeczy ograniczyć bo działało to na szkodę innych.
 13. Do trzech razy sztuka jak to się mówi. Myślę ze te zmiany są bardziej na korzyść, ale każdy ma prawo do swojego zdania.
 14. Dzięki @WooQash na pewno odwiedzę to miejsce.
×
×
 • Create New...